Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: SnoPy Car.....  (Okunma sayısı 8632 defa)

SnoPy Car.....
« : 26 Ocak 2008, 10:56:34 »

« Son Düzenleme: 30 Ocak 2008, 17:51:04 Gönderen: dragstars »

Ynt: SnoPy Car.....
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2008, 11:13:57 »
 Öncelikle kendini tanıtırsan, selam merhaba vs yazarsan daha iyi olur, araç konusuna gelince Kazasız Belasız  kullanman dileği ile, tamponlar çok abartı olmuş, sade bir modifiye veya makyaj 10 numara olabilirdi...Bu kadar masraf yapıcağına logosuz bir FK panjur harika olurdu,  İyi Forumlar...

« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2008, 11:29:19 »
bencede  :tamamdir

« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2008, 11:53:42 »
Öncelikle kendini tanıtırsan, selam merhaba vs yazarsan daha iyi olur, araç konusuna gelince Kazasız Belasız  kullanman dileği ile, tamponlar çok abartı olmuş, sade bir modifiye veya makyaj 10 numara olabilirdi...Bu kadar masraf yapıcağına logosuz bir FK panjur harika olurdu,  İyi Forumlar...
[/qu
:)
SLM
ADIM SERKAN ARABA DEDİĞİN GİBİ BELKİ BİRAZ ABARTI AMA SENİN İÇİN HERKESİN Bİ GÖZ ZEVKİ Bİ TARZI VARDIR SANA ABARTI GELEN BAŞKALARINA HOŞ GELİR..
BEN SADECE BURDA HERKESİN YAPTIĞI GİBİ KÜÇÜK KIZIMIN RESİMLERİNİ KOYDUM  TABİİ Kİ YORUMUNA SAYGI DUYUYORUM BAZILARI ABARTI DİYOR KABUL EDİYORUM AMA BENİM GÖZÜMDE KİM NEDERSE DESİN O KRALİCE  :sevgi:

« Yanıtla #4 : 26 Ocak 2008, 12:01:22 »
Hoş geldin Serkan .. Araç keskin kt5 ler üstünde iken spor yay al bana diyor haberin olsun. ;) Aktif forumlar dilerim..

« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2008, 12:11:29 »
Hoşgeldiniz kazasız,belasız.. Bence Fay78-eTuna abinin sattığı yayları kaçırmayın derim yaylarla araba 10 numara olur...
pOWERED by istanbuloSSS

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #6 : 26 Ocak 2008, 13:49:50 »
kazasız belasız zewkler we renkler tartışılmaz bencede abartı cok

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #7 : 26 Ocak 2008, 13:50:29 »
Hoşgeldiniz.Bu body kit ozan abininki değilmi yauw.Kırmızı 6n den çıkan?Kazasız belasız sürüşler
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #8 : 26 Ocak 2008, 13:53:16 »
Bence fazla abartılı olmuş tamponlar ve spoyler...Sadeliğe gitmeni öneririm..

Çevrimdışı PoloGTI

• Otomobil
    Vw Polo 6N2
  • Ersan
« Yanıtla #9 : 26 Ocak 2008, 14:28:50 »
Spoyler güzelll  :saygılar
Vw Polo 6N

« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2008, 14:39:01 »
Yay larla görüntü biraz daha düzelebilir kanımca  ;D ;D

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #11 : 26 Ocak 2008, 14:43:43 »
şuan satılan yaylarla sanırım lastik sürter.keske ince yanak lastik olsaydı araçta bölece görüntü güzelleşirdi ve yayla sorun yaşama riski minimum olurdu.tabi yaylarla birlikte görüntü dahada güzelleşecektir fakat araç düştüğü zaman tamponlarında yere yakınlaşacağı unutulmamalı. ;)

« Yanıtla #12 : 26 Ocak 2008, 14:48:52 »
Cem abi arkadaş bizi dinleyerek 6.0mm yay alıomuş sonra vayy halimize  ;D araç belediyeye süpürge olarak görev yapıcak sonra arkadaşım sen en iisi yay al ama birisine sor  ;D Cem abiyi dinle yani  :D :D

« Yanıtla #13 : 26 Ocak 2008, 16:25:58 »
Hoşgeldiniz.Bu body kit ozan abininki değilmi yauw.Kırmızı 6n den çıkan?Kazasız belasız sürüşler

aynen ama ön tampon değişti yorumları dikkate alıcam arkadaşlar  sağolun