Gönderen Konu: Polo 97 Sportline - artık aramızda değil :( kaza sonrası hali sf 7'de  (Okunma sayısı 38351 defa)

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 97 Sportline - ABT Remus egzoz takıldı - syf 2
« Yanıtla #42 : 19 Temmuz 2010, 01:23:37 »
İnşallah güzel bir proje olacak merakla bekliyorum bende :) Egzos fazla gürültülü değil, çok tatlı sesi var. Ama bazı polisler Ankara' da dizelleri bile egzos var diye çekmeye başlamış. Sanırım görüntüye bakıyorlar artık.

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 19 Temmuz 2010, 01:28:52 »
İnşallah güzel bir proje olacak merakla bekliyorum bende :) Egzos fazla gürültülü değil, çok tatlı sesi var. Ama bazı polisler Ankara' da dizelleri bile egzos var diye çekmeye başlamış. Sanırım görüntüye bakıyorlar artık.

egzozun şu anki sesi beni inanılmaz mutlu ediyo, son derece memnunum, dip gazda homurdanıyo, normal kullanımda fark edilmeyecek bir homurdanması var.
Bu arada yuh diyorum bu dizelleri çevirme olayını kim attıysa. Dizel arabaya ne yaparsan yap ses vermez ki, bende Citroen C3 vardı, kat iptali + Otto son susturucu vardı, Pug 106 GTi'a takıldığında yeri göğü inleten bi egzoz vardı aletin üzerinde, ama araç fabrikasyon halinden daha sesli değildi, istediğin kadar gazla fark etmiyordu. Sadece çıkan sesin tonu değişmişti o kadar. Atego senin araca o bahsettiğim Otto'yu taksak sen bile arabanın içinde duramazsın öyle diyim sana. Sağlam sıkmış sana bunu söyleyen, dizel motoru bilen biri olarak bunu rahatlıkla söyleyebilirim sana.
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2010, 01:30:53 Gönderen: d3n1s »

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 19 Temmuz 2010, 01:35:53 »
Artık bazıları hem ses hem de görüntüye bakıyormuş işte. Adam dönmüş arabanın arkayı dolaşmış bunda egzos var demiş, arkadaş ses yok dese de pek umursamamış. Acaba ceza yazacak adam mı arıyordu? :) Ben de seninle aynı tepkiyi verdim duyunca. Bahçeli ve Kızılay taraflarına arabayla hiç girmedim, girmem de. Oradan geçecek olanlar dikkatli olsun film-egzos ikilisi için :)
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2010, 01:36:40 Gönderen: atego »

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 19 Temmuz 2010, 01:42:52 »
Artık bazıları hem ses hem de görüntüye bakıyormuş işte. Adam dönmüş arabanın arkayı dolaşmış bunda egzos var demiş, arkadaş ses yok dese de pek umursamamış. Acaba ceza yazacak adam mı arıyordu? :) Ben de seninle aynı tepkiyi verdim duyunca. Bahçeli ve Kızılay taraflarına arabayla hiç girmedim, girmem de. Oradan geçecek olanlar dikkatli olsun film-egzos ikilisi için :)

işimiz iş desene bundan sonra. Bir de artık Ankara'daki trafik ekipleri genç polislerden oluşuyor ve biraz çakal tipler benim ve ailemin denk geldikleri, çakal derken uyanık anlamında, annem park yasağı olan bir yerde kardeşimi alacak, orta yaş veya biraz üstü polislerden biri gelip beklemenin yasak olduğunu devam etmesi gerektiğini söylemiş, annem de durumu anlatınca genç olan polise seslenmiş, genç olan gelir gelmez "bu arabada film var" diyip arka camdaki filmi tırnağıyla soymuş, annem araba emanet diyerek zor kurtulmuş. Bildiğim kadarıyla şu an trafik ekipleri tamamen genç polislerden oluşmakta, herhalde adaptasyon sürecinde genç-eski beraber görev yapıyorlardı. Yani kısacası yakalandığınız yerde öpülüyorsunuz :t ceza yazacak adam arıyor olabilir o eleman, dizel arabada, tabi turbo dizel ise, mümkün değil ses alamazsın, istersen manifolddan sonrasını kes at
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2010, 01:52:36 Gönderen: d3n1s »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 19 Temmuz 2010, 10:27:40 »
teşekkürler d3n1s resimler için
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 19 Temmuz 2010, 13:52:10 »
rica ederim nizam ne demek :tamamdir

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 21 Temmuz 2010, 23:19:07 »
arkadaşlar fikir verin, resimdeki aleti görünce ATS Cup alasım geldi benim araca ki kafamdakileri yapıp bir de ATS alırsam neredeyse aynısı olacak resimdekinin, sizce ATS Cup'lar Polo 6N tek kapıya nasıl olur? Nasıl olmuş? değerli fikirlerinizi bekliyorum...
« Son Düzenleme: 21 Temmuz 2010, 23:19:48 Gönderen: d3n1s »

Çevrimdışı mertkoray

• Profili Görüntüle
süper olur  :tamamdir

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
+1 aldık o zaman ;)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
bu resim de fenaa ya, acaba jantlar ne? bbs rm gibi sanki

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
arkadaşlar egzozumu kafama göre bi hale getirdim, fotolar akşama

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
ats 10 numara olur ama gene de o.z. racing wrc çok yakışır gibime geliyor şöyle beyaza beyaz, sahibindende uygun ilanlar var  8)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
ats 10 numara olur ama gene de o.z. racing wrc çok yakışır gibime geliyor şöyle beyaza beyaz, sahibindende uygun ilanlar var  8)

OZ WRC ben de düşünmüyo değilim aslında ::) ya maddi olarak janta gücüm yetsin bakıcam artık, 2-3 ay içinde, o zaman ne olacağı belli olur :tamamdir haa olur da benim jant+lastiğe talip çıkarsa daha erken de bakabilirim, buradan duyuruyorum, aracımın üstündeki orjinal Sportline BBS'lerim satılıktır, duruma göre lastikleri de verebilirim. Fiyat için PM atın teklifinizle beraber kafamda bi fiyat yok şu an için. Ahan da doğaçlama ilan :D