Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Sein Name ist Mazlum, er ist ein Aircooled Volkswagen  (Okunma sayısı 22186 defa)

Herkese merhaba,
Adım ve soyadım Vedat Nur 14 yaşındayım ve tam 3.5 senedir VW hastasıyım. Bundan 3.5 sene önce bir tanıdığım sayesinde Golf 1 lere merak sardım ve birkaç ay sonra ise Vosvoslara  [A000-009] Her geçen gün daha çok bağlandım sonra Pendik-kartal da ki Vosvos tamircisini keşfettim boş zamanlarımda oraya gitmeye başladım o günlerde tamir için sarı bir vosvos geldi tamirci çırağı ile amcaya yardımcı olduk. adam çok iyi ve dürüst biriydi evi de bize yakındı, arkadaşımla bizi evimize bıraktı sonra adamı hiç aylarca görmedik sonra arkadaşımla dolaşırken bu vosvosu gördük ama adamın evini bilmiyorduk araştırdık ve bulduk :D bayramlarda yanına gittik arada bir aradık hatrını sorduk arabasıyla pek ilgilenmiyordu sadece benzin atıp,Muayneyi ve bakımları koyup bahçeye çekiyordu bizi de çok sever kendisi artık en sonunda rica ettik ve bize Vosvosunu Hediye etti alalı daha 4 gün oldu yavaş yavaş toplamaya başlayacağız. Neyse fazla uzatmayayım Fotolar;

2005 yılında çekilmiş bir fotoğraf :)

Golfümüz ve mazlum

Mazlum ve torunları  [A000-103]

Yeni Vosvosçular daha geliyor :)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
Ynt: Sein Name ist Mazlum, er ist ein Aircooled Volkswagen
« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2012, 21:21:46 »
maşallah maşallah...  :tamamdir

« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2012, 21:23:25 »
hadi hayırlısı  ;D ;D ;D ;D kullanın

« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2012, 21:28:32 »
teşekkür ederim  :D

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2012, 21:49:41 »
vedat hayrlı ığurlu olsun allah kaza bela vermesin kardeşim  :tamamdir
fotolarıda http://gorsel.vwtr.net/foecarse/index.php buradan yükle kasmasın pc ler
H.G WORKS

« Yanıtla #5 : 04 Kasım 2012, 21:50:34 »
tamam abi teşekkür ederim bundan sonra ordan yüklerim :)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #6 : 04 Kasım 2012, 22:56:10 »
Hadi hayırlı uğurlu olsun kardeşim Allah tabanına güneş göstermesin  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #7 : 04 Kasım 2012, 23:04:34 »
Amin abicim Cümleten  :D

« Yanıtla #8 : 04 Kasım 2012, 23:52:46 »
hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin   :tamamdir

« Yanıtla #9 : 05 Kasım 2012, 00:04:43 »
hayırlı olsun bakalım artık bisikletle kapışmanıza gerek kalmadı aman çevirmelere dikkat edin yavaş yavaş allaha emanet :)

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #10 : 05 Kasım 2012, 02:44:51 »
kazasız belasız kullanın kardeşim değerini bilin ehliyet yoksa mumkunse kullanmayın derim ;)

« Yanıtla #11 : 05 Kasım 2012, 10:42:05 »
Çok şanslısınız kardeşim.Benden size küçük bir tavsiye.Ehliyetin yoksa kullanma o aracı.18 yaşımı doldurduğum gün gidip ehliyet kursuna yazıldım.A2 ve B.Ehliyet 4-5 ay sonra gelecekti.Bir de araba aldık.Bana değil tabi.Kendimize.Zaten bir araba bakıyorduk.Almışken küçük, kolay kullanımlı bir şey olsun dedik.Neyse golf 1 aldık.Kanım kaynıyor tabi.Arada bir valideyle arabayı araklayıp geziyoruz.Sponsor valide. :DDolduruyoruz depoyu alışverişe gidiyoruz,anneanneme gezmeye,teyzeme gezmeye gidiyoruz.Peder arabanın anahtarlara el koydu.Biz atar yaptık tabi.Sonra bu böyle olmaz dedi.Çıkardı cepten parayı.Git farkı ver de şu B ehliyetini al dedi.Aldım...Üzerinden 4 yıl geçti.Şimdi daha da oturdu tabi düşüncelerimiz,hareketlerimiz.Şimdi düşünüyorum da bana para verseler ehliyetsiz trafiğe çıkmam.Çok ciddiyim.Sonraki olaya bak.Neyse motosiklet ehliyetimiz geldi.Atladık motora.1 haftalık ehliyetle geziyoruz tabi.Dingonun biri jettayı attı yola.Güm. ;DGözümü bir açtım.VW amblemi. ;DArabanın altına girmişim.Şükür 2 dikişle bitirdik işi.Benim sana tavsiyem biraz para biriktir.Detailing malzemesi al.Aracın boyasını biraz adam et.Jantlara güzel bir oto boyacısında boya attır.Sonra babanla,ehliyeti olan arkadaşınla gidin bir boş araziye,arsaya,yola.Orda hem pratik yap hem de kendini geliştir.Kazasız belasız. ;)

« Yanıtla #12 : 05 Kasım 2012, 16:16:44 »
Teşekkür ederim hepinize  :) Ehliyetim yok evet trafiğe de pek çıkmıyorum zaten ara sokakta bir iki tur tamir için ustaya falan Abim ve babamla gidiyorum. 18 yaşıma kadar yavaş yavaş toplayacağım acelemde yok zaten  :D

« Yanıtla #13 : 05 Kasım 2012, 16:20:43 »
Mazlum'un son hali  :)

Geriye kalanlar;
Arka plaka kare yapılacak
Yanak takılacak
Jant kapakları değişecek
Sis farı takılacak
Karlık takılacak
Wolsburg Logolu paspaslar alınıp takılacak
Sinyal,far çerçevesi ve kaş değişecek
Tamponlar değiştirelecek yada nikelaj kaplatılacak  :)