Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)  (Okunma sayısı 858171 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
VW Golf GT MK-1 Cabrio (Restorasyon)
« : 20 Ekim 2008, 19:42:26 »

İşte buda benim oğlum Golf Mk1 Cabrio 1981 Model 1.6 GT
« Son Düzenleme: 25 Şubat 2014, 16:06:14 Gönderen: GolfMk1Cabrio »
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
Ynt: Dikkat Cabrio Çıkabilir Hemde 1.8
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2008, 20:28:53 »
kac model araba?
uludag unı tarafında görükledemısın?

« Yanıtla #2 : 21 Ekim 2008, 00:11:36 »
ehliyetsiz kullanmaman gerektiğini biliosun,ama bende senin yaşında kullanıodum sonuç mahkemede bitti,umarım sende aynısını yaşamazsın ;)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2008, 03:53:04 »
Mahkeme değilde Hastanede bitmez inşallah sıkıyosa tut flm hızlı kardeşlerimizden kendince..Dikkatli sürüşler
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #4 : 21 Ekim 2008, 19:17:59 »
sıkıyosa tut

Ensende birden biterim solladığımı göremessin bile....  ;D ;D ;D

Tabi bunlar şaka... Hızlı gençleri Pistlerde görelim demi ya... Alırım anahtarını...  ;D

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #5 : 21 Ekim 2008, 19:59:38 »
ılk once ersan abı ben ztn senın gıbı mukemmel araca sahıp olana yaklasamam bıle ama tabı surucuyede baglı dımı hehe

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #6 : 21 Ekim 2008, 20:00:22 »
1981 model trafıge cıkıs 1983 ya cabrıo 63 sn nasıl mahkemelık oldun yazar mısın cok merak ettım ! ! !

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #7 : 21 Ekim 2008, 20:02:21 »
corrado g60 uludag unıversıtesının tam orda oturuorum gorukle deıl ertugrulkent ben senın arabanı gormustum gencosmanda ıtfaıyenın orda lpg tamırcısındeydın bızde bızm mercedesı getırmıstık arabanı abım cok begendı ama cok genısletmısın gorunum super ama ara sokakta problm cıkarmıyor mu???

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #8 : 21 Ekim 2008, 20:36:39 »
ılk once ersan abı ben ztn senın gıbı mukemmel araca sahıp olana yaklasamam bıle ama tabı surucuyede baglı dımı hehe

Bendeki mükemel değil anca mütevazi toplanmış bir 1,6 gti (Hala daha toplamaya çalışıyozya gerçi :) ) Ama GTI olmuş C olmuş Caby olmuş benim için farketmiyor yeterki mk1 serisi olsun başka bi araba istemem... 

Bak bak çaktırmadan meydan okuma ha ama haklısın ben yaşlandım artık yolda 90km le gittimi uçak gibi geliyo bana her araba erkenmi bunadık ne yoksa korumacımı davranıyom çok :D
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #9 : 21 Ekim 2008, 22:07:05 »
kardesim sen hızı fln bosver sen sag seritten yavas yavas ufak ufak devam et bosver hızı hızlı gidince eline ne hgecio arkandaki insanları düşün herzaman bırak yanından 106 lar doganlar gazlasın gitsin elbet kırmızı ısık yanar gene gelirsin yan yana :tamamdir

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #10 : 22 Ekim 2008, 00:49:46 »
sen farklı bı aracı gormussun ben golfu bursaya hıc getırmedım..

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #11 : 22 Ekim 2008, 09:26:06 »
bılmıorum ama snn resımdekının aynısıydı yanlardan kabartılmıs

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

« Yanıtla #12 : 22 Ekim 2008, 09:26:52 »
106 yı bılmemde ztn dogan hayatta bırak gecmeyı sellektor yapsa ampulun mesafesı yetmes ;D

« Yanıtla #13 : 22 Ekim 2008, 10:45:55 »
Kardeşim bence, insanlar seni hızlı kullanan biri olarak değilde yaşına göre çok güzel araç kullanan olarak tanısınlar