Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 859201 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: Dikkat Cabrio Çıkabilir Hemde 1.8
« Yanıtla #84 : 07 Nisan 2009, 15:13:13 »

İşte arkadaşın yeni fotomakinasından bir foz ama resmi akşam çektiğimiz için ne yazıkki tekrar kötü bir poz ama artistlik pozlarınıda çekeriz İnşallah ileride işte arabanın gerçek rengi ATSlere dikkat edin :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #85 : 07 Nisan 2009, 22:30:35 »
bence yinede bi pasta cila at.ondan sonrada eski makinenle çektiğin bütün fotoları imha et :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #86 : 07 Nisan 2009, 23:16:59 »
Şu kaputun üstündeki zamasingolar imha ediliyorsa hemen sök at + ön panjurdaki nikelaj çok sırıtmış onun dışında göze batan bişey yok..Allah kaza bela vermesin
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #87 : 08 Nisan 2009, 09:14:53 »
Şu kaputun üstündeki zamasingolar imha ediliyorsa hemen sök at + ön panjurdaki nikelaj çok sırıtmış onun dışında göze batan bişey yok..Allah kaza bela vermesin
Abi kaputun üzerindek zamazingo dediğin şey Kameinin orjinal hava filtresi geçenlerde bi bakalım nasıl durucak diye söktüm ama hiç beğenmedim+panjurdaki o çıtalarıda bende söküp sökmemekte kararsızım :o

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #88 : 08 Nisan 2009, 09:29:03 »
ya isterse orj vw üretimi olsun, inan satıyorum de 1 lira vermez burdan kimse
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #89 : 08 Nisan 2009, 09:31:06 »
ya isterse orj vw üretimi olsun, inan satıyorum de 1 lira vermez burdan kimse
Valla bilmiyorum ama benim kişisel fikrim arabaya sportif bir hava katıyo sanayideki çoğu kişi bana satarmısın diye taklif etti

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #90 : 08 Nisan 2009, 10:57:14 »
O parçaların değerini anca bir mk1 sahibi bilir.... Aranıpta bulunamayan parçaları sök at demişsin... Sakın gökhan diyorum başkada bişey demiyorm....

Aracın rengi beni değiştir diyor sadece okadar... :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #91 : 08 Nisan 2009, 11:05:43 »
O parçaların değerini anca bir mk1 sahibi bilir.... Aranıpta bulunamayan parçaları sök at demişsin... Sakın gökhan diyorum başkada bişey demiyorm....

Aracın rengi beni değiştir diyor sadece okadar... :)
Merak etme Ersan abi ölsem gene ön kaputtaikini sökmem rengi zaten kısmetse değiştirces ama gne kırmızı olcak peki sen hangi rengi düşünüyorsun ???

Çevrimdışı OffLineR

• Otomobil
    2001 Range Rover & 2016 C180
  • İtinayla, sabırla, keyifle modifiye edeceksin ! :)
« Yanıtla #92 : 08 Nisan 2009, 11:07:49 »
ATS'ler süper olmuş.
Eline, emeğine sağlık Gökhan.
Air Ride \ Havalı Süspansiyon ;)

Çevrimdışı Ouzoo

« Yanıtla #93 : 08 Nisan 2009, 11:09:39 »
EYVAHLAR OLSUN,
Erşan abide bunu dediyse ben daha hiçbişey yazmam  :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #94 : 08 Nisan 2009, 11:16:30 »
ATS'ler süper olmuş.
Eline, emeğine sağlık Gökhan.
Çok sağol koray abi bunları takabilmem için bayağı emek sarf ettim babamı ikna etmem gerekti ama zafer benim darısı sizlerin başına :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #95 : 08 Nisan 2009, 11:17:04 »
EYVAHLAR OLSUN,

:)
 Kaputtaki hava yönlendiriciler aslında görevini çok güzel yeine getiriyorlar.. 1. si yazın soğuk havayı daha güzel içeri alması 2. si yönlndirici olmadığı zaman bilimum otudur çöpüdür doluyor kalorifer bölmesine bence KAMEI bunu iyi düşünmüş ve aracın genel görünüşünü etkilemeyecek şekilde güzel bir aksesuar yapmış....

Ön panjurdaki çitalarda bir efsanedir kendi görüşümce... Tabi bunlar aracın rengi ve diğer aksesuarlar ile sırıtabiliyor o yüzden klasik görüntü için şart daha yeni görünüm için uygulanan eklentilerdede sırıtma yapabiliyor... Yani panjur spoiler ı ile çitalar biraz uyumsuzluk gösteriyor...
« Son Düzenleme: 08 Nisan 2009, 11:19:04 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #96 : 08 Nisan 2009, 11:18:20 »
EYVAHLAR OLSUN,

,
Oğuz abi 'NAZAR ETME NEOLUR ÇALIŞ SENİNDE OLUR' ;D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #97 : 08 Nisan 2009, 11:19:07 »
Kesinlikle doğru söylüyosun Ersan abi bu yapraklar falan çok grio oraya Kamei gerçektende çok iyi düşünmüş :tamamdir