Gönderen Konu: seLamlar ßennn mert buda kırmızı $$eyhtanımm:)OOoOOda ßiii sportlineeeeeeee;)  (Okunma sayısı 17642 defa)

Çevrimdışı merthpolo

• Profili Görüntüle
aslnda alcan ofsetlı jantıı surundurcn arabayı yerlerde o almanların yapdıqı gbı oof dıormm :o
the polo gti`s little brother the 101 ps 1,4litre 16v Sportline

Çevrimdışı merthpolo

• Profili Görüntüle
al sana jant abim, cok sekil hemde poloda hemde yürürken görüntüsü, yanlız jantın ölcülerini bilmiyorum sana tavsiyem 15 üstüne pek cıkma, 16 takarım diyorsanda kullanacagın yolların cok düzgün yanagınında 40 felan olması lazım, elimden geldigince jant konusunda yardımcı olmaya calısırız, sen begendigin jantların resimlerini buraya atarsan birinin üstünde hepberaber yogunlasır kararlastırırız :) http://www.youtube.com/watch?v=3NOz4ONtcpI

abi kac bu jantlar 17 mii yaa araba sırf jant mannyaak olmuss ;D

Çevrimdışı merthpolo

• Profili Görüntüle
aramıza hoşgeldin,bende izmirdeyim aynı zamanda manisada :)vwturk ten ve egetuningdende biliyorum arabanı,maşallah çok temiz duruyor nazar değmesin....
gelin bakalım 16v ciler,özellikle yazın erhan ve uğuru buralar bekliyorum,deneme mahiyetinde :T
bir arkadaş denk geldi 16v ile burun farkıyla önde gittim,4-5 ışıkta kalkışta ama işin sonunu göremedik 140 da arka kapımda geliyordu :)
anıl ben senı cıkaramadım ama bulusalım bıgunn test ederızz:)

Çevrimdışı merthpolo

• Profili Görüntüle
bu jant olur mu  :)

kırmızı renge güzel bir siyah jant da olabilir  ;)
keskin kt4leri andırıo sankı abı benm cok hosuma gdıo kt4ler yaa

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
bsa da bu örnekteki bbs in ofsetlisi var burda 16 sı 770 lira takımı bi bakın derim çok güzel oturur bence araca..

Çevrimdışı merthpolo

• Profili Görüntüle
bakıcamda suan deıl yaa yaz sonuna dusunuorrm bole gderse cok uzar bu baslkkk ınsallaa herkesn hem fıkır olduqu bı jantta uzlasırz bnde ıcıme sine sine alırımmm :D

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
olsun yaz sonu olsun hayırlısı neyse en güzeli senin içine sineni olsun aceleye gerek yok tabi  ;)
neticede araban jantsız değil
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
valla araçlarla uğraşmak cidden kolay değil insanın kafasına takılıp duruyor sürekli inş.dilediğin gibi olur kazasız belasız zevkini çıkara çıkara binersin...

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
    • Profili Görüntüle
sorma ben arabayı aldım onu yapacam bunu yapacam derken 1 sene mi aldı yaptıklarım
ki ben çok fazla bişide yapmadım insanın ekonomik durumuda önemli böyle şeyler için
imkan olsa daha neler yapardım sorma :)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
aramıza hoşgeldin,bende izmirdeyim aynı zamanda manisada :)vwturk ten ve egetuningdende biliyorum arabanı,maşallah çok temiz duruyor nazar değmesin....
gelin bakalım 16v ciler,özellikle yazın erhan ve uğuru buralar bekliyorum,deneme mahiyetinde :T
bir arkadaş denk geldi 16v ile burun farkıyla önde gittim,4-5 ışıkta kalkışta ama işin sonunu göremedik 140 da arka kapımda geliyordu :)

aman erhan duymuasin...;D ;D

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Mert birkez daha hosgeldin kardeşim, kazasız belasız güle güle kullan kırmızıyı :) Polo cok özel bir araba, bendeki 75.lik ama o bile yetiyor, 101 hic kullanmadım, insallah kullanmak nasip olur birde onun tadına bakmıs oluruz :) sana bizim stickerlerden gönderelim, daha bi güsel :)
buarada bulusma isini yavas yavas oturup konusalım havalar güzellesti, bi bolu mevzusu hazırlayalım :)

tek numarasi devir cevirmeyi seven motoru ve kisa oranli sanzimani.....tabi bunlar yaninda sert suspansiyonu ve daha iyi frenleri de saymak lazim....;)

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle

sorma ben arabayı aldım onu yapacam bunu yapacam derken 1 sene mi aldı yaptıklarım
ki ben çok fazla bişide yapmadım insanın ekonomik durumuda önemli böyle şeyler için
imkan olsa daha neler yapardım sorma :)

Bu isler parasiz olmaz gercekten cok haklisin....bir de yeri geldiginde cakal esnaf ile ugrasiyorsun.....;)

Çevrimdışı VWci

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
Resmi verilen jant BBS RX...en dusuk 16inc olarak var.....bbs'in biraz agir jantlarindan...zaten resimdeki polo da da 16 jant olarak kullanmislar......

Çevrimdışı Tholl-ga

• Sleeper MK4
    • Profili Görüntüle
arka camdaki sticker ı sökünce araban daha gider benden sölemesi.

maaşallah kazasız belasız....