Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Türkiyede tek?  (Okunma sayısı 19583 defa)

Ynt: Türkiyede tek?
« Yanıtla #14 : 22 Ekim 2009, 15:26:41 »
O zaman o cümleyi açıklayayım, sonra yanlış ya da doğru olduğunu bir daha düşün...

Aracım 2.0 litre DOHC motorlu Sierra Ghia. Koni amortisör, H&R spor helezonlar var (Türkiye'de helezonları yok, amortisörlerine de güzel para istiyorlar). Sierra Cosworth ön tamponu, panjuru, yan marşpiyelleri var. Beni şimdiye kadar belki 6-7 kişi aradı ve 'Bende Sierra Cosworth var ama ön tampon yok, düz sierra tamponu kullanıyorum, bana satar mısın' dedi. O cümlede anlatmak istediğim Türkiye'de Sierra Cosworth olmadığı değil, bazı Cosworth'lerde bile orijinal tamponu yokken benim 2.0 DOHC'umda Cosworth tamponu olduğu. Yani Cem arkadaşımızın durumu gibi... O yüzden ben de dedim o zaman benimki de tek diye ;) Şimdi anladın mı?

İstisnalar kaidei bozmaz.
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #15 : 22 Ekim 2009, 15:43:35 »
İstisnalar kaidei bozmaz.

15 tane arabadan 6-7 tanesinde aynı durum sözkonusu ise bu istisna değildir. Neyse ben daha bişey demiyorum. Önünde çok uzun zaman var daha gençsin.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #16 : 22 Ekim 2009, 16:07:46 »
birkan abicim bırak da bazı şeyleri büyükler tartışsın, yaşın ve tecrübelerin arttıkça söylenen sözlerle anlatılmak istenenleri kavrıyacaksın, uzatılcak bişey yok.

« Yanıtla #17 : 22 Ekim 2009, 16:22:13 »
Biliyorum yeterince iddialı bir aracım olmadığını hadda ben motor yönüylede bu poloyu ileri kademelere taşımak istemiştim chip yapıp,komple eksoz sistemi yapıp,yazılımla oynayıp redline devrini üst devirlere taşımayı hadda araca custom bi sistem yapıp eşi benzeri olmayan turbo bi polo yapmayı düşünmüştüm.Ama malesef herşeyden önce araç tiptronic vites olduğu için hiç bir şey yapamadım.Sadece K&N filtremi taktım güzelce efendi efendi işi apaçiye bağlamadan bindim.Ama erken anladım bir arabayı alıp spor yapmaya uğraşmayacaksın safkan sporcu GTI alıp bineceksin  :tamamdir Herkese tavsiyem bu yöndedir. 2008 polo tour'dan indim 97 model golf GTI'a bindim eksisi yok artısı var. Hiç pişman değilim ama dediğim gibi bu konuyu sadece anılarda kalması ve güzel hatırlanması için açtım.Herkese güzel yorumları için sonsuz teşekkür ederim.  :tamamdir
« Son Düzenleme: 22 Ekim 2009, 16:23:04 Gönderen: CeM öZeR »

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #18 : 22 Ekim 2009, 16:42:59 »
ya şekil olarak güzel. ama benzerleri illaki vardır. benim araba bizim muhitte balıkesir çevresinde tek diye düşünüyordum, balıkesirde çok tatlı bi cabrio gördüm, açıkcası daha iyileri varmış dedim :) ama tabiki de bana göre en güzeli benimkisi, bana göre türkiyede de tek :) ah bi de gti olsaydı :p

« Yanıtla #19 : 22 Ekim 2009, 17:00:07 »
birkan abicim bırak da bazı şeyleri büyükler tartışsın, yaşın ve tecrübelerin arttıkça söylenen sözlerle anlatılmak istenenleri kavrıyacaksın, uzatılcak bişey yok.
:-[
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #20 : 22 Ekim 2009, 17:39:43 »
Bence herkese göre kendi arabası Türkiye sınırları içerisinde değil dünyada tektir nedeni ise herkesin kendine göre farklı çabalar içerisine girmiş olması mesela biri gider artılı angel takar başkası bakar he iyi olmuş fakat kendisi uğraşarak takıp zorluğunu gördüğünde o işi uğraşıp başarıp zafere geldiğinde dünnyalar onun olur gözüne hep güzel gelir araba gerçektende çok güzel çoğu kişinin gözüne hitap ediyo fakat bazılarımızın ruhunda apachilik yatıyo  :) kimimiz ise sade seviyoruz senin aracın benim gözümde mükemmel görünüyor fakat apachi ruhlu birine göre emek harcanmamıştır durum bundan ibaret  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mk2

« Yanıtla #21 : 23 Ekim 2009, 20:54:45 »

bakın benim  arabamda  tr  de   tek  :P:P:P:P  dersem yalan olur  cem özer  bend e kayserideyim isdersen   kalkalım??  ne  dersin  ama kontagına???

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #22 : 23 Ekim 2009, 21:26:21 »
ya şekil olarak güzel. ama benzerleri illaki vardır. benim araba bizim muhitte balıkesir çevresinde tek diye düşünüyordum, balıkesirde çok tatlı bi cabrio gördüm, açıkcası daha iyileri varmış dedim :) ama tabiki de bana göre en güzeli benimkisi, bana göre türkiyede de tek :) ah bi de gti olsaydı :p

Balıkesir bölgesi ha ben nerdeyim uzaydamı yaşıyorum.. Babababa lafa bak bölgede tek, konuşma alırım anahtarını...

Polo güzel masraf yapılmış dahada güzel olmuş absurd body kit yerine orjinal kullanılmış lokum gibi olmuş...
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2009, 21:26:55 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #23 : 23 Ekim 2009, 21:29:31 »

bakın benim  arabamda  tr  de   tek  :P:P:P:P  dersem yalan olur  cem özer  bend e kayserideyim isdersen   kalkalım??  ne  dersin  ama kontagına???

Cemde bildiğim kadarı ile şuan MK3 ABF var bence sözünü geri al kontak gidebilir.. :D
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2009, 21:30:12 Gönderen: Mk1GTI »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #24 : 23 Ekim 2009, 23:06:03 »
Balıkesir bölgesi ha ben nerdeyim uzaydamı yaşıyorum.. Babababa lafa bak bölgede tek, konuşma alırım anahtarını...

Polo güzel masraf yapılmış dahada güzel olmuş absurd body kit yerine orjinal kullanılmış lokum gibi olmuş...
tamam, süratte geçersin :) ama bence hala benimki daha güzel :D :p

ha benim ha senin ne farkeder, o da benim, bu da :)

« Yanıtla #25 : 24 Ekim 2009, 09:12:53 »

Medeni cesaretiniz için sizi kutluyorum ne zaman nerde 0-100,0-200,0-top speed,100-200,100-top speed her türlü deneriz.

« Yanıtla #26 : 24 Ekim 2009, 09:39:28 »
Medeni cesaretiniz için sizi kutluyorum ne zaman nerde 0-100,0-200,0-top speed,100-200,100-top speed her türlü deneriz.
Avatarına baktıktan sonra yutkunmuştur arkadaş herhalde cem  ;D

« Yanıtla #27 : 24 Ekim 2009, 10:11:12 »
Bence arkadaş beni tanıyor ve sadece samimiyetinden dolayı benle kafa bulma amaçlı bu yazıyı yazdı.  :) Yada aracımın polo olduğunu varsayarak böyle bi teklifte bulundu.  :tamamdir  Ayrıca Kayserili arkadaşım seninde aracın güzelmiş.