Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: VENTO..!!! // My BLue Thunder..  (Okunma sayısı 4915 defa)

VENTO..!!! // My BLue Thunder..
« : 17 Mart 2010, 15:16:15 »

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
Ynt: VENTO..!!! // My BLue Thunder..
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2010, 15:22:30 »
dışı klasik içi milenyum abi içeride ki malzemeler ne allah aşkına  :p kolçak( döşemeli güzel olurdu ) direksiyon ,ve el freni kaplamaları güzel olmamış...

teknik özellikleri nedir

dizel benzin ? 1.6 1.8 1.9 tdi vs vs kaç model
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #2 : 17 Mart 2010, 15:36:52 »
dışı klasik içi milenyum abi içeride ki malzemeler ne allah aşkına  :p kolçak( döşemeli güzel olurdu ) direksiyon ,ve el freni kaplamaları güzel olmamış...

teknik özellikleri nedir

dizel benzin ? 1.6 1.8 1.9 tdi vs vs kaç model

VaLLa ne yaLan söLim bende aLdığıma pişman oLdum inan :D yerine yeniLerini buLana kadar idare etcem buLunca iLk fırsatta atcam zaten direksiyon kıLıfıda boL geLdi sorma :D

Araç 1.6 1996 modeL benzin + Lpg..
ÖzeLLikLeri : KLima, hidroLik direksiyon, 4 cam otomatik, sürücü ve yoLcu airbag, abs, elektrikLi aynaLar, arka koL dayama, Direksiyon yüksekLik ayarı, koltuk eğim-yükseklik bel desteği, sis farları,

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #3 : 17 Mart 2010, 15:42:03 »
osman aktif olamıyor bu aralar yoksa direk sıralardı eksikleri :D

Yunus EMRE

« Yanıtla #4 : 17 Mart 2010, 15:47:05 »
:D Sorma eksik bendede çok söLerseniz memnun oLurum göremedikLerim vardır beLkide.. Örn : Standart jantLar 14" ALdığımız adam 15" taktırmış.. Farkettinmi biLmiorum ama arka biraz inik ön arkaya göre yüksek duruo biraz bu da beni uyuz edio.. Ustaya gittim takozLarı aLdırıyım diye ama oLmaz çamurLuğa sürter dedi..

Bu açığıda ya başka ustaya götürüp yada spor heLezonLarLa kapatabiLirmiyim acaba bunu araştırıyorum işte.. Yoksa hem güvenLik açısından kötü hemde duruş açısından.. HeLezonLarı kestirme yapmadan ama..

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #5 : 17 Mart 2010, 15:53:08 »
:D Sorma eksik bendede çok söLerseniz memnun oLurum göremedikLerim vardır beLkide.. Örn : Standart jantLar 14" ALdığımız adam 15" taktırmış.. Farkettinmi biLmiorum ama arka biraz inik ön arkaya göre yüksek duruo biraz bu da beni uyuz edio.. Ustaya gittim takozLarı aLdırıyım diye ama oLmaz çamurLuğa sürter dedi..

Bu açığıda ya başka ustaya götürüp yada spor heLezonLarLa kapatabiLirmiyim acaba bunu araştırıyorum işte.. Yoksa hem güvenLik açısından kötü hemde duruş açısından.. HeLezonLarı kestirme yapmadan ama..
eksikleri sana söyülüyoruzda dinlemiyon sinan :) o arabanın çok işi var gittin hemen film çektirdin essahtan bi aksesuar gibi  :D :t

« Yanıtla #6 : 17 Mart 2010, 16:39:21 »
eksikleri sana söyülüyoruzda dinlemiyon sinan :) o arabanın çok işi var gittin hemen film çektirdin essahtan bi aksesuar gibi  :D :t

Anaaa seko nbr :D Tamam eksik çok şimdiLik yapıLanLar ufak tefek şeyLer zaten fiLmede fazLa para vermedim artı zevk meseLesi benim çok hoşuma gitti ;)

DinLemediğimi nerden çıkardın? dinLiorum.. dedikLerinden kafama yatanı da pLana koyuorum ama dediğin çoğu şey yok örn vt6 karLığı buLamadım.. KarLık ve rüzgarLık fibergLastan yapıLıodu 2 gün bende kaLcak deyince vazgeçtim..

AngeL desen o da yoq tr de ama çok araştırdım sonunda çözümü buLdum askerden geLince aLmanyadan çifte vatandaş bi arkadaşım sayesinde siyah angeL far geLecek.. Yoksa kendim getirtsem parça 141 € kargo 299 €..

ŞimdiLik yapıLanLar ufak şeyLer.. 60 TL fiLm, 120 TL kıLıf (zaten kıLıf temizLiği açısından şarttı), 10 TL stop karartma :D

Çevrimdışı sekonline

• SB DESİNG & TUNİNG
« Yanıtla #7 : 17 Mart 2010, 18:22:11 »
sana bişi demiyorum ben ulan :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #8 : 17 Mart 2010, 20:15:32 »
Maşallah güzel araç özellikle dışı çok hoşuma gitti ya içi özellikle vites körüğünü ve el freni kabını çıkart derim hemde hemen  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #9 : 17 Mart 2010, 22:40:04 »
Maşallah güzel araç özellikle dışı çok hoşuma gitti ya içi özellikle vites körüğünü ve el freni kabını çıkart derim hemde hemen  ;D

Yarından tezi yoq çıkarıorum :D Ona takıLmayın yaa herkes taktı vaLLa :D

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #10 : 18 Mart 2010, 10:18:41 »
Yarından tezi yoq çıkarıorum :D Ona takıLmayın yaa herkes taktı vaLLa :D

bizde böyle yok öyle haybeye parça takma :D

Yunus EMRE

« Yanıtla #11 : 18 Mart 2010, 11:16:04 »
Söktüm biLe dün söLediğinizden itibaren :D ŞimdiLik dursun bakaLım askerden geLene kadar.. GeLdiğimde iyi bişiLer yapcaz inş..