Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sonunda MK3'ümüze kavuştuk  (Okunma sayısı 46355 defa)

Sonunda MK3'ümüze kavuştuk
« : 28 Eylül 2011, 00:28:18 »
Selam arkadaşlar, aylardır aradık durduk. Şuydu buydu derken sonunda bir 98 sportline buldum  :D biz de inanamadık ama araba 89.500 km'de  :o paraya kıyıp iki yere götürdüm gösterdim. çünkü inanamadım. iki yerde de aynı verileri alınca kaporalaştık. Allah kısmet ederse yarın işi noterlendireceğiz. şimdi hemen resimler diyeceksiniz ama bir türlü beceremiyorum ve sinir yapıyor bu resim yayınlama işi  :bekleriz: neyse yarın 90bin bakımına girecek araba. daha motordaki etiketleri kavlamamış bile. neyse ben peşin peşin maşallah deyim  :) metalik yeşil ama yerinde ve sade bir modifiyeyle farklı olur kanaatindeyim. Golf III bölümündeki fotoğraf bölümünde örnek teşkil edecek çok araç var. bakacağız bakalım.  hepinize sevgiler :D  :D  :D

Ynt: Sonunda MK3'ümüze kavuştuk
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2011, 00:33:33 »
Hayırlı olsun  :tamamdir
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2011, 00:42:23 »
hayırlı olsn ankarada nerdeymıs ole araba =)

« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2011, 00:47:40 »
çok teşekkür ederim. birlik mahallesinde, çevre yolunun kenarında yatıyordu garibim  :) kurtardık  :D

« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2011, 00:59:12 »
hayırlı olsun Hayri bende şimdi buradan öğrendim araba için anlaştığınızı. Gerçekten çok sevindim senin gibi birisinin o arabayı almasına. Yoksa apaçi ellerde rezil olup gidecekti yavrucağız :)

« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2011, 01:01:50 »
eyvallah Gani sağol  :) bu arada sanada baya bir iş düşüyor, ne dersin  ;)

« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2011, 01:10:26 »
alla alla hatırlıyor gibiyim peynirci marketın orda duran vardı yeşil ama braz bakımsız gıbıydı sankı :) o degıldr heralde

« Yanıtla #7 : 28 Eylül 2011, 01:17:33 »
yok bu yıldız karakolunun karşısına düşüyor. onu bilmiyorum. apartmanın kapalı parkında duruyordu  ;)

« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2011, 01:42:50 »
eyvallah Gani sağol  :) bu arada sanada baya bir iş düşüyor, ne dersin  ;)

imkansız diye birşey yoktur derim ben buna :)

« Yanıtla #9 : 28 Eylül 2011, 01:44:45 »
yok bu yıldız karakolunun karşısına düşüyor. onu bilmiyorum. apartmanın kapalı parkında duruyordu  ;)
allah kazasız belasız kullanmak nasit etsn nerde oturuosunuz siz

« Yanıtla #10 : 28 Eylül 2011, 01:47:35 »
alla alla hatırlıyor gibiyim peynirci marketın orda duran vardı yeşil ama braz bakımsız gıbıydı sankı :) o degıldr heralde

piyasada o kadar çok bakımsız Golf 3 var ki onlardan biri sanman gayet normal Aykut :) Hayri bana aracı göstermişti,bakımdan kastınız sürekli yıkanan ve cilalanan araba ise bu arabaya bakımsız denilebilir,ama bana göre bakımlı araba hor kullanılmayan,orjinali bozulmayan,bakımları aksatılmayan ve mazisi belli olan araçtır ki bu kriterlere göre bu araç çok bakımlı :)

« Yanıtla #11 : 28 Eylül 2011, 01:56:57 »
piyasada o kadar çok bakımsız Golf 3 var ki onlardan biri sanman gayet normal Aykut :) Hayri bana aracı göstermişti,bakımdan kastınız sürekli yıkanan ve cilalanan araba ise bu arabaya bakımsız denilebilir,ama bana göre bakımlı araba hor kullanılmayan,orjinali bozulmayan,bakımları aksatılmayan ve mazisi belli olan araçtır ki bu kriterlere göre bu araç çok bakımlı :)
yok abi ya bnm gördugum bakımsızdı cıtaları sallanıor kaportası orjınaldı ama cok bakımsızdı lastıkler berbattı :) bıldıgın bakılmıyodu yanı araca var neler var pıyasada abi orjınal kalıor kırlı toz boz ıcınde ama orjınal bakımını yaptırıyor adam aksatmıyor hor kullanmıyor yormuyor servıs faturalarını cart curt catır cutur koyuyor onune cok denk geldım orjınallıgı cok guzl km sı cok ıyı bıkere

Çevrimdışı 5ani5 mk2

• 5anı5 MK'II GTI
« Yanıtla #12 : 28 Eylül 2011, 09:15:27 »
hayırrlı olsunnn
Exclusive Garage

Çevrimdışı SpeedyTR

• WeLoveToRide!
« Yanıtla #13 : 28 Eylül 2011, 09:35:09 »
Haırlı olsun  :tamamdir Kazasız belasız inşallah.. :sevgi: