Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Türkiyede tek?  (Okunma sayısı 19578 defa)

Ynt: Türkiyede tek?
« Yanıtla #28 : 24 Ekim 2009, 10:54:40 »
Bence arkadaş beni tanıyor ve sadece samimiyetinden dolayı benle kafa bulma amaçlı bu yazıyı yazdı.  :) Yada aracımın polo olduğunu varsayarak böyle bi teklifte bulundu.  :tamamdir  Ayrıca Kayserili arkadaşım seninde aracın güzelmiş.

Cem abi arkadaş şarşırdı herhalde. :D
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #29 : 24 Ekim 2009, 12:14:34 »
Cem abi arkadaş şarşırdı herhalde. :D
Olabilir kardeşim belki bi yanlış anlaşılma olmuştur arkadaşım poloya meydan okumuştur. ;) Kayseride bu kadar cesaretli arkadaşların olduğunu görmek güzel normalde yanında gaz verince şerit değiştirirler veya ilk kavşaktan gidecekleri istikameti değiştirirler.  :D

« Yanıtla #30 : 24 Ekim 2009, 12:27:52 »
Korkudandır cem abi korkudan. :D
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #31 : 24 Ekim 2009, 12:28:55 »
Arkadaş poloya meydan okuduğuna kanaat getiriyorum. Yoksa MK III GTI :saskin: BOOOOM.
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2009, 13:39:14 Gönderen: VW SPEED »
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #32 : 24 Ekim 2009, 12:57:35 »
Arkadaşlar neden mk2 nickli arakdaşımızın aracı hakkında bilgi sahibi olmadan bu tür yazılar yazıyorsunuz? Belki adam mk2 'ye Subaru İmpreza motor,şanzıman,diff swaplayıp 4 çeker yaptı??? Sanki mk3 abf gti 1000 beygirmiş gibi konuşuyorsunuz... Unutmayın bu ülkede Tofaş 131 Ferrari geçiyor  ;) mesajlara dikkat edelim, kimsenin kalbini kırmayalım  :)

« Yanıtla #33 : 24 Ekim 2009, 13:21:14 »
Arkadaşlar neden mk2 nickli arakdaşımızın aracı hakkında bilgi sahibi olmadan bu tür yazılar yazıyorsunuz? Belki adam mk2 'ye Subaru İmpreza motor,şanzıman,diff swaplayıp 4 çeker yaptı??? Sanki mk3 abf gti 1000 beygirmiş gibi konuşuyorsunuz... Unutmayın bu ülkede Tofaş 131 Ferrari geçiyor  ;) mesajlara dikkat edelim, kimsenin kalbini kırmayalım  :)
Öyle bişey olsa emin ol bir adım geriye çekilirdim dostum ama Kayseride hangi arabanın ne kadar yürüdüğünü bilirim buna emin ol.Bu volkswagen grubu olsun,VTI,GTI,VTS hangi spor araba olursa kimdeyse ve ne kadar ciğerliyse dökümanını yazarım.Arkadaş belli ki benim daha önce görmediğim ve duymadığım bi mk2 ye sahip.Ama emin ol şanı yürüyen bir araba olsa bu ilk benim kulağıma gelirdi. Eğer ısrarcıysa arkadaşımız geçmek geçilmek önemli değil deneyelim.Ama yanlışlık olmasın.Polo değil ben golf'le denerim açıkcada verilerini yazarım arkadaş ısrarcıysa eyvallah. MK3 GTI 16 V ABF / araçta all car racing chip,komple düz boru egzos sistemi ve cold air intake vardır.Araç Nisan 25 te aracı ilk aldığım gün komple orjinal haliyle dynoda 145.9 hp çıkarmıştır.Şu an zannedersem 170 + civarı dolanmaktadır. Evet mk2 ci arkadaşım denemek istersen haberlerini bekliyorum  :tamamdir Aracımın chipsiz ve orta susturucu iptal olmadan önceki halinde yürürünü en iyi Gökhan abi (06GH877) biliyor konuyu görürse fikirlerini yazacaktır.  ;)
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2009, 13:23:32 Gönderen: CeM öZeR »

« Yanıtla #34 : 24 Ekim 2009, 13:38:28 »
Can abi dediğinde haklı olabilir ama bu mk2 rumuzlu arkaaşın o işlemi yapıp burada yarış teklif edebilir...

Ama Cem abinin MK III Üne yaptıklarıda inkar edilemez bir gerçek. Neyse ben bu konuda fazla konuşmıcam. :-X :)
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #35 : 24 Ekim 2009, 13:58:13 »
Arkadaşlar neden mk2 nickli arakdaşımızın aracı hakkında bilgi sahibi olmadan bu tür yazılar yazıyorsunuz? Belki adam mk2 'ye Subaru İmpreza motor,şanzıman,diff swaplayıp 4 çeker yaptı??? Sanki mk3 abf gti 1000 beygirmiş gibi konuşuyorsunuz... Unutmayın bu ülkede Tofaş 131 Ferrari geçiyor  ;) mesajlara dikkat edelim, kimsenin kalbini kırmayalım  :)

Bu arkadaş böyleyse zaten çıkar gel istediğin araçla der, ama muhtemelen azda olsa işlenmiş motorla 75bg otomatik araca kontağına kalkalım demek pek iş değil
Amaç kimseyide kırmak değil bu arada...

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #36 : 24 Ekim 2009, 16:52:49 »

ADAM BİKERE YAZMIŞ KONTAĞINA DİE AMA BU İŞLE ALAKASI OLMAYAN Bİ COK SAZAN YAZMIŞ BU DEMEKTİRKİ BU SİTEDEKİ BELİRLİ BAŞLI KİŞİLERİN BANLANMASIDIR BUNUN EN YAKIN ZAMANDA YAPILMASI DİLEĞİ İLE ARKADAŞLAR KALIN SAĞLICAKLA...

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #37 : 24 Ekim 2009, 17:28:01 »

ADAM BİKERE YAZMIŞ KONTAĞINA DİE AMA BU İŞLE ALAKASI OLMAYAN Bİ COK SAZAN YAZMIŞ BU DEMEKTİRKİ BU SİTEDEKİ BELİRLİ BAŞLI KİŞİLERİN BANLANMASIDIR BUNUN EN YAKIN ZAMANDA YAPILMASI DİLEĞİ İLE ARKADAŞLAR KALIN SAĞLICAKLA...

kimmiş bu kişiler mesela? bir de kimlerin banlanıp banlanmayacağına sen mi karar vereceksin?

« Yanıtla #38 : 24 Ekim 2009, 17:30:59 »

Arkadaşım bizde kontağın dışında birşey demedik zaten, ikincisi madem bir çok sazan yazmış bu sazanların içine kendinide ekledinmi ? yorum yaparken yazdığın cümlelerde biraz seçici olmanı tavsiye ederim çünkü banı ilk hak eden sen gibisin şu hareketinle

« Yanıtla #39 : 24 Ekim 2009, 17:38:20 »
Ya keyfine bi konu açtık biri kontağına kapışalım diyo biri senin yaptıkların kuş serisindede var diyo birisi sazanlar atlamış diyo.Relax olalım arkadaşlar hiç bişey için kimsenin kalbini kırmaya değmez relax olalım.  :tamamdir forever vwtr.net  :sevgi:

« Yanıtla #40 : 24 Ekim 2009, 17:42:53 »
Sonuçta hepimiz vw severiz birbirimizi kırmaya veya kırıcı sözler sarf etmeye gerek yok aramızda hiç kimse ne sazan nede başka bişey mk2 adlı arkadaş sanırım cem abiyi tanıdığı için ufak bi espiri yapmış kimsenin üstelemesine gerek yok. :tamamdir :)

VWTR.NET :sevgi:
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #41 : 24 Ekim 2009, 17:54:54 »
Orası öyle artık ya tanıdığından yada gırgır olsun diye yazmış bizde devam ettirdik ama sazanlık ettik işte ;D amaç kimseyi kırmak değil zaten ,muhabbet ama herkes bu kadar hassas değil yazarken seçici olmuyor