Gönderen Konu: VW Golf 1 GTI (Maverick)  (Okunma sayısı 162553 defa)

Çevrimdışı saydam

• Profili Görüntüle
Ynt: VW Golf 1 GTI 10E4673
« Yanıtla #28 : 25 Ekim 2008, 12:59:54 »
erşan arabanın içininde fotosunu koy merak ettim valla :)
çok yakışmış film, bende camlara film çektiricem ama polisten korkuyorum :-\

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #29 : 25 Ekim 2008, 13:06:50 »
erşan arabanın içininde fotosunu koy merak ettim valla :)
çok yakışmış film, bende camlara film çektiricem ama polisten korkuyorum :-\

En kısa zamanda içinide koyacam....
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 25 Ekim 2008, 15:27:34 »
Evt orjinal sistemi enjeksiyonlu GTI ların....

O zaman hiç bozmana ihtiyaç yok. Sonra randıman alamazsın belki de ..

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 25 Ekim 2008, 15:34:45 »
ilker alda bizim arabalar sürekli özen ister bakım ister sen nasıl baş edeceksin bunlarla.
gerçekten yapabileceksen al derim.
yada uygun bir fiyata bulursan al yaptır en temizi kafana göre binersin,
ama sen bunu unut en iyisi, sen temiz bir araç almaya çalış, daha tempranın pistonlarını bulana kadar canın çıktı.
mk1 le ne yaparsın kim bilir  :D

erşan maşallah demeyi unutmuşum, so sorry. :tamamdir

valla ben arabamla ugrasmayı cok severim, sorun olsun baska şeyler olsun, zaten zevki de orda cıkıyor, henuz baba olmadım ama, belki de bu ilgilenme olayı bir babanın cocugyla ilgilenmesi gibi bişey olabilir.

bugun benim eski şahini aldıgım galeriye ugradım, dedim abi bana bi golf bul, 1 kasa, o da eski kurtlardandır, 30 senedir araba alıp satıyor, sen mk1 le ugrasamazsın dedi, seni aşar onlar, bide temizini bulmak yuzde 3 gibi bir şey, cok zor bi ihtimal dedi. ben sana 2 kasa gti bulim ama gti da sana gitmez, gel sen beni dinle 5 kapı 2 kasa golf bulayım ben sana dedi :) öle deyince kafam karıstı ama aklım bandırmadaki seyfi abinin arabada, kaldı ki 1 hafta sonra maaş cıktıgında istedigim gibi gelirse maaşım krediye basvurcam, cıkarsa seyfi abinin arabayla ilgilenicem, tempra da ne zaman satılırsa artık :) zaten ersan abiyle beraber gideriz seyfi abiye ehralde dimi abi :D :)

bilmiyorum, burdaki eskiler bilir, nerdeyse mart ayından beri golf leri takip ediyorum, eger alırsak da nası olcak bilmiyorum :) ersan abim yardımcı olcak artık, basının etini yerim, haftada 3 gun erdek :p

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 28 Ekim 2008, 13:43:22 »

Baya hoş olmuş ortası siyah... Acaba bende böğlemi yapsam ortasını...

Şuna bi yorum yapın arkadaşlar kararsız kaldım %80 gözüm kaldı ortası siyah ATS 15 lerde...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 28 Ekim 2008, 13:56:03 »
tek far sahane durmus dodıklerle bırlıkte gti karlıgıda unutma cok daha guzel durur :tamamdir

jantlara gelınce senın araba kırmızı griye bu jantlar gıtmıs ama senın tamponlarında nıkelaj
kromajlı atsler cok fena duracaktır emın ol :)

Çevrimdışı saydam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 28 Ekim 2008, 13:56:25 »
bence çok şık erşan kırmızıyla iyi gider yakışır yani.
yap derim zaten jantlarıda bozdular diyosun en güzeli bu olur bence

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 28 Ekim 2008, 14:05:40 »
valla ben arabamla ugrasmayı cok severim, sorun olsun baska şeyler olsun, zaten zevki de orda cıkıyor, henuz baba olmadım ama, belki de bu ilgilenme olayı bir babanın cocugyla ilgilenmesi gibi bişey olabilir.

bugun benim eski şahini aldıgım galeriye ugradım, dedim abi bana bi golf bul, 1 kasa, o da eski kurtlardandır, 30 senedir araba alıp satıyor, sen mk1 le ugrasamazsın dedi, seni aşar onlar, bide temizini bulmak yuzde 3 gibi bir şey, cok zor bi ihtimal dedi. ben sana 2 kasa gti bulim ama gti da sana gitmez, gel sen beni dinle 5 kapı 2 kasa golf bulayım ben sana dedi :) öle deyince kafam karıstı ama aklım bandırmadaki seyfi abinin arabada, kaldı ki 1 hafta sonra maaş cıktıgında istedigim gibi gelirse maaşım krediye basvurcam, cıkarsa seyfi abinin arabayla ilgilenicem, tempra da ne zaman satılırsa artık :) zaten ersan abiyle beraber gideriz seyfi abiye ehralde dimi abi :D :)

bilmiyorum, burdaki eskiler bilir, nerdeyse mart ayından beri golf leri takip ediyorum, eger alırsak da nası olcak bilmiyorum :) ersan abim yardımcı olcak artık, basının etini yerim, haftada 3 gun erdek :p

Bir araç tüketildiyse çok uğraştırır heleki tecrübesiz insanlar tarafından el değdi ise toparlamak çok zor olur toparlansada sanayi yolları taştan sen çıkardın beni baştan şarkısı mutlaka ezberlenmeli.. Seyfi abinin aracı muayyerdir sorun çıkartacağını sanmam ben bile dahi bakımdan başka işlere gittiğini görmedim o aracın.. Zaten seyfi abide çok ağırbaşlı birisi parmakla gösterilecek insanlardan birisi benim gördüğüm ve arabasınada o titizlikle bakmıştır yada yatırmıştır...

bence çok şık erşan kırmızıyla iyi gider yakışır yani.
yap derim zaten jantlarıda bozdular diyosun en güzeli bu olur bence

Kumlamada basınç biraz fazla kaçmış o yüzdenyüzey pürüzlenmiş... Orta kısımı düzeltmek için baya caba lazım polisaj makinaları yanaşmıyor baya bi denem yaptık parlatmak için ama başlı başına bir iş dört janttada ve çareyi boyamakta gördük orta kısmı... Ofset kısmı düz olduğu için sorun değil parlatmada oralar boyanmayacak...

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 28 Ekim 2008, 15:06:06 »
          Bence aracın üstündeki jantlar arabayı daha güzel  ve olduğu gibi orijinal gösteriyor.Sade ama alımlı.

Çevrimdışı saydam

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 28 Ekim 2008, 15:28:04 »
olmaz :bekleriz:  güzel olmuyor 13 jant çırpı bacak gibi duruyor mk1 lerde.
15 jant araca daha kaslı bir görünüm sağlıyor. :)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 28 Ekim 2008, 16:49:16 »
olmaz :bekleriz:  güzel olmuyor 13 jant çırpı bacak gibi duruyor mk1 lerde.
15 jant araca daha kaslı bir görünüm sağlıyor. :)

Aslında 13" leride kaslı hale getirmesi lastiklere bakıyor onlara 195/55 lastik taktımı aracın havası direkt değişiyor.

Çevrimdışı taha_jetta80

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 28 Ekim 2008, 17:21:22 »
yakışır abi. kırmızıya siyah her zman gider hele ortasi böyle siyah jantlar daha bi farklı duruyoyakışırı

Çevrimdışı tuningTR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 28 Ekim 2008, 20:48:03 »
maşallah..

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 28 Ekim 2008, 22:45:07 »
              Arkadaşlar, bizim sitenin şu  sıralar başrol oyuncusunun yağlı boya bir çalışması  :) Yav bu arabaya ne yapsak gidiyo yav  :) Araç çok fotojenik..Herbie'yi geçti yav  :D artistlikte  :).  Umarım hoşunuza gider. :)