Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: project car garfield  (Okunma sayısı 97392 defa)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
Ynt: project car garfield
« Yanıtla #42 : 29 Nisan 2010, 21:32:46 »
Kolay gelsin remzi bekledin zaten yeterince artık alışmışsındır sık dişini  :melek:
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

« Yanıtla #43 : 29 Nisan 2010, 21:43:50 »
Kolay gelsin remzi bekledin zaten yeterince artık alışmışsındır sık dişini  :melek:
alıştık alışmasınada değmeyecek gibi oncauğraşa..neyse hayırlısı hele bi bitsin işi bakalım ..

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #44 : 29 Nisan 2010, 22:17:28 »
Nasıl değmeyecek remzi okadar uğraşa salma kendini eninde sonunda bitirirsin takmayın kafanıza sakin sakin herşeyi mantıklı hareket ederek yapın.. Maddiyat tükendiyse çekin üstüne bi branda parçalarınıda toplayın içine kaybolmasın elbet birgün kalındığı yerden devam edilir.. Muayenesini falan düşünmeyin vergisini yatırın yeter..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #45 : 29 Nisan 2010, 22:29:42 »
Nasıl değmeyecek remzi okadar uğraşa salma kendini eninde sonunda bitirirsin takmayın kafanıza sakin sakin herşeyi mantıklı hareket ederek yapın.. Maddiyat tükendiyse çekin üstüne bi branda parçalarınıda toplayın içine kaybolmasın elbet birgün kalındığı yerden devam edilir.. Muayenesini falan düşünmeyin vergisini yatırın yeter..
bu gün panjuru taktık mesela alt taraflar 2.4 cm dışarda duruyo anlayamadım yarın mecbur panjurla oynayacağım...araba boyandı şu anda sağ tarafı komple çizik hangi şşrefsiz yaptı kimse bilmiyo.her gün sorun yaşıyoruz 1 senedir..artık iştah falan kalmadı.

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #46 : 29 Nisan 2010, 23:06:26 »
remzi yaşıyon mu remziiiii
H.G WORKS

« Yanıtla #47 : 29 Nisan 2010, 23:08:45 »
remzi yaşıyon mu remziiiii
arayıp sormazsan yaşayıp yaşamadığımıda bilmezsn abi  ;)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #48 : 29 Nisan 2010, 23:14:37 »
Panjur işi kolay... Takarken alt tırnaklarına dikkat edin panele geçmedi ise dışarda durur..

Araba sanayide atalandıkça heryeri çizilir dikkat etmezler ordaki çıraklar kalfalar ustalar.. Ben de senin gibi uğraştım çok sanayide 1 yıl kadar yılan hikayesine dönmüştü yılın yarısı benim zevkimden geri kalanı ustaların sallamasından geç çıkardık aracı.

Çizdiler parça kaybettiler, ters bağlantılar yaptılar motorda kahrettiler benide.. Yeri geldi arabadan soğudum son zamanlarında bi bidon benzin döküp yakıcaktım çalışan motor ile sanayiye girdi çalışmaz şekilde çekici ile sanayiden aracı çıkardım..

Basit bir elektrik bağlantısı yüzünden motoru indiren adamla kanlı bıçaklı oldum ama adamın günahı yokmuş herşey elektrikçinin yüzündenmiş.. Elektrikçiye sorarsan abi ateşleme varmı arabada var ben daha ne yapıcam motorcunun suçu ama sistemde ters bir hat var kısa devre yapıyor ve araç 5sn çalışıp stop ediyor..

Senin anlıyacağın devir değişmiş adamların eline düşmeye gör paranlada rezil ediyolar haysitinlede rezil ediyolar...
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #49 : 30 Nisan 2010, 00:02:55 »
Panjur işi kolay... Takarken alt tırnaklarına dikkat edin panele geçmedi ise dışarda durur..

Araba sanayide atalandıkça heryeri çizilir dikkat etmezler ordaki çıraklar kalfalar ustalar.. Ben de senin gibi uğraştım çok sanayide 1 yıl kadar yılan hikayesine dönmüştü yılın yarısı benim zevkimden geri kalanı ustaların sallamasından geç çıkardık aracı.

Çizdiler parça kaybettiler, ters bağlantılar yaptılar motorda kahrettiler benide.. Yeri geldi arabadan soğudum son zamanlarında bi bidon benzin döküp yakıcaktım çalışan motor ile sanayiye girdi çalışmaz şekilde çekici ile sanayiden aracı çıkardım..

Basit bir elektrik bağlantısı yüzünden motoru indiren adamla kanlı bıçaklı oldum ama adamın günahı yokmuş herşey elektrikçinin yüzündenmiş.. Elektrikçiye sorarsan abi ateşleme varmı arabada var ben daha ne yapıcam motorcunun suçu ama sistemde ters bir hat var kısa devre yapıyor ve araç 5sn çalışıp stop ediyor..

Senin anlıyacağın devir değişmiş adamların eline düşmeye gör paranlada rezil ediyolar haysitinlede rezil ediyolar...

TR de paranla rezil olunuyor malesef. Bende arabayı toplarken herşeyini kendim söktüm. Ama hataydı belki. Toplarken hiç fırsatım olmayacak kadar işlerim yoğundu . elek. işini halletmesi için bi kaç elek. ile görüştüm ben sökmedim ben toplayamam dedi haklı olarak halbüki sadece tesisatı düzecek. Dedim hiç hiç bi ustaya elletmiycem arabayı herşeyini kendim yaptım çokta iyi oldu param cebimde bilgim beynimde kaldı. Bu işleri yaparken mutlaka uğraşmak lazım . Çok isterdim kaporta boyayıda ben yapayım ama bi sonraki işim o bitane race to race yapıcam şimdi Syncro(4x4) Golf1 onu kendim yapcam kaporta boyayı ve herşeyini . Ama yinede burdaki imkanlarla güzel şeyler yaptık ortaya güzel bişeyin çıkması çok önemli değil önemli olan ne kadar uğraşırsak para harcarsak okadar iyi bişeyin ortaya çıkması bence yoksa bu işler imkan para işi sevgi bizde varmı var azim herzaman işten yılmama hiç bir millette olmayan hemde. Ama işte burdaki imkanlarla bunları yapmak herzaman çok önemli ve taktir edilir bence. Ustalarla uğraşmak zordur ama aslında asıl usta  biziz . Kendimizle uğraşalım boşverin.

Sevgiler.
Volkswagen Motorsport

« Yanıtla #50 : 30 Nisan 2010, 09:46:18 »
Bu süperdi abicim banada bi ön bilgi olsun.. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #51 : 30 Nisan 2010, 10:24:30 »
remzi inandın ve işe başladın bu bile bir başarıdır senin ve arabanın kıymetini anlamayan adamlarla ugrasmak zor haklısın, başarıyı hayal et başarı senin bizim değil imkanımız olsada beraber el atsak toplasak aracı ama imkanımız yok bizim destegimiz var sana karsı bunu unutma... ersan abi ve selcuk abi özetlemiş herşeyi ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #52 : 30 Nisan 2010, 11:35:27 »
herkese desteği için teşekkürler gerçekten moral oldu buna ihtiyacım vardı  :) projeye yavaş yavaş tam gaz devam ediyoruz o zaman..hadi hayırlısı...

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #53 : 30 Nisan 2010, 11:45:55 »
herkese desteği için teşekkürler gerçekten moral oldu buna ihtiyacım vardı  :) projeye yavaş yavaş tam gaz devam ediyoruz o zaman..hadi hayırlısı...
:t
napacaktık ya artis! istersen öööyle yatırsaydık heyvanı? alla alla...

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #54 : 30 Nisan 2010, 13:24:49 »
Yılmak,durmak,dinlenmek yok yola devam Remzi daha restoda sırada bizlerde varız daha temin babamla onu konuşuyodum tamponları+kaputu boyatsam kaça mal olur dedim komple boyayalım dedi bende dedim ben onu 5-6 seneden önce boyamam dedim neden dedi;dedim ben toplarsam en ufak civatasına kadar resto olucak üzerinde 0 işçilik ve kendi bileğimin hakkı olucak dedim oda İNŞALLAH dedi ve bizde sana MAŞALLAH diyoruz  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #55 : 30 Nisan 2010, 17:29:48 »
remzi devam kardesim devam. bende vr6 isine girdikten sonra cok pisman oldugum zamanlar oldu sovdum saydim kendime gunlerce ama girdik bir ise devam etmeye calisiyoruz. sen boya isini tamamladin ve cok da guzel oldu yavas yavas toplarsin merak etme. gec olsun guc olmasin  ;)