Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: selamun aleyküm  (Okunma sayısı 7759 defa)

selamun aleyküm
« : 04 Haziran 2012, 23:43:13 »
aranıza yeni katılıyorum 6 hondadan sonra vw ci oldum beni bağrınıza basmanızı istiyorum mk2 gti sahibiyim günlerdir okuyorum konuları kafamda yapacaklarım hakkında net hiç bişey oluşmadı en sonunda üye olup başınızı şişireyim dedim

Uploaded with ImageShack.us

bu evlat benim yeni aracım 4 kapı 2. sahibinden ve deli gibi giden bi alet ben bunların bu kadar gitiiğini hiç düşünmezdim honda saplantı olmuştu. bunu sadece orjinalliği ve temizliği için aldım ama canavar çıktı he dersenizki yetermi :) yetmez tabi. ama sıkıntı şuki motor hakkında hiç bir bilgim yok en kısa zmnda işin ehillerinden bi reçete istiyorum öncelikle bu meknik enjektör önümüzü kesermi yada beyin enjektör sistemine geçilebilinirmi artısı eksisi vs. vs

arabada şuanda markasını anlayamadığım 4 2 1 headers 61lik boru sondada steel marka 63lük egzos var kutu içi filtre var ama hali perişan headersda aynı şekilde bikaç yerinden kaçırıyor artık zmnla dahada sağlıklı olucak inş.

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
Ynt: selamun aleyküm
« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2012, 23:55:48 »
aleyküm selam
hayırlı uğurlu olsun

en acilinden motor kodu yada fotosu alalım  :tamamdir
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2012, 23:56:35 Gönderen: suskun81 »
H.G WORKS

Çevrimdışı golfüçyüs

Otomobil
    -
« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2012, 23:57:05 »
of diyorum :D maşallah üstad çok temiz görünüyo, jantlar falan tam zevkli adamın işi. bence ufak tefek detaylar eksik kalmış sadece far kaşı,vr6 karlık. gti jantlarıda başta hoşuma gitti ama ofsetli bi jant olsa daha mı iyi görünür acaba ?

Çevrimdışı GTİ MEHMET

Otomobil
    golf mk2
  • ateş barut YANYANA (gtiMK3 tdi intercool MK2'İM)
« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2012, 23:57:33 »
hoşgeldin abi kardeş dayı artık hangi yakışıyosa :) öncelik hondanın saplantı olduğnu biraz geç anlayıp ama sonunda gerçeği görmen çok güzel olmuş :) hani farkı çok çok kat kat göreceksnki hissettiğinde o koltukta virajlarda vs.de hatta uzamalarda :) ve makinan ok gibi maşallahı var sadece biraz zamnla mekanikle pek fazla oynamadan atmosforik girişimlerden öncelik elde ettiğin phs seni tatmin edicekmi bir bak derim abicim hedars değişim gerekiyo sanırım

« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2012, 23:58:16 »
motor kodunu bulamıyorum deli olucam nerde yazar bu melet ruhsattada sadece numara var başında bi harf falan yok  ???

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2012, 23:59:04 »
motor kodunu bulamıyorum deli olucam nerde yazar bu melet ruhsattada sadece numara var başında bi harf falan yok  ???
foto varsa ekleçözeriz
H.G WORKS

« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2012, 23:59:53 »

motor bu tabi göründüğü kadar :)

« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2012, 00:01:45 »
hoşgeldin abi kardeş dayı artık hangi yakışıyosa :) öncelik hondanın saplantı olduğnu biraz geç anlayıp ama sonunda gerçeği görmen çok güzel olmuş :) hani farkı çok çok kat kat göreceksnki hissettiğinde o koltukta virajlarda vs.de hatta uzamalarda :) ve makinan ok gibi maşallahı var sadece biraz zamnla mekanikle pek fazla oynamadan atmosforik girişimlerden öncelik elde ettiğin phs seni tatmin edicekmi bir bak derim abicim hedars değişim gerekiyo sanırım

önlerde ayarlı koni var ben birazda bastım alır almaz 180 200 deniyelim diye yola çıktım gerçekten acayip keyif aldım yoldan kopma hissi 0 dı valla

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #8 : 05 Haziran 2012, 00:03:30 »
gördüğüm kadarıyla  :o

139 hp (16V) motor kodu - KR  
H.G WORKS

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #9 : 05 Haziran 2012, 00:05:15 »
Aramıza hoş geldin bu sayfanında ANTİ HONDACISI  benim  >:D Madem MK2'yle geldin ve GTI klasmanındasın başımla beraber tekrardan hoş geldin aramıza  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #10 : 05 Haziran 2012, 00:07:04 »
bende öyle tahmin ediyorum ama maaşallah bu headersa ve anladığım kadarıyla ayrsızlıkta var patırdama yapıyor ama genede ben 2 kişi tekkişi olan vti ın dibinde gitti ilk denememde ve gazdan çekmeseler ayaklarını üstlerde uzayıp gidicektim

« Yanıtla #11 : 05 Haziran 2012, 00:08:06 »
Aramıza hoş geldin bu sayfanında ANTİ HONDACISI  benim  >:D Madem MK2'yle geldin ve GTI klasmanındasın başımla beraber tekrardan hoş geldin aramıza  :sevgi:

hoşbulduk çok teşekkürler bol bol görüşücez artık inş.

« Yanıtla #12 : 05 Haziran 2012, 00:39:02 »
ahh keşke her yerini gövde rengine boyamasalarmış...
panjur dodik tampon vs..nacizane önderim cam filmlerinden kurtulmanız olacaktır...
sahibindende 2 sene satılık durdu kimse almadı güzelim arabayı..keymetini bilin  :)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #13 : 05 Haziran 2012, 01:01:14 »
hosgeldiniz hoş bir aracınız var ;) KR motor 139hp   8)