Gönderen Konu: project car garfield  (Okunma sayısı 97748 defa)

Çevrimdışı escocem

• Volkswagen Türkiye
  • street racer
    • Profili Görüntüle
Ynt: project car garfield
« Yanıtla #56 : 02 Mayıs 2010, 02:40:29 »
Yılma remzi doğru düzgün araba toplayıpta süreç içinde pişman olmayan adam yoktur buna emin ol.Kimi çok pişman olup balyozla dağıtmayı kimi yakmayı yıkmayı düşünmüştür,kimide ustalara verdiği bir takım zararlar ile içini rahatlatıp sonrasında aracının keyfini çıkarmaya başlamıştır.Biz keyif sürüyorsak sıkıntısını çektikki keyfini sürüyoruz şuan..Bu ülkede bu şartlarda sıkıntı çekmeden keyif sürmenin imkanı yok moralini bozma yılmada sakın.Her şey bittiğinde ilk 10 dk içinde iyiki yapmışım diyeceksin şüphen olmasın ;)

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 03 Mayıs 2010, 01:10:33 »
Yılma remzi doğru düzgün araba toplayıpta süreç içinde pişman olmayan adam yoktur buna emin ol.Kimi çok pişman olup balyozla dağıtmayı kimi yakmayı yıkmayı düşünmüştür,kimide ustalara verdiği bir takım zararlar ile içini rahatlatıp sonrasında aracının keyfini çıkarmaya başlamıştır.Biz keyif sürüyorsak sıkıntısını çektikki keyfini sürüyoruz şuan..Bu ülkede bu şartlarda sıkıntı çekmeden keyif sürmenin imkanı yok moralini bozma yılmada sakın.Her şey bittiğinde ilk 10 dk içinde iyiki yapmışım diyeceksin şüphen olmasın ;)
off off ne çektiğimi bi ben bi Allah bilir  :)
cumartesi akşama akdar çalıştım akislerine kadar kendim taktım hatta sırf yetişsin bu gün yürütelim diye ama...
arabanın ateşlemesinde sıkıntı çıktı elektrikçiyi aradım adam eve gitmiş bile  :t
uğraştık falan ama olmadı sanırım bobinden ve ateşleme beyninden distribütöre giren kablolarda sıkıntı var..sanırım yarın bu sorun çözülür ve bi adım daha atmış oluruz.

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 03 Mayıs 2010, 01:16:43 »
allah kolaylık versin :) sıkıntı yapma

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 04 Mayıs 2010, 01:20:42 »
bu gün nihayet çalıştırdık hatta baya bi gezindik  :) hararet sorunu başladı bide sanırım conta yanmış hafif yağ karışıyo içeri..97 oktan koyduk benzini acaba bundan olabilirmi diye düşünmedim değil..neyse hayırlısı diyelim  :D

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 06 Mayıs 2010, 02:30:41 »
bu gün nihayet çalıştırdık hatta baya bi gezindik  :) hararet sorunu başladı bide sanırım conta yanmış hafif yağ karışıyo içeri..97 oktan koyduk benzini acaba bundan olabilirmi diye düşünmedim değil..neyse hayırlısı diyelim  :D

ohh ne güzell hayırlısı olsun... :) oww  yavaş yavaş sorunlarda hallolur  :tamamdir

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 06 Mayıs 2010, 02:55:46 »
Gözün aydın  :melek:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 06 Mayıs 2010, 03:15:56 »
bu gün distribütör sorunu boy gösterdi ama yılmadık usanmadık yarın yenisini takacağız  :) umduğumuzdan güzel oldu bizce maşallah diyelim nazar değmesin.. :) arabada conta yanmamış radyotöre suyu yağ bidonu ile koydukları için yağ artığı varmış..sabah 7 de sanayi spec çalışmaya devam  :)
 herkese iyi geceler  :)

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 06 Mayıs 2010, 11:23:39 »
Maşşalh çok güzel çok çok.... Hepsi olur sırası ile allah sabır versin kardeşim.. :)  :melek:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 06 Mayıs 2010, 17:21:20 »
Maşallah diyelim Remzi sonunda emeklerinin karşılığını aldın  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 07 Mayıs 2010, 01:57:59 »
herkese teşekkürler..araç yine çalışmadı bu gün...bobin yandı bobin aldık ateşleme modülü yandı onuda aldık ama distribütörü bulamadık  :( yarın inşallah çalıştırırsak 1 kaç hafta sonra garaja çekeceğim bi kaç ay durumu düzeltene kadar göğüs döşeme vs bi kaç ay sonra yani..herkese iyi forumlar

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 07 Mayıs 2010, 02:33:49 »
olur hepsi zamanla yavaş ama emin adımlarla devam ;)
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 07 Mayıs 2010, 02:40:19 »
olur hepsi zamanla yavaş ama emin adımlarla devam ;)
aynen abi hayırlsıı diyelim  :)

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 07 Mayıs 2010, 12:17:40 »
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 13 Mayıs 2010, 02:09:36 »
aracın tavan-tanab kapı ve çamurluk izalasyonlarıda bitti...2 yıldır boşta duran malzemeleri sonunda kullandım  :) kullandığımız malzeme dynamat bunun yanı sıra vibrasyonu gesmek içinde braz marka vibratition macun kullandık..resimlermi? en kısa zamanda :)