Gönderen Konu: RED RABBIT :)  (Okunma sayısı 11830 defa)

Çevrimdışı vw t4 2000

• Profili Görüntüle
Ynt: RED RABBIT :)
« Yanıtla #28 : 01 Nisan 2008, 23:36:22 »
cem eğer şehirlerarası kullanacaksan tamam ama ben 7 sene racing kullandım zzr250 ile başladım cbr 900 ile kazasız belasız o sayfayı kapattım ama sehiriçi kullanacaksan tabiiki birsüre sonra otomatiğin daha rahat olduğu konusunda bana katılacaksın tabiiki karar senin cbr 125 de devir saati seni nekadar tatmim eder bilmiyorum?

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 01 Nisan 2008, 23:46:07 »
cem eğer şehirlerarası kullanacaksan tamam ama ben 7 sene racing kullandım zzr250 ile başladım cbr 900 ile kazasız belasız o sayfayı kapattım ama sehiriçi kullanacaksan tabiiki birsüre sonra otomatiğin daha rahat olduğu konusunda bana katılacaksın tabiiki karar senin cbr 125 de devir saati seni nekadar tatmim eder bilmiyorum?
rahatlık ve zevk kişiye göre görecelidir abi diğer bi konu benim rahatlık aradığım zaten yok sadece aldığım motorun düz bir motor olmasını istemiyorum...ybr de alabilirdim hemde elimde depo derisinden alt koruma demirine kadar hepsi omasına rağmen cbr istiyorum.görüntü farklı spor sürüşe daha yatkın vb diye...

Çevrimdışı vw t4 2000

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 01 Nisan 2008, 23:49:18 »
saygı duyarım cem  renkler ve zevkler tartışılmaz

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 02 Nisan 2008, 09:21:34 »
Aynen öyle Atıfçıgım, tamamen keyfi, aslında yetişseydi ehliyet görürdünüz ilk buluşmada ama yetişmiyor maalesef :(
amca hayırlı olsun.güle güle kullan.
istanbulda aman dikkat derim.
gerçi sen keyif amaçlı trafik musait olunca kullanacaksın herhalde.
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......

Çevrimdışı METiN

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 02 Nisan 2008, 09:22:56 »
Selçuk saol kardesim, aynen dedigin gibi az yakar cok kacar, bende az yakar cok kacar 2.lendi, artık beleşçi takılıyorum, bir dizel bir motor gez dünyayı gitsin :)
Hayırlı olsun abi allah kaza bela vermesin. Az yakar çok kaçar ne güzel :D
GTI olsun istedik ama Allah DTI uygun gordu ......