Gönderen Konu: VW Golf 1 GTI (Maverick)  (Okunma sayısı 162604 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: VW Golf 1 GTI 10E4673
« Yanıtla #42 : 28 Ekim 2008, 22:59:27 »
Oyna baba gönlünden nasıl geçiyorsa uygula bizede bilgi olur neler yapabileceğimiz konusunda...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 28 Ekim 2008, 23:24:02 »
gtı karlık sipariş ettim 3 tane 1 haftaya elimde olur sanırım.107 ytl ye elime gelcek bir terslik olmaz ise 110 a isteyen arkadaşa verebilirim aklınızda olsun :tamamdirson yapılan resme 16 borbet ve gti karlık la birlikte azda düşürmek süper olur :)

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 28 Ekim 2008, 23:30:23 »
        Karlığı bilmem ama biraz araba yere yakınlaşırsa  daha da süper olur.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 28 Ekim 2008, 23:31:54 »
Yo azım yandı burlarda 80mm vardı kartel tapası tamir ettirmektek bıktım ve hala minik bi sızıntım var 40mm de iyi böle ama bi 15" leri takalım biraz daha düşecek araba...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 28 Ekim 2008, 23:33:35 »
Bir araç tüketildiyse çok uğraştırır heleki tecrübesiz insanlar tarafından el değdi ise toparlamak çok zor olur toparlansada sanayi yolları taştan sen çıkardın beni baştan şarkısı mutlaka ezberlenmeli.. Seyfi abinin aracı muayyerdir sorun çıkartacağını sanmam ben bile dahi bakımdan başka işlere gittiğini görmedim o aracın.. Zaten seyfi abide çok ağırbaşlı birisi parmakla gösterilecek insanlardan birisi benim gördüğüm ve arabasınada o titizlikle bakmıştır yada yatırmıştır...

Kumlamada basınç biraz fazla kaçmış o yüzdenyüzey pürüzlenmiş... Orta kısımı düzeltmek için baya caba lazım polisaj makinaları yanaşmıyor baya bi denem yaptık parlatmak için ama başlı başına bir iş dört janttada ve çareyi boyamakta gördük orta kısmı... Ofset kısmı düz olduğu için sorun değil parlatmada oralar boyanmayacak...

ozman griye boyat sakın siyah düşünme  diğer yerlerinide polisaj yap ;)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 28 Ekim 2008, 23:35:46 »
ben illa koyu göbek yapıcaksam cemberi polish yap göbeğide siyah boya katılmış vernik attır derim.çok daha kaliteli gözükürdü bence :)
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2008, 23:37:22 Gönderen: escocem »

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 28 Ekim 2008, 23:40:35 »
Yo azım yandı burlarda 80mm vardı kartel tapası tamir ettirmektek bıktım ve hala minik bi sızıntım var 40mm de iyi böle ama bi 15" leri takalım biraz daha düşecek araba...

Bizim yollara anca dozerler dayanır zaten. Ön takıma hiç girmeye gerek yok ki ülkemizde... :bekleriz:

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 28 Ekim 2008, 23:45:11 »
YArın sanayideyim bakalım boyacımlada bir karar veririz o engüzel şekilde bana renk seçmemi sağlıyacaktır...  Göbek kısmı siyah yapma konusunda karar aldım ama şeffaflaştırmak lazım hafif oda sanırım cem senin dediğin gibi vernikle olur...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 28 Ekim 2008, 23:53:15 »
aman mat siyah yapma sakın yeni boyalı gıcır gıcır arabada çok sırıtır.aslında bana kalsa komple polish en güzeli olur sadece bijon kısmını siyah yaparsın.ama secim senin tabi yinede.

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 28 Ekim 2008, 23:56:52 »
Bende istiyorum aslında ama dur bakalım yarın gidince kumlanmış fotolarını çekerim yakından bi fikir verirsiniz bana...

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 29 Ekim 2008, 00:00:54 »
kumlama polish'e engel olcak kadar zarar vermez.tabi adam zevkine yüksek basınç ve tanecik kullanmadıysa.araçın kırmızı komple parlarsa bence çok güzel acar koyu renk boğacaktır bence parlak tertemiz bi janta göre.polish yaacak adam kumun verdiği zararı yok eder, bölece jant düzenede girer.diğer türlü boyacı macun basar gecer aklın takılır sonra..

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 29 Ekim 2008, 00:08:08 »
kadir ayda bir girmeye basladın siteye hemen gene basladın öle yapma böle yap die  ;D :t

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 29 Ekim 2008, 19:15:57 »
Bizim yollara anca dozerler dayanır zaten. Ön takıma hiç girmeye gerek yok ki ülkemizde... :bekleriz:

Yolda bırakana kadar kullan diyosun yani :) zaten başka türlü el deydiremiyoz desene... :) :) :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 29 Ekim 2008, 19:56:03 »
:p

ilker bugün gönene uğradım benim araç gönen sokaklarını biraz rahatsız etti ama baya gözleri üzerimize çektik... Ama fazla işim vardı o yüzden bakınamadım başka bişeylere ama gene gelmem lazım bizim arsa var gönende onu koşturmam gerekiyor fırsat olursa görüşmeye bakalım...

Dönüşte nazardanmıdır bilmem akşam akşam kısa far rolem gitti buğraylıdan sonra uzunlarla gitmek zorunda kaldım...

Bende gönende doğdum bu arada söğlemişmiydim sana...