Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: T5 caravelle  (Okunma sayısı 15116 defa)

T5 caravelle
« : 27 Mart 2009, 15:01:16 »
araç kendi dizaynımızdır iç dizayn konusunda arkadaşlarımıza yardımcı olabilirim 05323213522

« Son Düzenleme: 29 Mart 2009, 10:41:39 Gönderen: cesimoglu »

Ynt: BÖYLE T5 GÖRMEDİNİZ
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2009, 19:02:16 »
Çok ilginç Bir Çalışma Olmuş.
My Name is IBRAHIM UZULMEZ and I use Clear For men :D

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2009, 19:07:44 »
Gerçekten çok güzel ama jantlar pek uyuşmamış sanki bişeyler eksik ofset mesela :) Gerçektende çok harika bir çalışma tebrik ederim :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #3 : 27 Mart 2009, 21:49:57 »
önder pişman olacak bişey yok . bu iş zevk işi .kadir de fikrini söylemiş.

hepimiz burda VW sevenler olarak dostca paylaşım yapıyoruz .hiç kalp kırmaya gerek yok.

bence içi çok güzel .panjur da çok marjınal :tamamdir

« Yanıtla #4 : 27 Mart 2009, 22:18:03 »
                    Arkadaşlar ,  yapmayın. Ortada bişey yok. Önder arkadaşımız bir dizayn çalışması yapmış. Bence de güzel olmuş ve emeğine sağlık. Kaidr arkadaşımız da kendine bu aracın uymadığını söylemiş.Yani Kadir arkadaşımız olumsuz ve birini rencide edecek bişey söylememiş, kendi fikrini söylemiş.Büyütecek bişey yok.  :tamamdir

« Yanıtla #5 : 28 Mart 2009, 17:48:36 »
daha iyisini gördüm pek guzel dıgıl acıkcası.

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
Ynt: T5 caravelle
« Yanıtla #6 : 30 Mart 2009, 17:25:04 »
her şey güzel ama.koltukların siyah oluşunu beğenmedim.ssadece kendi düşüncem.herkesin zevki farklıdır

« Yanıtla #7 : 30 Mart 2009, 18:04:54 »
haklısın biz bu rengi bilerek yaptık bu araç devamlı tanıtım amacıyla bayilere ve sergilere gidiyor bej rengi deri vardı kirlenmesi sorun yaratmaya başlamıştı ,değişik mesela en başta bej rengi yapıyoruz.......

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #8 : 30 Mart 2009, 20:35:51 »
Aracın içi renk dışında çok güzel olmuş (zaten renk hakkındaki açıklamada bir üstte yapılmış) dışı için de en iyisi yorum yapmamak bence.

« Yanıtla #9 : 30 Mart 2009, 23:36:29 »
Sevgili forum dostlari; bazi mesajlari silmek zorunda kaldim.Herkes tabi ki burda araclarini tanitabilir, detayli ozellikler verilebilir belki de ilk defa gordugumuz seyler olabilir ve nasil yapildigini gorebilir, bilgi kazanabiliriz.Ortada bir emek var ve bizlere de saygi duymak duser.Sonucta zevk isidir, kimine gore cok guzel gelebilir kimine gore bu guzelligin derecesi tartisilir.Araclarimiz hakkinda tabi ki yorumlarimiz olacak ama bu yorumlari arac sahibini rencide etmek yerine olumlu bir tarzda iletmek herkesin yararina olacaktir.

T5 caravelle benim de cok sevdigim bir arac.Bizde de var bir tane.Yapilan calismalar benim cok hosuma gitmedi ama farkli ve radikal bir cizgi uygulanmis.Cevremizde gordugumuz hep ayni tarz T5 lerden cok daha farkli olmus.Bunun icin sizi kutluyorum ve basarilarinizin devamini diliyorum.

Onder Bey, oto guzellik yada modifiye center tarzinda bir is ile mi ugrasiyorsunuz?Yaptiginiz baska calismalar varsa gormek isteriz...

Hayirli geceler dilerim...

« Yanıtla #10 : 31 Mart 2009, 17:38:11 »
aracın iç kısmını beğendim, renk konusunda acıklama yapmayacağım zaten gereken acıklamayı kardeşimiz yapmış
güzel çalışma olmuş, ellerinize sağlık

Çevrimdışı yellow_driver

• Otomobil
    GOLF 6 1.6 TDİ
« Yanıtla #11 : 01 Nisan 2009, 00:03:40 »
        en azından fikir edinilebilir. mesela benim araç 2000 model trendline mk4. bende önce kullanan da hiç bir şeyini değiştirmemiş, jantlar bile kapaklı orjinal jant. yaza yavaş yavaş aracı güzeleştirme çalışmalarına başlayacağım. maliyet olarak nedir tam araştırmadım ama kapılardaki kumaş kısım ve koltuklarda deri veya deri karışımı döşeme yaptırmakta istiyorum.
        burada gördüklerimizde bence iyi olsun kötü olsun bir fikir veriyor ve bunlardan yararlanarak en doğrusuna ulaşılabilir. ayrıca herkesinde zevki farklıdır, yorumlar saygı çerçevesinde, birbirimizi kırmadan yapılmalıdır. değilse resimleri koyalım, altlarına da hiç bişey yazmayalım.
        herkeze kazasız belasız günler :saygılar

« Yanıtla #12 : 01 Nisan 2009, 12:08:12 »
abı elınıze emegınıze saglık ...ya normal arac dızaynı yapıyomusunuz ??? bızde passat var cok abartı olmayan ıcerı spor tarzda derı kumas karısımı kapı ıcı ve koltuklar nekadar cıkar oratalama? kalıte guzel kullanıslı  bısıyler olucak... sız bu ısı yapıyosunuz  fıyatlar konusunda aydınlatırmıısn benı?

Çevrimdışı Baki_95

• Allah Korusun
« Yanıtla #13 : 07 Nisan 2009, 19:15:58 »
önder pişman olacak bişey yok . bu iş zevk işi .kadir de fikrini söylemiş.

hepimiz burda VW sevenler olarak dostca paylaşım yapıyoruz .hiç kalp kırmaya gerek yok.

bence içi çok güzel .panjur da çok marjınal :tamamdir

katılıyorum güzel bir çalışma