Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sizce Olmuş mu ? :)  (Okunma sayısı 4916 defa)

Sizce Olmuş mu ? :)
« : 27 Temmuz 2012, 04:31:06 »
Henüz daha herşeyi yeni yapmaya başladım ama sanırım araba artık çok daha kendini göstermeye başladı bakalım siz ne diyeceksiniz :) Yarın Fransız Kesikli APP plakaları takıcam nasipse. Sis, bagaj üstü çita(spolier) sipariş verdim onlarda gelicek inşallah :) Yan kapı çitalarını, ön ve arka çitaları kısacası siyah plastik olan heryeri dıştaki ve aynaları siyah karbon kaplatmayı düşünüyorum. Birde açık hava filtresi ve performans egzozu taktıktan sonra içine geçebiliriz sanırım artık :)

« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2012, 04:34:10 Gönderen: ShAnk »

Ynt: Sizce Olmuş mu ? :)
« Yanıtla #1 : 27 Temmuz 2012, 04:58:25 »
valla bence olmamis..

Çevrimdışı seloffm

• Re-animated
« Yanıtla #2 : 27 Temmuz 2012, 12:08:40 »
basmak lazım ;)
Mein Polo NAZ machen....:)

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #3 : 27 Temmuz 2012, 12:21:20 »
Ön taraf güzel duruyor fakat jantlarda sıkıntı var.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #4 : 27 Temmuz 2012, 12:24:29 »
ön profilden çok iyi olmuş ama stopları ben Golfe bile takmam ki Passat daha agır bir araba..

Orjinal stoplar + Jant rengi griye çevrilecek + 3.5cm yay + bagaj üstü ince spoiler le çok çok güzel olur.

« Yanıtla #5 : 27 Temmuz 2012, 12:29:57 »
ön profilden çok iyi olmuş ama stopları ben Golfe bile takmam ki Passat daha agır bir araba..

Orjinal stoplar + Jant rengi griye çevrilecek + 3.5cm yay + bagaj üstü ince spoiler le çok çok güzel olur.
aynı fikirdeyim  :tamamdir :saygılar
My Cars Audi & Vw Germany Style

« Yanıtla #6 : 27 Temmuz 2012, 12:54:11 »
Daha güzel bir stop bulabilseydim eğer onları takıcaktım fakat passat 3b için 2 çift vardı en iyiside buydu arka stoplarda ama jantları bilerek siyah aldım araca siyah bordo bi kombinasyon düşünüyorum metalik yapmak istemedim daha ağır durmasını istedim böyle ama dediğiniz gibi stoplardan biraz kaybediyo

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #7 : 27 Temmuz 2012, 12:57:45 »
Daha güzel bir stop bulabilseydim eğer onları takıcaktım fakat passat 3b için 2 çift vardı en iyiside buydu arka stoplarda ama jantları bilerek siyah aldım araca siyah bordo bi kombinasyon düşünüyorum metalik yapmak istemedim daha ağır durmasını istedim böyle ama dediğiniz gibi stoplardan biraz kaybediyo

orjinal stoplara film çekerek daha güzel olabilir.
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #8 : 27 Temmuz 2012, 13:54:45 »
bu stoplara kırmızı folyo çek jantları sahibinden de sat çok kollu ve jantı al arabayı yere bas

« Yanıtla #9 : 27 Temmuz 2012, 14:09:10 »
Jantlar resimde kötü duruyor ya normalde böyle değil jantlar çok hoşuma gidiyor ayrıca pek değiştirmeyi düşünmüyorum  ???

« Yanıtla #10 : 27 Temmuz 2012, 14:59:32 »
cantları grıye boya stoplar kötü duruyor onun dışında bişey yok

her zaman orjınalden yanayım

« Yanıtla #11 : 27 Temmuz 2012, 15:00:32 »
bu stoplara kırmızı folyo çek jantları sahibinden de sat çok kollu ve jantı al arabayı yere bas

senı arbaa  arabrtısız guzel duruyor 06 kzn on numara yapıcaksan öyle yap temız dursun

Çevrimdışı cavanozz

• Otomobil
    MK III Sportline, MK I GTI, MK IV Pasific, Passat SW 1.4 TSI Comfortline, Sharan 1.9 TDI Highline
  • Can
« Yanıtla #12 : 28 Temmuz 2012, 00:48:18 »
stopları sök, lastikleri biraz daha ince yanak yap, yay tak indir biraz sonrasında karşısına geç keyifle izle aracı  :)
yeni yine yeniden..!! 8)

« Yanıtla #13 : 28 Temmuz 2012, 01:05:46 »
far+stop+cam filmlerini sökün ya jantları griye boyatın yada yeni jant alın  :)