Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Polo Sportline Pro Foto Çekme Çalışmaları :) (sayfa 8)  (Okunma sayısı 57430 defa)

Herkese merhabalar. Forumu çok uzun bir süredir takip ediyorum. Öyle ki bu arabayı almadan önce yine burdaki bilgilerden yararlanmıştım. Bazı sorunların kaynağını yine burdan öğrendim :) Paylaşımlar gerçekten çok güzel.

Sizlerle aracımın fotoğraflarını paylaşmak istedim. Umarım beğenirsiniz :D

Kışlık lastik jantlarıyla :)

Yazın yaysız hali..

Yaylı hali..

:sevgi: :sevgi: :sevgi:
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2011, 21:23:19 Gönderen: atego »

Ynt: İlk göz ağrım Polo Sportline
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2010, 23:40:12 »
agresif  8) şık... kazasız belasız...

« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2010, 23:41:32 »
Teşekkür ederim :)

« Yanıtla #3 : 25 Haziran 2010, 23:47:04 »
gerçekten çok şık kazasız belasız inşallah güle güle kullan :sevgi:
                                                            Almanlar BMW'yi Mercedes'i Satmak İçin Volkswagen'i Binmek İçin Üretirlermiş...

« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2010, 00:10:42 »
Teşekkürler :)

« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2010, 02:40:47 »
bu aracı biliyorum, yeni sahibi siz olmuşsunuz, kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın umarım  :tamamdir

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #6 : 26 Haziran 2010, 03:02:59 »
Hoşgeldin.
Kaput haricinde güzel.Kazasız belasız keyifli sürüşler..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #7 : 26 Haziran 2010, 03:09:26 »
bu aracı biliyorum, yeni sahibi siz olmuşsunuz, kazasız belasız güzel günlerde kullanırsın umarım  :tamamdir

Teşekkür ederim :) Hesapladım, 9 ay olmuş nerdeyse alalı, o kadar zamandır nerdeyse hiç üzmedi beni :)

Hoşgeldin.
Kaput haricinde güzel.Kazasız belasız keyifli sürüşler..

Teşekkürler :) Kaput bu şekilde aldım, başlarda pek hoşlanmıyordum ama başka bir aracı kullanırken dikiz aynasından bu halini gördükten sonra fikrimi değiştirdim, çok farklı ve hoş görünüyor o açıdan :)

« Yanıtla #8 : 01 Temmuz 2010, 15:24:29 »
güzel araç istanbul yolunda bikere karsılasmıstım
Sayfa düzenini bozan büyüklükte imza.

« Yanıtla #9 : 02 Temmuz 2010, 13:41:14 »
Teşekkür ederim. Batıkent' ten geçtiyseniz eğer, sizin aracınızı ben de görmüş olabilirim. GTI lara özel bir ilgim var arkalarından bakakalıyorum her seferinde :)

« Yanıtla #10 : 02 Temmuz 2010, 16:21:05 »
cok güzel duruyor :tamamdir
bence biraz daha basilirsa daha agressiv durur :)
kazasiz belasiz

« Yanıtla #11 : 02 Temmuz 2010, 17:02:01 »
Kaput harici güzel duruyor kaputu orjinal yapıp logosuz panjur taksan güzel durur
jantların 17,mi  ?

« Yanıtla #12 : 02 Temmuz 2010, 20:34:11 »
cok güzel duruyor :tamamdir
bence biraz daha basilirsa daha agressiv durur :)
kazasiz belasiz

Teşekkür ederim, biraz daha basılsa altını vurmaya başlıyor. Tekerlek sürtmesi gibi bir sorunu yok, 2-3 cm daha rahatlıkla iner. Ama dediğim gibi bu sefer arabayı süremem :)

Kaput harici güzel duruyor kaputu orjinal yapıp logosuz panjur taksan güzel durur
jantların 17,mi  ?

Teşekkürler :) Kaput fotoğraflarda ve yakından pek güzel görünmüyor haklısınız. Ama yolda giderken önden gerçekten güzel görünüyor :) Şu an maddi imkanlardan dolayı arabaya pek birşey yaptıramıyorum, aldığım gibi biniyorum. Logosuz panjur var ama kaput kapattığından pek belli olmuyor :) Jantlar 16, 40 yanak olduğundan büyük gösteriyor.

« Yanıtla #13 : 03 Temmuz 2010, 00:35:50 »
ozaman bisey demedim iyi sürmeler diyorum...