Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polomuz 2010 (sonunda katılabildim)  (Okunma sayısı 11213 defa)

Çevrimdışı Weekender

• 2010 Polo Car of the Year
Polomuz 2010 (sonunda katılabildim)
« : 25 Ocak 2010, 04:19:30 »
Hepinize merhabalar,
siteyi ve konuları uzun süredir takip ediyorum gerçekten başarılı bir site. site içerisindeki yorumlar , bilgi paylaşımı ve sohbetler oldukça iyi. yaklaşık 5-6 gün önce kayıt oldum ancak bugüne katılabildim aranıza. bu da yeni polomuz  :) 1.4 85hp 7 ileri dsg şanzımana sahip. aynı zamanda 94 model 95 trafiğe çıkışlı birde astramız var ailecek kullanıyoruz işte.

« Son Düzenleme: 26 Ocak 2010, 20:09:24 Gönderen: Weekender »

Ynt: Polomuz (sonunda katılabildim)
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2010, 04:53:01 »
Allah kaza bela vermesin, iyi bir tercih yapmışsın, güle güle kullanman dileğiyle :)

Sitemizde kaç polo var(Golf 4e yapmışlar,kolay yardımlaşmak için) 70 KİŞİ olduk

Lütfen Tüm Üyeler Okusun ve Yazsın
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2010, 05:01:37 Gönderen: cemdermen »
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı Weekender

« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2010, 05:01:18 »
Allah kaza bela vermesin, iyi bir tercih yapmışsın, güle güle kullanman dileğiyle :)

Sitemizde kaç polo var(Golf 4e yapmışlar,kolay yardımlaşmak için) 70 KİŞİ olduk
Teşekkürler amin. :) bu kaç polo var konusunun linkini paylaşmşsın orayada yazayım 71 olucak galiba benle  :)

« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2010, 05:23:39 »
sitedeki ilk yeni kasa polo kullanıcısı sen oldun sanırım :)

aracın donanımı nedir? mercekli farlar yok, sisler yok, sis anahtarı var mı peki? kolçak var mı? esp + asr + abs ? jant/lastikler kaç ?  arka kapı camları otomatik mi? el freni var mı yoksa tuş sistemi filan mı var? ön kaput hidrolik mi kalkıyor yoksa telle tutturmalı mı yine  :) arka kapılarda hoparlör var mı? bana bu soruları sorduruyor ya tilt oluyorum poloya  :D :D :D
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2010, 05:29:35 Gönderen: cemdermen »
2006 VW ABT Polo 1.4 Trendline ABS Polo 9n3 ABT Tuning ve Cruise Control

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #4 : 25 Ocak 2010, 09:27:20 »
donanımları yazarsan iyi olur kazasız belasız
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı SNCKTR

• Nekmiye Babo Jiv...
« Yanıtla #5 : 25 Ocak 2010, 12:52:33 »
 güle güle kullan bende sıfır 2010 model araba aldım  :)
http://i44.tinypic.com/akescz.gif
       http://golfmk1ciyiz.biz/Smileys/default/tapinin.gif  
http://50.tinypic.com/15f33o.gif

Çevrimdışı Weekender

« Yanıtla #6 : 25 Ocak 2010, 15:12:08 »
teşekkürler arkadaşlar. şimdi güç bela garaja girdim yolda mahsur kaldım istanbuldaki yoğun kardan. feci bastırdı. an itibariyle 3 saatte geldim göztepeden erenköye... soruları yanıtlicam fotoğraflarda var yeni karda çektim biraz :) eklicem atar atmaz 1 saat içerisinde.

Çevrimdışı Weekender

« Yanıtla #7 : 25 Ocak 2010, 15:32:37 »
Evet Sis farları yok sis anahtarı var arka sisleri mevcut. Kolçağı var ve oldukça kaliteli bende şaşırdım :) , ESP + ABS standart  var. jantlar kapak 15. tüm camlar otomatik , yan dikizler otomatik ve ısıtmalı. El freni normal standart şekilde farklı bişi değil yani. ön kaput telle tutturmalı yani bir sopa gibi bişe var onla tutturuyosun :) Arka kapılarda hoparlor var toplam 6 hoparlor. Cd + mp3 çalara sahip. 1.4 85hp ve Dsg 7 ileri şanzımana sahip.karsız yolda da oldukça ekonomik. dsg şanzımanın verimliliği gerçekten iyi ve tabi motor teknolojiside başarılı bence. Polo gerçekten bu kez çok güzel olmuş. Fiyatı konusunda tedirgin genel olarak çevre. haksızda sayılmazlar 35.000 tl fiyatı vardı alırken ve sipariş üzerine geldi.  bir önceki kasayı beğenmiyordum ama bu kesinlikle başarılı.  kardaki performansınada bugun tanık oldum. yokuşlarda çıkış ve inişlerde sorun yaşamadım bir çok manuel araba kayarken ben sıkıntısız ilerledim. tek sorun yolu kapatan araçlar yüzünden ilerleyememem oldu kar çok yağdı fena yakalandım :)  çevreyolu bile çok kötüydü bembeyazdı. bu arada aracın icinden çektiğim fotoğrafları atıcam buraya. birde diğer nikon makinemde dışarıdan çekilmiş fotoğraflar var onlarda bugün çekildi ama onları ne zaman alırım bilmiyorum.alır almaz buraya ekleyeceğim. kendi cep telefonumda içerden çektiklerimi buraya koyucam. başka soru olursa yanıtlarım tabi zevkle. aracın aynaları beni çok etkiledi. aynaların çizgisi tasarımı üzerindeki entegre sinyali vs başarılı. kalorifere gelince climatic yarı otomatik kliması mevcut. öte yandan havalandırma kutularının kenarları krom parlak kaplı ve havalandırmanın sağa sola üflemesini değiştirmemize yarayan ortadaki çentiğin üzeride krom kaplama ve sıcak üfledikten sonra bir süre sonra ısınıyor ve havalandırma kutularına el değdiremiyorsunuz eliniz yanıyor o krom yüzünden :) bu da ufak bir detay.

paspasım süper  :D
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2010, 17:21:18 Gönderen: Weekender »

Çevrimdışı Weekender

« Yanıtla #8 : 25 Ocak 2010, 15:38:27 »
güle güle kullan bende sıfır 2010 model araba aldım  :)
sende güle güle kullan  :tamamdir

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #9 : 25 Ocak 2010, 15:40:12 »
El freni var. ;D ;D ;D ;D

buda mı opsiyonel

kazasız kullanman dileği ile karlı yolda fazla haraket ettirme sen dikkatlisin ya diğerleri  :saygılar
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı Weekender

« Yanıtla #10 : 25 Ocak 2010, 16:07:21 »
El freni var. ;D ;D ;D ;D

buda mı opsiyonel

kazasız kullanman dileği ile karlı yolda fazla haraket ettirme sen dikkatlisin ya diğerleri  :saygılar

;D ya arkadaş sormuş el freni öyle mi böyle mi tarzında ondan yazmak zorunda kaldım öyle hehehe. teşekkürler, ablamla ortak kullanıyoruz. sağolun.

« Yanıtla #11 : 25 Ocak 2010, 16:41:20 »
kazasız belasız güle güle kullanın hayırlı uğurlu olsun
SÜRAT FELAKETTİR

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM

Çevrimdışı Weekender

« Yanıtla #12 : 25 Ocak 2010, 17:39:17 »
kazasız belasız güle güle kullanın hayırlı uğurlu olsun
sağolun

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #13 : 25 Ocak 2010, 19:25:49 »
Aramıza hoş geldin Poloların bu kasası en beğendiğim kasa oldu hatta Golf 6'dan bile güzel diyebilirim bizim burdada Polo TDI var bir tane çok güzel kazasız belasız sürüşler  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???