Gönderen Konu: Polo 97 Sportline - artık aramızda değil :( kaza sonrası hali sf 7'de  (Okunma sayısı 38335 defa)

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 97 Sportline - ABT Remus egzoz takıldı - syf 2
« Yanıtla #28 : 18 Temmuz 2010, 00:34:03 »
bir de düz boru yaptırmaktan vazgeçtim gibi, mevcut haline kız arkadaşım "bu araba homurdanmaya başlamış" dedi, komple düzlersem içinde oturamaz heralde, bi daha miniğime binmeme kararı alırsa fena olur valla ;D şu an kafamda sadece kat yerine takılan susturucuyu iptal etmek var, bakalım zamanla netleşir bi takım şeyler

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 18 Temmuz 2010, 01:49:35 »
Hayırlı olsun Deniz.Soldakinin boyu güzel ona göre hizala bence de.Video yokmu sesini duyalım
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı atego

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 18 Temmuz 2010, 02:54:16 »
buğra sen demek istediğimi daha iyi anlarsın, sağdaki uç tam durmuyo, birazcık döndürülmesi lazım kendi ekseninde, ABT yazısı tam yukarı bakmıyo, bi de bu uçları fln hesaplarken kazan düz duracak gibi düşünüp hesapladık ya düz durmayınca zaten çıkık olan sağ uç iyice çıktı çirkin oldu bence :-\ zaten iyice gömülmeyecek, ABT yazısından itibaren dışarıda duracak gibi düşün uçları :tamamdir bir de bu iki ucun tamamen simetrik olmasını nasıl sağlayacağımı kafamda çözdüm, dönme ihtimali olmayacak şekilde kaynatılacak tekrar :D

Anladım demek istediğini, o zaman kusursuz olur zaten. Biraz uğraştırabilir ama değecek sonunda :) Ses konusu cidden araba sahibi ve meraklıları dışındakileri çok rahatsız ediyor. Şu an 15 dk yola dayanamıyor arkadaşlarım :) Bence böyle de güzel oldu sesi, en azından polis korkusu olmadan rahat binersin.

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 18 Temmuz 2010, 11:09:59 »
Hayırlı olsun Deniz.Soldakinin boyu güzel ona göre hizala bence de.Video yokmu sesini duyalım
teşekkür ederim :sevgi: video yok nedense çekmek hiç aklıma gelmedi, çeker eklerim en yakın zamanda :tamamdir

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 18 Temmuz 2010, 11:12:59 »
Anladım demek istediğini, o zaman kusursuz olur zaten. Biraz uğraştırabilir ama değecek sonunda :) Ses konusu cidden araba sahibi ve meraklıları dışındakileri çok rahatsız ediyor. Şu an 15 dk yola dayanamıyor arkadaşlarım :) Bence böyle de güzel oldu sesi, en azından polis korkusu olmadan rahat binersin.

artık elimde egzoz, kafama göre oynar dururum. Polis konusunda haklısın, zaten gümbür gümbür ses yapan bi araçla ben de rahat edemem, arabayı çok kullanıyorum. Sadece kat yerine takılan susturucuyu iptal edicem, öyle binicem gibi duruyo.

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 18 Temmuz 2010, 13:42:05 »
o kadar şey yazmışız egzozun arabaya kattıklarını yazmamışız iyi mi ;D bilmeyenler için söyleyeyim benim aracımın 5. vites dişlisi CWX dişlisi değil, daha uzun bir dişli, CWX şanzımanda 6. vites olsa bu dişli olurdu heralde, öyle bir dişli var, ve devirsiz kullanımda 4'ten 5'e atınca araba boğulur yığılır gibi olurdu, o sorun ortadan kalktı. Ses olarak da şu an inanılmaz tatlı bir sesi var, rahatsız eden bir ses değil ama gaza yüklenince arabadan tok bir homurtu geliyor ki beni benden alıyor o ses, bayıldım bayıldım :sevgi: en kısa zamanda video çekip ekliyorum, eğer olur da almaya karar verirseniz benim aldığım yerde bu egzozdan mevcut, fiyat konusunda yardımcı olurum

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 18 Temmuz 2010, 14:18:07 »
Atego'nun bildiği proje için ilk adımı atmış bulunuyorum arkadaşlar, proje şu an için top secret, Allah'ın izniyle önümüzdeki hafta ilk resimleri ekleyeceğim, bekleyin beni sağlam geliyorum :D

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 18 Temmuz 2010, 14:24:25 »
Hayırlı olsun.
Harika görünüyor.
Maliyet ne oldu???
quattro

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 18 Temmuz 2010, 14:30:18 »
Hayırlı olsun.
Harika görünüyor.
Maliyet ne oldu???

çok teşekkür ederim :sevgi: egzoz 300 lira, işçilik 100 lira, total 400 lira :D dipnot: 400 lira egzozun doğuştaki satış fiyatının yarısından ucuz ;D

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 18 Temmuz 2010, 14:34:59 »
Evim Kolej'de, eve giderken mecburen Kızılay'dan geçmek zorunda kalıyorum.
Malum polisler egzoz sesi duyunca el kol hareketleriyle sağa çektiriyor bizleri  :t

sesi ne derecede dikkat çekici?
Şöyle sorayım; sen gönül rahatlığıyla kızılay'a girebilirmisin??  :D  ;D  :D
quattro

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 18 Temmuz 2010, 14:47:02 »
Evim Kolej'de, eve giderken mecburen Kızılay'dan geçmek zorunda kalıyorum.
Malum polisler egzoz sesi duyunca el kol hareketleriyle sağa çektiriyor bizleri  :t

sesi ne derecede dikkat çekici?
Şöyle sorayım; sen gönül rahatlığıyla kızılay'a girebilirmisin??  :D  ;D  :D

kafam rahat kızılay'a girerim, oradan ulus'a geçerim, geri döner kurtuluş göbeğinden döner esat'a doğru yol alırım kafam rahat ;) sanırım fazlasıyla cevap vermiş oldum

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 18 Temmuz 2010, 14:49:17 »
Net bir cevap teşekkürler....
Egsozu nerden temin ettin???
quattro

Çevrimdışı d3n1s

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 18 Temmuz 2010, 15:08:18 »
Net bir cevap teşekkürler....
Egsozu nerden temin ettin???

Rica ederim ne demek ;) egzozu İstanbul'dan özel bir VW servisinden aldım, şu an elinde mevcut ancak aldığım fiyattan fazla bir fiyat istiyordu, istersen ben temasa geçerim, ilanın linki VW POLO REMUS EGSOZ SIFIR sahibinden.com'da
« Son Düzenleme: 18 Temmuz 2010, 15:09:44 Gönderen: d3n1s »

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 18 Temmuz 2010, 19:39:10 »
Benimde kat boşaldı orda ve dip gazda müthiş homurdanıyo, hoşuma gidiyo değiştirmicem :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..