Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VW Golf 1 GTI (Maverick)  (Okunma sayısı 162148 defa)

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
Ynt: VW Golf 1 GTI 10E4673
« Yanıtla #14 : 24 Ekim 2008, 22:58:51 »
Maşallah ,kazasız ,belasız ,güle güle kullan abi ;)
Vw Polo 6N

« Yanıtla #15 : 24 Ekim 2008, 23:39:34 »
kırkbin kere maşşallah allah kazalardan belalardan nazarlardan kem gözlerden saklasın
aminnnnnnnnnnnnn

« Yanıtla #16 : 25 Ekim 2008, 00:06:54 »
tü tü tü 41 kere maşallah :tamamdir

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #17 : 25 Ekim 2008, 00:46:29 »
ersan abinin arabanın yanına kardeş gelicek yakın bi zamanda Allah nasip ederse, bandırmanın,erdeğin tozunu attırıcaz beraber  :sevgi:  :saygılar

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #18 : 25 Ekim 2008, 00:49:51 »
kazasız belasız.
bence tek far daha güzel, dodiklerde takıldımı daha hoş durur.
burası Erdek,  doğru mu tahmin ediyorum acaba  :)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #19 : 25 Ekim 2008, 01:03:35 »
abi senin bu atsler 5 ayı gecti galiba takmadın gitti ;D

MAŞALLAH  cok güzelleşiyor emeği göstermeye başladı ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #20 : 25 Ekim 2008, 09:55:45 »
kazasız belasız.
bence tek far daha güzel, dodiklerde takıldımı daha hoş durur.
burası Erdek,  doğru mu tahmin ediyorum acaba  :)

Evet Kamplar tarafında çektim fotoları...

abi senin bu atsler 5 ayı gecti galiba takmadın gitti ;D

Ben onları kumlamaya verdim öğle kaldılar kadir adım atamadım işlerden bide miras muhabbeti çıktı bizim sülalede onları koşturması ayrı dert (Bandırma, Gönen, Köy, Erdek arası koştururken Arabanın ön takımda mahfoldu zaten) ... Derken Kumlamacı Jantların biraz içine etmiş senin anlıyacan aliminyum yüzeye biraz fazla basınçla uygulama yapmış jantların yüzeyi ZIMPARA gibi olmuş o yüzden onlar baya gecikti... 

« Son Düzenleme: 25 Ekim 2008, 09:59:44 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #21 : 25 Ekim 2008, 09:57:47 »
ersan abinin arabanın yanına kardeş gelicek yakın bi zamanda Allah nasip ederse, bandırmanın,erdeğin tozunu attırıcaz beraber  :sevgi:  :saygılar

Hadi hayırlısı... İlker yanlız bak niyetine girdimi al arabayı bandırmada bi gez biraz arabayı test et hemen karar verme içine sindir herşeyini... Zaten kafanda bittirdiysen hurdayada binsen zevkini alırsın orası ayrı ama son kararı vermen için aracı uzun süre kullanmaya bak...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #22 : 25 Ekim 2008, 11:07:59 »
ilker alda bizim arabalar sürekli özen ister bakım ister sen nasıl baş edeceksin bunlarla.
gerçekten yapabileceksen al derim.
yada uygun bir fiyata bulursan al yaptır en temizi kafana göre binersin,
ama sen bunu unut en iyisi, sen temiz bir araç almaya çalış, daha tempranın pistonlarını bulana kadar canın çıktı.
mk1 le ne yaparsın kim bilir  :D

erşan maşallah demeyi unutmuşum, so sorry. :tamamdir

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #23 : 25 Ekim 2008, 11:18:23 »

Baya hoş olmuş ortası siyah... Acaba bende böğlemi yapsam ortasını...

« Yanıtla #24 : 25 Ekim 2008, 11:54:10 »
    Valla araba çok hoş, ben de oynuyom duruyom arabayla  :)  Bi de şuna bakalım dedim .Umarım seversiniz.  Maşaallah .

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #25 : 25 Ekim 2008, 12:22:19 »
EEEE boşuna paylaşmıyoruz araçlarımızı hep beraber güzel birşeyler ortaya çıkaralım demi ya... Tamam anlaşıldı tek far panjur yapılacak araba....

Birde geçen sanayide bizim GTI larla çok uğraşan bir dayı geldi yanıma... Baktı inceledi afferim güzel toplamışınız aracı ama sana tavsiyem K-Jetronik sistemini iptal et... Sana AUDİ nin emme manifoldunu ve elektronik çift boğaz karburator ünü taktıralım dedi.... Bende K-Jetronik sistemi yeni almanyadan getirttim şimdilik sorun yok aracımda dedim ama yaşıyacaksın dedi bana bende nedenini sordum... Oda kısa ve öz bir cevap verdi BENZİN TR DE BEŞ PARA ETMEZ.... Bakalım irtibatı koparmıyacam dayı ile bana bayada tiyolar verdi araç için...

« Yanıtla #26 : 25 Ekim 2008, 12:37:20 »
                   Bu Jetronik sistem aracın orijinali değil mi? Yani bildiğim kadarıyla mk1 GTI ların sistemi bu.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #27 : 25 Ekim 2008, 12:55:16 »
                   Bu Jetronik sistem aracın orijinali değil mi? Yani bildiğim kadarıyla mk1 GTI ların sistemi bu.

Evt orjinal sistemi enjeksiyonlu GTI ların....