Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Slm Ben Hannover den salih..  (Okunma sayısı 5873 defa)

Slm Ben Hannover den salih..
« : 03 Ağustos 2007, 21:40:26 »
Slm herkeze.. Ben yurt dışından salih..  Google da satılık BBS jant araken tr sitelerinde bu site denk geldi.. Hazır tatildeyken bakınayım dedim belki almanyadan daha ucuza denk gelir diye ama burda fiyatlar çok pahalı... Bendede Golf3 GTI var ama maalesef almanyadaki vergilerden dolayı motorunu TDI a çevirdim... Ben devamlı değiştiririm arabalarımı ama VW dışında hiçbir arabaya binmem...   Bİnmediğim VW gurubu araba yok gibidir ama elimdeki GOLF 3 GTI (TDI) bir türlü satamıyorum 190bin km devirdim hala tıkır tıkır gidiyor....   Bide siteye nasıl resim atılıyor onu bulamadım... :tavazn:

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: Slm Ben Hannover den salih..
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2007, 21:48:27 »
Hoşgeldin.
Burada araban hakkında hiç bir şeyi ucuz bulamazsın desek yeridir. Almanyada yerinde olmak isteyen çok kişi var emin ol. :)

Resim yükleme konusunda
Onarım Modu
linkini inceleyebilirsin.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #2 : 03 Ağustos 2007, 21:51:13 »
Sağolasın evt o konuda haklısın ben almanyada 1000km yol yapmış lastikle BBS RS lere 100€ dedilermi gülüyorum ama burda acayip pahalı :)

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2007, 21:51:19 »
Hoş geldin

« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2007, 21:51:44 »

Shot at 2007-08-03

« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2007, 21:53:33 »

Shot at 2007-08-03

Resim atma konusunda baya acemiyim inşallah doru atmısimdir..

« Yanıtla #6 : 03 Ağustos 2007, 21:57:18 »
Arabamın orjinal motoru (garajımda şuan) 2000cc 8v GTI 135 PS bi alet... Vergiler düşerse ileride gene üzerine takmayı düşünüyorum ama bu gidişle pek düşçe benzemiyor git gide artıyor...  Almanyadaki benzin fiyatları ile TR nerdeyse aynı bide çok pahalı liter i herkez dizel araca dönüyor geri kalanlar hobby arabası...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 03 Ağustos 2007, 22:07:48 »
dünya dizele dönüyor sadece almanya olsa ii :)mercedes benzin ve mazotu karışık kullanan motor üretti bu demekki geçi,ş yavas yavaş başlıyor...bu sırada aramıza hoşgeldin... ;)

Çevrimdışı SPoRTeXHauST

Otomobil
    Golf IV
  • Kuzen
« Yanıtla #8 : 03 Ağustos 2007, 22:09:26 »
Hoşgeldin, sadece tatildeyken değil her zaman bekleriz :) Hiç bir ülkenin, benzin ve vergi konusunda Türkiyeye yetişeceğini sanmıyorum.

Burda ucuza parça bulacağını düşünmende çok komik geldi :) :tavkiss:
Vermek istemeseydi, istemeyi de vermezdi.

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #9 : 03 Ağustos 2007, 22:17:00 »
2.0 8V motorlar 115PS değil miydi?

Arabaya gelirsek, marşpiyelleri ve arka tampon altı spoyleri bence sökmelisin. Güzel bir tercih değil. Offsetli bir jant ile aracı yere bastınmı kat kat güzel olacağı kesin. VR6 karlık yerinde bir tercih. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı fay78

• Tuna AKYÖN
« Yanıtla #10 : 03 Ağustos 2007, 22:28:25 »
hoşgeldin kardeşim umarım evine döndüğündede aramızda olup bize güzel örnekler gönderirsin.
''AKTİF KALMAN DİLEĞİYLE  ™  sözünün gerçek sahibi....Harbi FENERBAHÇE'Lİ....

http://pic1.resimupload.com/r9/thumb_680654231.jpghttp://img393.imageshack.us/img393/2523/index3pq0.jpghttp://img408.image

« Yanıtla #11 : 03 Ağustos 2007, 22:31:32 »
Dereceli egzantrik var üstünde bide spor hava filter i 130 PS hatta biraz daha fazal...  Bu tür ilaver bildirilmesi gerekiyor ve drek kontrol altına alınıyor buralarda .. Ben egzost lar yüzünden baya bi ceza yedim tampondan biraz dışarı çıkıyor diye..

« Yanıtla #12 : 03 Ağustos 2007, 23:50:03 »
Selam, aramiza hosgeldin kardes, 4 sene once hannoverdeydim, guzel yer, arabaninda maasallahi var, aynen ofset jant ve coilover ile feci bi alet olacagindan hic suphem yok...
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #13 : 04 Ağustos 2007, 11:31:24 »
hoşgeldin, iyi forumlar