Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: selamlar buda benim t4  (Okunma sayısı 18550 defa)

selamlar buda benim t4
« : 21 Eylül 2007, 12:36:46 »
öncellikle herkese selamlar aranızda olmaktan mutluyum.aracı yeni aldım,sizlerinde fikirleri dogrultusun'da yavaş yavaş aksesuvar yapmayı düşünüyorum.bu tür araçlara neler gider.teşekkürler.

« Son Düzenleme: 21 Eylül 2007, 13:46:46 Gönderen: demirbey »

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
Ynt: selamlar buda benim t4
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2007, 14:46:51 »
öndeki o iğrenç vivnil kaplamayı sökmekle başlayabilirsin.güzel bir jant lastik takarsan aracın duruşu oldukça değişecektir. t4 lerde çokda fazla birşey yapmaay gerek yok. öyle nikelaj çılgınlığına girmediğin sürece dışıyla oynamasanda olur. içiyle uğraş derim

« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2007, 14:53:16 »
Arkadaşım bu tür kaplamalar günlük aksesuar olarak değil, uzun yola giderken kullanılacak aksesuarlardır, Özellikle uzun veya bozuk yollarda öndeki aracın lastiğinden aracının ön kaputu üzerine taş,asfalt parçası... vs geldiğinde boyanın zarar görmesini engellemek için kulanılır. Araç guzel gözüküyor, Güzel bir jant ve alçaltma işlemi guzel durucaktır.Mete Arkadasıma katılıyorum.

İyi gunlerde kullanman dilekleri ile, Kazasız Belasız
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2007, 15:05:43 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2007, 14:57:00 »
tamponlar ayna ve kapı kollarını gövde rengiyle aynı renge boyattır,  bulabilirsen caravelleenin sislerini tak. gayet güzel olacaktır

« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2007, 15:02:47 »
Aracin hayirli olsun gule gule kullan.
mcsahan in dedigi gibi ondeki kaplamayi cikartmani tavsiye ederim.boyaya zarar verebilir belkide simdiye kadar coktan zarar vermistir.araci ciziklerden koryacam derken boyaya tumden zarar vermek istemezsin herhalde.

aracin tampon-kapi kollar ve yan citalarini arac rengine boyat.5 kollu 15" bir jant al.port bagaj ve yan etekleri de takinca tadindan yenmez.

Modifiyenin siniri yoktur.sen butceden haber ver :D

Gule gule kullanirsin insallah.hosca kal.

« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2007, 15:03:13 »
T4 için pek boyle guzel bi çalışma göremedim kendime göre internet üzerinde ama yollarda sade ve guzel t4 ler var, ilgimi çeken bi tek bu oldu. Güzel bi t4 olamsı dileği ile.

« Yanıtla #6 : 21 Eylül 2007, 15:09:14 »

« Son Düzenleme: 21 Eylül 2007, 15:16:59 Gönderen: volksport »

« Yanıtla #7 : 21 Eylül 2007, 15:18:55 »
Jant konusndada yardımcı olabileceğim modeller.

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #8 : 21 Eylül 2007, 15:21:59 »
turuncunun yerine beyaz sinyaller takılarak başlangıç olabilir ;) aramıza hoşgeldiniz
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

« Yanıtla #9 : 21 Eylül 2007, 15:24:05 »

10 numara

Aşağıdaki linktede camın dış tarafından film çekim işlemi göstermiş, ilgini çeker belki kolay bi işlem zaten. Yalnız dışardan çekilen filmler kışın karda falan kolayca cam üzerinden çıkabiliyor, Benim 6N de guneşlik olarak vardı ön camda üst kısımda kışın karda silecekler aldı götürdü. :o

vw transporter t4 icoon
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2007, 15:31:53 Gönderen: volksport »

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
« Yanıtla #10 : 21 Eylül 2007, 16:33:51 »
Aramıza bir t4ün daha katılması beni sevindirdi açıkçası :D Arkadaşlar bir çok konuda öneri getirmişler sana.Özellikle sinyal lambası ve jant olayını dikkate alırsan ii olur.Ön kaputtukai aplama biz aracımızı alırken bizim arabada da vardı ama önceki sahibi şehirler arası çok yol gittiği için koruma amaçlı takmıştı.Biz aldığımız gibi söktük.Sende uzun yola çok çıkmıcaksan tavsiye etmem.Ayrıca ben konforsuz olcak diye taktırmamıştım çelik jantı ama t4lerde güzel duruyor.Bir abim daha var antalyadan t4 kullanıcısı.(vw t4 2000)Onun araç çok güzel görünüyo.Ondanda yardım isteyebilirsin.Aramıza hoşgeldin kazasız belasız kullanman dileğiyle...

Çevrimdışı sirhot

• Gün gelicek benimde beyaz bir GOLFüm olacak:D:D
« Yanıtla #11 : 21 Eylül 2007, 16:39:19 »
Birde aracının kaç model olduğunu sölememişsin.Onu da paylaşırsa sevinirim.Araç 2400cc herhalde orjinal cityvan değil mi?Biraz fazla olcak ama ne kadara da aldığını sorabilir miyim? :melek:Bende aracımı satmayı düşünüyorum da piyasa hakkında fikrim olması için...Şimdiden teşekkürler...

« Yanıtla #12 : 21 Eylül 2007, 20:09:07 »
volksport:
gozum t5 lere o kadar cok alismis ki eklemis oldugun t5 lere bunlar ne boyle diye baktim kaldim :)biraz tuhaf bir durum olustu bende.

Baksana sunun guzelligine:

Neyse T4 cu arkadasim epey fir fikir verilmis topikte yararli olacagina inaniyorum.Baska forumdan tanidigim bir t4 cu arkadasin araci belki fikir verebilir mod. konusunda:

Hosca kalin...

« Yanıtla #13 : 21 Eylül 2007, 20:11:33 »
pardon iki taneayni mesaj gelmis bu silinebilir ::)
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2007, 20:13:59 Gönderen: Halil Kara »