Gönderen Konu: Polo Sportline Pro Foto Çekme Çalışmaları :) (sayfa 8)  (Okunma sayısı 57628 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo Sportline kışlıkları takmadan önce son hali (sayfa 2)
« Yanıtla #56 : 04 Ocak 2011, 22:28:32 »
30 lıraya 200 km mı ? vay be . kıskandım sımdı
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 05 Ocak 2011, 00:02:18 »
Daha çok merak ettim şimdi Deniz :) Egzos sesi nasıl acaba :D

dip gazda araba kuduruyo, yırtıcı bir sesi var ama sakin kullanırsan egzoz olduğu bile anlaşılmıyo. Araba çalışır vaziyette beklerken egzozdan çıkan homurtuya bayılıyorum mesela, bir de kontağı kapatırken çok tatlı bi homurdanması var, arabanın halinden çok memnunum anlayacağın :tamamdir kafayı kırmış 6 ileri dizel şanzımanı takma planları yaparken bugün sanayide rastladığım biri "hiç uğraşma öyle şeylerle, tak 106 gti diferansiyelini, tokatla önüne geleni" dedi, sanırım denemeye değer çıkma bir ayna mahruti ile :D

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 05 Ocak 2011, 00:03:38 »
hade leynnn, maşallahı var, çok da tatlı duruyor, paylaşımcı değil bu çökün  :t
sen mutlu olduktan sonra neyin ne kadar oldugunun hic onemi yok bence kaldi ki resmi gormesemde bence saydiklarin gecerli seyler deniz

gece gece indirceksiniz şimdi beni aşağı, soğukta size SLR makine ile çekim yapacam diyecem de filmlerin tab edilmesi falan derken uzun sürer o iş :D yarın foto çekicem söz

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 05 Ocak 2011, 00:04:28 »
Deniz 206 nın quck i cidden gti kadar iyi dediğin gibi ayna mahruti değişirsen önüne gelene tokatı basarsın :D
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #60 : 05 Ocak 2011, 00:10:49 »
Deniz 206 nın quck i cidden gti kadar iyi dediğin gibi ayna mahruti değişirsen önüne gelene tokatı basarsın :D

araba gidiyo gitmesine de Pug efendi öyle bir şanzıman+ ayna mahruti koymuş ki 3. vitesim 140'ta bitiyo, 5'te zaten 180'e bi çıkışı var, 70'le 5. viteste gidiyodum, gazı dipledim, alet sanki bana 0-100 tırmanıyo, bana mısın demeden 180'e dayadı, daha da gidiyodu da ben yeter dedim :D şanzıman sportline şanzımanı gibi olsa tam şaka makinesi olur

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 05 Ocak 2011, 00:12:23 »
Takalım deniz :D
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 05 Ocak 2011, 00:32:04 »
Takalım deniz :D

önce şu 106 gti ayna mahrutisini bi takalım, baktık güzel oldu 6 ileri olayını araştırmaya başlarım

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 05 Ocak 2011, 00:36:31 »
Deniz egsoz falan dedin anilarim depresti ;D bende arac calisirkenki homurtusuna
Hastaydim 1 yil dinledim
Hic bikmadim arkadasa hediye ettim, daha sonra gene satin alip kullandim ama hevesimi aldim genede simdi satiliklarda ;D orjinal sesi hosuma gitmeye basladi ;D
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 05 Ocak 2011, 00:38:22 »
egzoz megzoz ne ugrasıyorsunuz. fıltre dıyorum . kapalı kutu hesabı ;)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 05 Ocak 2011, 00:50:47 »
dip gazda araba kuduruyo, yırtıcı bir sesi var ama sakin kullanırsan egzoz olduğu bile anlaşılmıyo. Araba çalışır vaziyette beklerken egzozdan çıkan homurtuya bayılıyorum mesela, bir de kontağı kapatırken çok tatlı bi homurdanması var, arabanın halinden çok memnunum anlayacağın :tamamdir kafayı kırmış 6 ileri dizel şanzımanı takma planları yaparken bugün sanayide rastladığım biri "hiç uğraşma öyle şeylerle, tak 106 gti diferansiyelini, tokatla önüne geleni" dedi, sanırım denemeye değer çıkma bir ayna mahruti ile :D

Geçen sene egzoslu hali aklıma geliyor arabamın. Özledim sesini ama çok başımı ağrıtmıştı dandik bir şey olunca :)  Bu arada bir gün boş bir yerde deneyelim, çok merak ediyorum 206 quik i.

egzoz megzoz ne ugrasıyorsunuz. fıltre dıyorum . kapalı kutu hesabı ;)

Şimdi ben de filtre ile devam ediyorum ama filtre sesini özlemek için orjinalini takacağım 1 hafta :D
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2011, 00:51:57 Gönderen: atego »

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 05 Ocak 2011, 00:55:29 »
fıltre en ıyısı . .3 bın devıre sabıtleyıp kokleyınce ne yırtıyor ama be. egzozdan daha cok dıkkat cekıyor emın olun buna.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 05 Ocak 2011, 00:58:19 »
fıltre en ıyısı . .3 bın devıre sabıtleyıp kokleyınce ne yırtıyor ama be. egzozdan daha cok dıkkat cekıyor emın olun buna.
gaza getirme leynnn ;D ;D
ADK

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 05 Ocak 2011, 01:03:57 »
valla bugun yagmurda bır sardı. sınırlenmıstım baya bı . kudurdu resmen tutamadım arabayı . vtec halt etmıs yanı o kadar dıyorum :) yapalım dıyorum. sen tavan falan yaptırıyosun . ayırıcaktın o parayı . mıs gıbı öttürücektın

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 05 Ocak 2011, 01:08:15 »
Kac kere dinlicem dedim sana araban cikmamistinbi turlu napalim zaman olmuyo cekmekoy kurtkoy arasi kosturuyoruz 1 hafta sonra falan full islerim bitiyo arabanin tek degismesi gereken arka amortisorler kaldi onlari halledicem o kadar,
Filtrenide dinlerim
ADK