Gönderen Konu: VENTO 1.8GL - SATILDI!  (Okunma sayısı 63878 defa)

Çevrimdışı htmetin

• Hasan Tekin METİN
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Mk4
Ynt: VENTO - 06 VTU 06 - :( kaza
« Yanıtla #42 : 03 Aralık 2011, 13:32:15 »
Çok geçmiş olsun kardeşim.. Ölen bayana da Allahtan rahmet diliyorum.. böyle kazalar çok kötü oluyor.. Kanuni olarakta gözünüzü dört açın. Raporlar felan yanlış tutulmasın sakın..
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #43 : 03 Aralık 2011, 13:36:42 »
sağolun arkadaşlar.gelen polisler bizde bi kusur olmadığını söylemişler ama bakalım sonuç tam olarak ne çıkacak.Karşı tarafın kaskosu exper göndericekmiş.ona biraz dikkat etmek lazım :) eski model araba deyip hasarı düşük gösterebilir.

Çevrimdışı cgty.ank

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 03 Aralık 2011, 14:52:25 »
Çook geçmişş olsun... Allah beterinden saklasın...Üzücü bi olay gerçekten.Dilerim hiç kimsenin başına gelmez.

Çevrimdışı falconxtc

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1.4 TSI Comfortline
« Yanıtla #45 : 03 Aralık 2011, 17:19:42 »
çok büyük geçmiş olsun  vefat eden kişiye de Allah gani gani rahmet eylesin..

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #46 : 03 Aralık 2011, 18:30:29 »
 :-\ çok üzücü bir durum. ateş düştüğü yeri yakıyor. ölen kişiye Allah rahmet eylesin. ailesi muhakkak volvo sürücüsünün suçlu ise cezasını bulması için girişimdedir. diğer araç sürücüsü hem maddi hem manevi açıdan işin varacağı boyutları düşünüyordur. siz de son derece haklı olarak maddi hasarınızı çıkartmak için gerekli prosedürü takip ediyorsunuzdur.

araç park halinde miydi? içinde sürücü yok muydu yoksa bekleme mi yapıyordunuz? park ise nizami miydi parkınız? olay yerinin aracınızın park ettiği noktanın detaylı fotoğrafını çekmişsinizdir umarım. insan zora düştü mü herşeyi yapmaya meyledebilir. tutup da sizde kabahat göstermeye kalkmasınlar.

olayın zaten bilincindesin. dediğin gibi tutulacak raporu dikkatlice, noktasına virgülüne kadar okumanda fayda var. imza filan gerekirse diye diyorum.

normal şartlar altında karşı tarafın kaskosu karşı tarafın hasarını karşılar. senin aracın hasarını karşı tarafın sigortası ödeyecek. sigortayı aşan kısmı için ise, karşı tarafın kaskosunun mali mesuliyet tutarı kadar ek ödeme daha yapılabilir. gelecek olan eksperin tespit edeceği sadece zorunlu trafik sigortasını aşıp aşmadığını yani kendi kasko şirketinin ödeme yapıp yapmayacağını tespit içindir sanıyorum.

bence en kısa sürede kendi sigorta şirketine bildir durumu ve eksper göndersinler. hasar tespitinde bulunup karşı taraftan çatır çatır alırlar.
« Son Düzenleme: 03 Aralık 2011, 18:44:14 Gönderen: TEYOLOGY »
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 03 Aralık 2011, 19:06:07 »
+1
H.G WORKS

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 03 Aralık 2011, 20:30:52 »
Geçmiş olsun abi. Allah beterinden saklasın..
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 03 Aralık 2011, 20:40:46 »
Aga büyük geçmiş olsun vefat eden kişin ailesine Allah sabır versin  :-[
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 03 Aralık 2011, 22:46:24 »
Geçmiş olsun kötü bir durum , en çok korktuğum şey aracımla birine çarpmak hız yaparken ne kadar tecrübeli kullanıcılar olsakta bellir bir hızın üzerinde yapacak birşeyde kalmıyor öyle bir durumda canlıya vurmak yerine duvara vurmayı yeğlerim.. Geçen sene okulumuzdan bir arkadaşımız aşırız hız sonucu kontrolü kaybedip durakta bekleyen 3 tane kadının feci şekilde yaşamını yitirmesine sebep olmuştu , gerçekten çok dikkat etmek lazım  , tekrar geçmiş olsun Hasan , Allah rahmet eylesin , yakınlarına sabır versin..
ADK

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 04 Aralık 2011, 01:45:32 »
:-\ çok üzücü bir durum. ateş düştüğü yeri yakıyor. ölen kişiye Allah rahmet eylesin. ailesi muhakkak volvo sürücüsünün suçlu ise cezasını bulması için girişimdedir. diğer araç sürücüsü hem maddi hem manevi açıdan işin varacağı boyutları düşünüyordur. siz de son derece haklı olarak maddi hasarınızı çıkartmak için gerekli prosedürü takip ediyorsunuzdur.

araç park halinde miydi? içinde sürücü yok muydu yoksa bekleme mi yapıyordunuz? park ise nizami miydi parkınız? olay yerinin aracınızın park ettiği noktanın detaylı fotoğrafını çekmişsinizdir umarım. insan zora düştü mü herşeyi yapmaya meyledebilir. tutup da sizde kabahat göstermeye kalkmasınlar.

olayın zaten bilincindesin. dediğin gibi tutulacak raporu dikkatlice, noktasına virgülüne kadar okumanda fayda var. imza filan gerekirse diye diyorum.

normal şartlar altında karşı tarafın kaskosu karşı tarafın hasarını karşılar. senin aracın hasarını karşı tarafın sigortası ödeyecek. sigortayı aşan kısmı için ise, karşı tarafın kaskosunun mali mesuliyet tutarı kadar ek ödeme daha yapılabilir. gelecek olan eksperin tespit edeceği sadece zorunlu trafik sigortasını aşıp aşmadığını yani kendi kasko şirketinin ödeme yapıp yapmayacağını tespit içindir sanıyorum.

bence en kısa sürede kendi sigorta şirketine bildir durumu ve eksper göndersinler. hasar tespitinde bulunup karşı taraftan çatır çatır alırlar.

sağolun öneri için olayda ölü olduğu için tutanaklar polis tarafından tutuluyo zaten fotolar falan herşey onlarda mevcut rapor hala gelmedi onu bekliyoruz bizde.

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 04 Aralık 2011, 14:48:17 »

sadece hasar burda başka bişeyi yok arabanın bide sanırım tekerdede var biraz çekme yapıyor
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2012, 02:07:55 Gönderen: STAK67 »

Çevrimdışı gültekin77

• Hayat sürprizlerle dolu...
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: 2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
« Yanıtla #53 : 04 Aralık 2011, 14:55:09 »
Geçmiş olsun kardeşim,bayana da Allah rahmet eylesin.
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 04 Aralık 2011, 15:12:23 »
geçmiş olsun hasan. allah korumuş da hareket halindeyken böyle bişey başınıza gelmemiş, ama kadına gerçekten üzüldüm. allah sabır versin eşine dostuna akrabasına.

Çevrimdışı cavanozz

• Can
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
« Yanıtla #55 : 04 Aralık 2011, 15:43:43 »
geçmiş olsun  hasan ali  Allah beterinden saklasın.. :(
yeni yine yeniden..!! 8)