Gönderen Konu: Sonunda Oldu  (Okunma sayısı 3313 defa)

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: 99 GOLF MK IV AUT.
Sonunda Oldu
« : 12 Şubat 2012, 08:18:26 »
Herkese merhaba,aranıza yeni katıldım,uzun süredir ilk aracımı almayı düşünüyordum.Bütçem çok yüksek olmadığı için Volkswagen e bakmamıştım hiç,geçen çarşamba bir fırsat geldi önüme,komşumuz 99 model GOLF comfortline aracını satılığa çıkartmıştı.Şimdi araçtan bahsedim biraz;

Aracı 2008 yılında ford servisinde usta olan bir akrabaları sivastan göndermiş,burda kızı kullanıyordu,araç geldiğinde 185 bin km deymiş,yani 2008 den bu yana 2000 km yol yapmış.almamdaki en büyük etken tanıdık bir usta tarafından gönderilmesi oldu açıkçası.Tramer sorgusunda 2006 yılında 4500 tl lik hasarı çıktı.Aracı galeriye vermişlerdi satış için üzerinde 19 bin TL lik ilan vardı.Bu hafta Nissan dan sıfır araç almak için takasa götürdüler onlarda takasta 17 bin verdi.

99 model,1.6 comfortline,otomatik vites,sunroof,renk siyah,motor 187 binde,aracı 16.500 TL ye aldım
Bazı eksikleri var,kapı kartonları tamamen değişse iyi olur,sürücü tarafı çökük çünkü,yine sürücü tarafında ki cam butonları değişecek,birde sağ arka çamurlukta 5 cm lik çökük var,ön kol dayamanın üst kapak menteşesi kırık...

İlk aracım olduğu için heycanlıyım biraz;fazla bilgi verdim heralde :) idare edin
2 gündür kullanıyorum sürüşte bir promlem yok,vites geçişleri falan takılmıyor.Aracı çabucak sevdim.Aracımı yorumlarsanız sevinirim.Fiyatı uygun mu,açıkçası motor km si beni korkutuyor
« Son Düzenleme: 12 Şubat 2012, 08:50:06 Gönderen: emirdede »

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
Ynt: Sonunda Oldu
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2012, 10:41:27 »
hayırlı ugurlu olsun kardes guzel araclardır golf IVallah kaza bela vermesın o dedıklerın eksık degıl o model arabada normal hasarıdasorn degıl  zaten ucuza almıssın

Çevrimdışı emrah_akkas

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2012, 12:06:11 »
Allah kaza bela vermesin arabanı kullandıkça daha da çok seveceksin bundan em,in olabilirsin...
ufak tefek problemler çıkartabilir sonuçta 99 model araba bahsettiğin problemler büyütülecek şeyler değil takma kafana...

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2012, 07:19:21 »
birşey merak ettim,sadece kumanda panelini değiştirerek aracın klimasını dijitale dönüştürebilir miyiz acaba  :D

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2012, 09:09:46 »
birşey merak ettim,sadece kumanda panelini değiştirerek aracın klimasını dijitale dönüştürebilir miyiz acaba  :D

hayır
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2012, 22:45:18 »
Tavan ve sunroof kumaşları komple değişti,4 kapı kartonu değişti ve deri kaplandı.Ayrıca direksiyonda deri kaplatıldı.Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin cümlemize

Çevrimdışı yesilkrt

• Boks sporsa, savaş olimpiyattır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 16 Şubat 2012, 13:08:12 »
başlangıç için güzel girişimler olmuş. Allah kaza bela vermesin.
MK-IV- Comfortline

Çevrimdışı emirdede

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 19 Şubat 2012, 08:07:05 »
Arkadaşlar arka kapı hoparlörleri kaç cm acaba,Daha üstünde orjinal hoparlörler duruyor.Arka sol patlamış değiştirmek gerekecek malesef.Önlerden gerçekten çok iyi ses geliyor,orjinalleri çok iyiymiş,aynılarını bulamayız heralde...

Çevrimdışı metalteo

• ilker
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 25 Mart 2012, 19:51:26 »
hayırlı olsun. Birde resim yüklersen güzel olur  ;)

Çevrimdışı safakaksu90

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Mart 2012, 20:32:31 »
hayırlı olsun hoşgeldin  :)