Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: selam yeniyim ben yeniyim buda benim miniğim:)  (Okunma sayısı 9312 defa)

Ynt: selam yeniyim ben yeniyim buda benim miniğim:)
« Yanıtla #14 : 02 Mayıs 2007, 05:50:16 »
ön jantlar 15 veya 16 olunca ön fren sistemine giden soğutma havası azaldığı için sakıncalı olabilir...araçara binlerce test ten sonra en uygun lastik ebadını takıyorlar zaten.....karar yine senin                                                                                                                                                                                       

« Yanıtla #15 : 02 Mayıs 2007, 09:02:05 »
Orjinal Sportline jantları çok daha yakışacaktır bence. :)

+1, katılıyorum kardesim, bende arkadasa bunu anlatmaya calısıyordum, airportboy'unda dedigi gibi en iyi secim orjinale yada orjinale en yakın olan ebattır, Golf 3 zaten saglam yakıt tüketen bir arac, 16. jantla nasıl yaktıgını emin ol cok iyi tahmin ediyorum, senin arabanın orjinal lastik ebadınında 195*55*15 oldugunu düsünerek 14.lerden vazgec 15 tak demek istemistim :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı M_CihanN

• ich liebe dich GolF
« Yanıtla #16 : 02 Mayıs 2007, 11:37:55 »
jantta hem fikiriz ozaman airportboy ilgin için saol

Çevrimdışı M_CihanN

• ich liebe dich GolF
« Yanıtla #17 : 02 Mayıs 2007, 11:39:55 »
+1, katılıyorum kardesim, bende arkadasa bunu anlatmaya calısıyordum, airportboy'unda dedigi gibi en iyi secim orjinale yada orjinale en yakın olan ebattır, Golf 3 zaten saglam yakıt tüketen bir arac, 16. jantla nasıl yaktıgını emin ol cok iyi tahmin ediyorum, senin arabanın orjinal lastik ebadınında 195*55*15 oldugunu düsünerek 14.lerden vazgec 15 tak demek istemistim :)
ama ama ama kataloğunda 185/65/14 yazıyor ben taban ve yanakta biraz deişiklik yaptım sadece abi ama elime geçen ilk fırsatta uygulayacam bilgi için çok saol

« Yanıtla #18 : 02 Mayıs 2007, 12:08:48 »
Orjinal Sportline jantları çok daha yakışacaktır bence. :)
hem fikirim yine osmanla  :)
kazasiz belasiz, bu mk3 eskimiyo ya  :)
malatya malatya bulunmaz esin  :D

Çevrimdışı M_CihanN

• ich liebe dich GolF
« Yanıtla #19 : 02 Mayıs 2007, 23:30:25 »
hem fikirim yine osmanla  :)
kazasiz belasiz, bu mk3 eskimiyo ya  :)
malatya malatya bulunmaz esin  :D
sanırım 44 plakayı gördün ondan malatya dedin hemi? iyimiş malatyadayım evt ama gaziantep liyim...

« Yanıtla #20 : 03 Mayıs 2007, 01:21:48 »
he valla, ben o zaman siparisleri veriyim,
birer kilo pestil, kayisi, bohca  :D

Çevrimdışı M_CihanN

• ich liebe dich GolF
« Yanıtla #21 : 03 Mayıs 2007, 02:00:17 »
senin emrinde adresini ver hemen yollim

« Yanıtla #23 : 07 Mayıs 2007, 10:44:22 »
Kardeş bak 15 veya 16 sogutmada zarar verio yazılmıs ama aklında bulunması gereken birseyi hatırlatayım sana :)
1997 model golf mk3 sportlineların orjinal jantları bbs marka ve 195*50*15 ebatlı lastik kullanıldı, daha sonra 1998 yılında cıkan golf mk3 sportlinelarda ise 14 janta düsürdüler, sebebini bilmiyorum ama sandıgım kadarıyla lastik yanak ölcüsünden dogan bir sıkıntı neticesinde jantı bir boy kücülttüler diye biliyorum, böylece 15 jant takmanda bana kalırsa hicbir sıkıntı yok :)
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı Dr_EmrE

• Pre-tuned in Deutschland :)
« Yanıtla #24 : 17 Mayıs 2007, 00:44:39 »
Güzel duruyorrr kazasız belasız kardeşim...