Gönderen Konu: Polo Sportline Pro Foto Çekme Çalışmaları :) (sayfa 8)  (Okunma sayısı 57544 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo Sportline kışlıkları takmadan önce son hali (sayfa 2)
« Yanıtla #42 : 04 Ocak 2011, 17:56:48 »
karma stayla   8)
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 04 Ocak 2011, 17:57:44 »
üstü forma altını sorma stayla :D
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 04 Ocak 2011, 19:18:02 »
Ebayde ne kadara gelmisti

180 eu satışı vardı kargo harici. Aracımın eski sahibi Almanya' dan getirmiş.

aga 16 bence çok şık durmuş, hatta ben 17 sandım, ama bu aralar kiloya taktım ben kafayı, markası ne o jantın, kaç kg, yoruyo mu aracı, yakıt tüketimin noldu takınca?bunların hepsini istiyorum  :halazn:

Teşekkürler :) Jant Mercedes Amg jantı :D Ağırlığı orjinal jantla nerdeyse aynı. Şu an üzerinde 15 lik orjinal jant var ama lastik yanağı kalın olduğu için 16 jant-lastikten daha büyük oluyor çapı. Ağırlıkta çok yakın olunca 16 da daha ataktı araba :) Yakıt hissedilir derecede farketmedi, 30 TL ile yine aynı km leri gidiyor.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2011, 19:18:54 Gönderen: atego »

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 04 Ocak 2011, 19:21:11 »
30 tl ile ne kadar gidiyor ki ???  :melek:

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 04 Ocak 2011, 19:27:37 »
30 tl ile ne kadar gidiyor ki ???  :melek:

Yazın rekorum 205 km idi. Sağolsunlar şu an 170-190 km gidiyor ama içerisinde araba Lpg ye geçene kadar harcadığı benzin de var.

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 04 Ocak 2011, 19:29:18 »
Ben 100 km gidiyorumda :D Neyse şu aracı satarsam bir polo alayımda keyifle gezeyim :D

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 04 Ocak 2011, 19:36:17 »
İnşallah, temiz bir Sportline bulup al. Donanımı da yüksek performansı da.

• Tam Gaz Kumburgazzzz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 04 Ocak 2011, 19:36:57 »
alacağımız aracı bulduk zatende kendi gti mı satsam hemen alıcam :D

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 04 Ocak 2011, 20:04:48 »
Yazın rekorum 205 km idi. Sağolsunlar şu an 170-190 km gidiyor ama içerisinde araba Lpg ye geçene kadar harcadığı benzin de var.
bende o civarlarda yakiyodum ama kislik lastiklerin ve havalarin sogumasi ve zamida dusunursek oynamalar var ama memlunum İ love my sportline  :D
ADK

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 04 Ocak 2011, 20:25:04 »
İlla taktircan birine deniz ;D

yok abi rahat edemem yoksa, birisi Sportline'a ATS takacak ;D şaka bi yana bence bu tek kapı Polo'lara en yakışan jant ATS, tabi zevk meselesidir bişey diyemem

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #52 : 04 Ocak 2011, 20:29:05 »
Bayağı oldu Deniz, en son senden filtre almıştım o zaman da arabayı görmemiştin. 15 ofsetli teneke düşünüyorum yaza inşallah ama balans sorunu ya da tehlike yaratır mı bilmiyorum. ATS leri de düşünmekteyim ama arabanın bakıım öncelikleri var, bitmiyor bir türlü bakım :) Uygun olduğun bir zaman görüşelim senin ufaklığı da çok merak ediyorum, paylaşsana burda :D

bi türlü foto çekemedim, araba zaten genellikle diycem ama her zaman kirli, temiz olduğunu ben de daha göremedim, bi de iş güç, kafamda milyon tane şey var unutuyorum foto çekmeyi. Hoş, arabamın fotosunu paylaşsam da pek bişey fark etmez çünkü arabam görüntüde stock, asıl yaptıklarım detaylarda gizli, yani canlı görülmesi gerek. Misal, park ampüllerim amerikan park, kendinden turuncu, ya da egzoz var ama dışardan belli olmuyo, F1 takip sistemli arka sis farım var, hava filtresi var, 5 cm yere daha yakınım, bi de pioneer teybim var o kadar.

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 04 Ocak 2011, 21:14:32 »
bi türlü foto çekemedim, araba zaten genellikle diycem ama her zaman kirli, temiz olduğunu ben de daha göremedim, bi de iş güç, kafamda milyon tane şey var unutuyorum foto çekmeyi. Hoş, arabamın fotosunu paylaşsam da pek bişey fark etmez çünkü arabam görüntüde stock, asıl yaptıklarım detaylarda gizli, yani canlı görülmesi gerek. Misal, park ampüllerim amerikan park, kendinden turuncu, ya da egzoz var ama dışardan belli olmuyo, F1 takip sistemli arka sis farım var, hava filtresi var, 5 cm yere daha yakınım, bi de pioneer teybim var o kadar.

hade leynnn, maşallahı var, çok da tatlı duruyor, paylaşımcı değil bu çökün  :t

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 04 Ocak 2011, 21:15:06 »
sen mutlu olduktan sonra neyin ne kadar oldugunun hic onemi yok bence kaldi ki resmi gormesemde bence saydiklarin gecerli seyler deniz
ADK

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 04 Ocak 2011, 21:44:50 »
Daha çok merak ettim şimdi Deniz :) Egzos sesi nasıl acaba :D