Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Ufak Bir Kaçamak Yeni Resimler...  (Okunma sayısı 8740 defa)

Ynt: 521 BORA.Yeni Resimler
« Yanıtla #14 : 24 Ocak 2008, 17:03:46 »
biliyorsun abi ben küçüğüm izin alamıyorum evden :D :D :D :D .Bakarsın seni uğurlamaya gelirim :D :D

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #15 : 24 Ocak 2008, 17:29:33 »
masaallah guzel araba.
tampon altını boyat bencede.jant konusundada guzel bı bbs cok degıstırır aracı

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #16 : 25 Ocak 2008, 09:14:02 »
maşallah çok temiz örünüyor tdi.Tampon altı spoiler ve ızgaralardan bahsediyorsan bence elleme hiç.Siyah gri kombinasyonu güzel diğer şekilde arabayı resmen griye boğarsın hoş olmaz.Jantlarda olduğu gibi kalsın aman bu hali çok güzel hiçbirşey yaptırma :)hani olurya sadece bagaj üstü spoiler ama şu ince çıta halinde olanlar, ha bak yakışır o :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #17 : 25 Ocak 2008, 12:11:56 »
abi öyle de boyayanlar var onların arabalarına baktım gayet hoş görünüyordu.O spoiler işi yattı kafama meganelere yapıyolar onlardan bahsediyosun değilmi abi.Bi de far kaşlarını şöyle yapmayı planlıyorum.
Diğer Markalar > Diğer Seriler > görülmeye değer bora vw turk #5777053 - sahibinden.com
Bu linkteki arabaya kaput uzatma yapmış bende diyorum ki o tarz bi kaş alıp arabanın rengine boyasam kaput uzatma gibi görünmez mi??ve o yandaki metalik şeritlerden yaptırmayı düşünüyorum..Acaba nasıl olur??

« Yanıtla #18 : 25 Ocak 2008, 12:45:25 »
ahmet bence arabayı hiç bozma bırak orj. kalsın bana sorarsan çıta şeklinde olan bagaj spoyleri yaptır sadece  :tamamdir
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #19 : 25 Ocak 2008, 13:13:56 »
ahmet bence arabayı hiç bozma bırak orj. kalsın bana sorarsan çıta şeklinde olan bagaj spoyleri yaptır sadece  :tamamdir
öyle olacak herhalde sedat abi ama boyatma işi de fena değil

Çevrimdışı emirhan

• Turboo İntercooler
« Yanıtla #20 : 02 Şubat 2008, 12:42:40 »
bende cok yakışır ahmet yola devam  ;D

« Yanıtla #21 : 02 Şubat 2008, 12:54:39 »
:D  eyw usta bakalım Eralp abiye bagaj uzatma sorduk fiyat öğrencek burdakilerle karşılaştıracaz.Bugün bi sanayi yapıp fiyat öğrenecem .

Ynt: Ufak Bir Kaçamak Yeni Resimler...
« Yanıtla #22 : 28 Mart 2008, 21:55:53 »
Peder uzaklardaydı.Bizde biraz gezelim dedik Boracı'ğımızla.Kuzen'in fiestayı da aldık yanımıza vira Bismillah çıktık yola 5-6 Km'lik bir gezintiden sonra biraz resim çekelim dedik.Resimlerde görünmese bile arkada deniz var :)

Kaptan Şöför ben ve Bora  ;D

Eski MKII'nin Ambleminden Bora  :)

Eskisi ve yenisi