Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Jetta Mk2 Coupe 1.6 Td :)  (Okunma sayısı 11631 defa)

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
Ynt: Jetta Mk2 Coupe 1.6 Td :)
« Yanıtla #14 : 08 Mayıs 2015, 16:03:33 »
Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Sensei APC, Valet Pro detay fırçası, sizde de detaycılık var anladığım kadarıyla :)
Akıl yaşta değil baştadır.

« Yanıtla #15 : 08 Mayıs 2015, 21:52:47 »
maşallah on numara olmuş

« Yanıtla #16 : 09 Mayıs 2015, 12:16:56 »
maşallah araç hep iyiye doğru gidiyor. naçizane bir tavsiye olarak bence renkli bijon kullanmayın. :tamamdir rüzgarlık ve plakalık konusunda gelişme olursa paylaşırsanız çok sevinirim. kazasız sürüşler. :)
MK1 Golf GTI 1982
MK2 Jetta GTD 1989

« Yanıtla #17 : 12 Mayıs 2015, 08:37:40 »
Güle güle kullan, bence jantlar yakışmış, orijinal olması da güzel.
İkisini de kullandın hangisi daha keyifli Golf ? Jetta ?

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #18 : 12 Mayıs 2015, 17:02:01 »
benim K&W'lerimi takmasan iyiydi de işte :D yine de çok güzel :P  :t

Çevrimdışı vw_golf_mk2

• Cesaretin yoksa; Seyret ;)
« Yanıtla #19 : 29 Ekim 2015, 23:41:58 »
bi güncel çekelim

araca en çok takmayı istediğim kw ön-arka coilover takımını aldım.ve yerlerdeyiz  :D

welovetoride stickerlerimiz

kaput amortisörlerimizi taktık.

merceksiz sislerimizi taktık.daha sonra bunların içine hella mercekleri geçirdim.

çeki ipi sevmem ama ekteki kırığı kapattık  :saygilar  bu fotoğrafta önde 7 cm arkada 11 cm daha basma payı var coillerde  :D

arka plakalığı ve vites körüğünü sonunda buldum taktım.devir saatli gösterge de almıştım fakat bozuk çıktı onu geri verdim.

muayenemiz bitiyordu.emisyon için pompadan yakıtı biraz kıstık ve coilleri yükselttik.xenonları söktük.muayeneyi tek seferde sorunsuz geçtik.

muayeneden hemen sonra geri alçattım ve plakayı söktüm.böyle gözüme çok hoş geliyo :)

sonunda intercoolerıda taktık. borulamasını kendimiz yaptık.kaput içinde orjinal gibi durdu.bi ara kaputiçi resmide atarım.tamponu içerden birazcık traşladık.buradaki görüntüsü bence çok güzel oldu.

biara önlere tenekeleri taktım.2 cm daha düşürdüm.sürtme yok çok konforluydu :D

orjinal far yıkama buldum ama çok para istediler(çifti 180 tl) bende gittim tofaş far yıkaması aldım 10 tl :D şuan aktif değil boşlukta aktif hale getircem.:)  30 Ağustos fotoğrafı :)

eski golfümle şanzuman pompa panjur kapı kolları gaz jikle km telleri roleler vsvs dolu parça verdim çok pişmanım.ama nerden bilebilirm bidaha mk2 alacağımı.bunlarda şimdilik sağdan soldan topladığım aldığım yedek parçalarım

şanzumanımızda çıkan arıza sonucu şanzumanı komple değiştik.ff takacaktık ama bikaç sıkıntı çıktı. 4s yerine 4t taktık.evin garajında abim ve ben şanzumanı söktük.1 hafta bekledik.yeni şanzumanımız yurtdışından geldi ve taktık.o arada boşluk olan vites aktarma kollarının burçlarınıda yaptırdım. sorunsuz sıkıntısız biniyorum şuan.

gelin arabası da olduk.

yazın sonunda geri Trabzon'a gelmeden ancak parlatmaya fırsatım oldu.sabah 9 da başlayıp gece 12 de anca bitti.(sadece dış)ama değdi uğraştığımıza.kullandığım malzemeler:
-Scholl Concepts S3 Gold Compound
-Scholl Concepts S30+ Nano Compound
-Soft99 Fusso Coat 12 Dark Colour Wax
-Meguiar's Ultimate Protectant
-Meguiar's Endurance High Gloss Protection Gel
-3m Clay Bar Kil
-Sensei Apc
-İpa

bi tık daha düşürdüm ve en güncel halimiz bu şuanda. :)

bu da öncesi sonrası fotoğrafı olsun.sadece gti lipi takmıştım o zaman  :)

biraz uzun oldu yine.zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler :)
Cesaretin yoksa; Seyret ;)

Çevrimdışı vw_golf_mk2

• Cesaretin yoksa; Seyret ;)
« Yanıtla #20 : 29 Ekim 2015, 23:49:47 »
Süper araba...kazasız-cezasız.

teşekküler :)

Elinize sağlık, çok güzel olmuş. Sensei APC, Valet Pro detay fırçası, sizde de detaycılık var anladığım kadarıyla :)

detailing e merakım oldukça fazla.Bayağı malzemem var.çeyiz sağlam :)

maşallah on numara olmuş

teşekkürler.

maşallah araç hep iyiye doğru gidiyor. naçizane bir tavsiye olarak bence renkli bijon kullanmayın. :tamamdir rüzgarlık ve plakalık konusunda gelişme olursa paylaşırsanız çok sevinirim. kazasız sürüşler. :)

rüzgarlık bulamadım.ancak passaatın rüzgarlığını denedim. biraz tadilatla güzel olur gibi ancak cesaret edip almadım.fotoğrafı:

plakalığıda buldum taktım zor da olsa.

Güle güle kullan, bence jantlar yakışmış, orijinal olması da güzel.
İkisini de kullandın hangisi daha keyifli Golf ? Jetta ?

Teşekkürler:) Jetta Golf'e oranla daha keyifli.hem biraz daha özel bir araç Golf'e göre. Ama ilk arabam olduğu için Golf'ün yeri bende başkadır. :)

benim K&W'lerimi takmasan iyiydi de işte :D yine de çok güzel :P  :t

ahaha eyvallah kanka :D
Cesaretin yoksa; Seyret ;)

Çevrimdışı edincol

• Otomobil
    Polo 6N2 - AKK - Comfortline
« Yanıtla #21 : 31 Ekim 2015, 14:44:04 »
Ellerinize sağlık, çok özenli kullanılan bir araç olduğu belli. Polisaj işlemi ile de güzel bir parlaklık yakalamışsınız. Yerinizde olsam Fusso yerine bütçeye uygun bir carnauba içeren doğal bir cila tercih ederdim.

Detailing ile ilgili sizi detailturkey.net' e davet etmek isterim.

Güzel günlerde kullanın.
Akıl yaşta değil baştadır.