Gönderen Konu: Polo 16v . volk rays 15"  (Okunma sayısı 291553 defa)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
Ynt: Polo 1.4 Sporty.(yenı resımler)
« Yanıtla #14 : 29 Eylül 2010, 21:13:37 »
..........
« Son Düzenleme: 28 Nisan 2011, 23:44:17 Gönderen: onurc »
ok men 8) let s go   :halazn:

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #15 : 30 Eylül 2010, 00:23:20 »
Off çok güzel olmuş bende istiyorum :saskin:
Keşke bu farları almasaydın çok kötü duruyor Bunları satıp FK al derim daha çok yakışacak görürsün. :tamamdir

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 30 Eylül 2010, 01:04:09 »
farlar aldgımızda vardı. bende sevmıyorum zaten :) ama babam sevıyor . hosuna gıdıyor onun bayagı.powerlook farları sanırım tr de bulmak zor. dısardan gelıcek o da 300 350 lıraya patlıyor. keseye gore yapıcaz artık . ya orjınal far sıyah zemın + turuncu sınyal , yada dırek powerlook far sıyah zemınlı. 2 sınden bırı olacak ınsallah.
planım bu hale getırmek.Allah nasip eder inşallah.

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #17 : 30 Eylül 2010, 01:12:22 »
Benim fk ların siyah zemin olanlardan taksan şimdiki farlardan daha güzel durur tabi power look olursa dahada güzel olur ama benim bildiğim 450 lira power look'lar.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 30 Eylül 2010, 01:23:56 »
116 euro falan fıyatı. fk nın o modelınıde bılıyorum. en guzelı powerlook gerısı benım ıcın bos. yada orjınal farları. para yoksa bı sol far almam lazım. bıde boya. tamamdır işte. bı de turuncu folyo sınyallere. yeter daha nolsun100 lıraya kapadık işi :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 30 Eylül 2010, 09:37:28 »
Hayırlı olsun Onur.Güzel olmuş  :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 30 Eylül 2010, 09:49:17 »
bbs bulursan çok sahane olur, bu arada senin peder benim ki kadar acıımasız :D
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 30 Eylül 2010, 12:20:04 »
benım pederde opelcıdır bu arada :D opel vectra var bır de :D
teşekkürler oğuz abı begendıgıne sevındım de yanlıs karlıgı almısım ben farklı bı modelı daha vardı :D . neyse saglık olsun bu da guzel oldu :D. sımdı egzoz emısyon yaptırmaya gıdıcem. bıde farlar ayar tutuyormu onları bı halletmem lazım. ve son olarak sag fren balatası dıskı bırakmıyor . cıyak cıyak ötüyor ve uğultu yapıyor. hızlı gıdıp frene dokununca dırek kaymaya baslıyor aglatıyor asfaltı. bunları halletmye calısıcam bugun. yarında hem gaz sızdırmazlık . öğleden sonrada dırek muayne. ogs borcum var o odenecek :D yanmışım ben  :t

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 30 Eylül 2010, 13:08:04 »
Nerde yapıcan muayeneyi.Mimarsinana geleceksen uğra bi yanıma yakınım :)
Karlık güzel olmuş ama o farlara bi an önce çözüm bul. Orjinalleri tak powerlook alana kadar. Turuncu sinyallerde güzel olur. Yan çamurluk sinyalleri var bende orjinal turuncu, yoksa sende verebilirim.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı barismersin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 30 Eylül 2010, 13:15:40 »
Onur araban çok güzel allah kaza bela vermesin.Karlık şahane durmuş çok hoşuma gitti kısmetse bende çok yakında arabamın resimlerini koyucam eminim herkes beğenicek.Muayeneler de gaz için beylikdüzü  genel muayene içinde mimarsinan tepeciği  tavsiye ederim ben ikisini de 1 gün de hallettim tabi bütün eksikler hallolduktan sonra  :) çok uğraştırmışlardı beni.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 30 Eylül 2010, 18:03:34 »
sag teker fren yapınca hemen kaymaya baslıyor kaza yapıyordum az daha.  farlar gecmıyecek bılıyorum. ama babam ınat ettı gorucek kendısıde gecmıyecegını. orjınal farlardan sağ var. sol far pert. bı tane sol far bulup takıcam en basıt olarak. fren ayarları bozuk şu anda dogal olarak. babama soyluyorum ama umrunda degıl gıbı. sen gıt olmazsa gerı donersın dıyor. anadolu yakasında halledıcem . o tarafları pek bılmıyorum . lpg ıcın kartala gıdıcem . sonra dudulluya normal muayne.
begendıgınız ıcın tesekkur ederım  :)  daha ıyılerı guzellerı sızın olsun ınsallah
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2010, 18:04:17 Gönderen: onurc »

Çevrimdışı Ouzoo

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 30 Eylül 2010, 19:32:12 »
Abicim hiç riske etme frenler ayarsızsa bi kontrol ettir.2. kezde geçemezsen yatırdığın para yanıyor tekrar muayene ücreti ödemek durumunda kaldığını biliyorsun değil mi? Baban bilmiyor sanırım.

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 30 Eylül 2010, 20:02:18 »
bılıyorda pek umursamıyor. anlamıyorum kı bende pek bısey . napmaya calısıyor :)
yarın muayne ısım yatar benım o zaman. 2 muayneyı bı gune sıgdıramam bu durumda

Çevrimdışı onurc

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 30 Eylül 2010, 20:04:55 »
ogs cezamı öderken :))