Gönderen Konu: Passatım noktalandı...  (Okunma sayısı 31476 defa)

Çevrimdışı G60

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: Passatım noktalandı...
« Yanıtla #14 : 10 Şubat 2009, 01:43:16 »
Geçmiş olsun Halil, sana bir şey olmamış ya boşver arabayı... ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 10 Şubat 2009, 01:47:02 »
gecmiş olsun allah kimseye göstermesin

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 10 Şubat 2009, 11:48:20 »
halil gecmiş olsun baba en az senin kadar uzuldum emin olabilirsin bişi sorcam kasko varmıydı

Çevrimdışı strong

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 10 Şubat 2009, 13:59:38 »
Çok geçmiş olsun neyse ki sağlığınızda birşey yokmuş bu sevindirici ama araç için de üzüldüm tabi ne de olsa mal canın yongasıdır inşallah daha iyisine sahip olursun...

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 10 Şubat 2009, 17:46:14 »
Büyük  geçmiş olsun patron, siz iyi olduktan sonrası teferruat! Umarım daha iyi arabalar nasiptir. Siz sağ salim kurtulmuşsunuz ya, önemli değil... Verilmiş sadakanız varmış...

Çevrimdışı shark_vdb

• Shark Style Polo
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 10 Şubat 2009, 18:12:40 »
Çok geçmiş olsun arkadaşım ya...

Çevrimdışı PoloGTI

• Ersan
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Vw Polo 6N2
« Yanıtla #20 : 10 Şubat 2009, 21:05:45 »
Çok geçmiş olsun halil abi :(
Vw Polo 6N

Çevrimdışı burak_37

• volumeııııııı[]ı bassııııııı[]ı treableııııııı[]ı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 10 Şubat 2009, 21:13:43 »
büyük geçmiş olsun abi allah korumuş.Olacak oluyo işte! Nasıl oldu bu kaza ?

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 10 Şubat 2009, 22:36:43 »
Allah razi olsun arkadaslar.Tesekkur ederim.Allah kimseye gostermesin insallah.
Oguzcum aracin kaskosu vardi.2 gundur bakiyorlar.Bugun belli olacakti normalde yarina kaldi yine.Simdilik 20 bin lira parca masrafi varmis.Iscilik ve boya ile birlikte 25 e geliyor.Daha gorulemeyen parcalarda var.Buyuk ihtimal perte cikacak arac.

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 10 Şubat 2009, 23:20:44 »
ohhh bee kaskosu olması süperr kasko yok die korktum ama allahtan yaptırmıssın haill nese buluruz be aga yeni bi passat sana üzme sen tatlı canınını sana arkadaslarına bişi olmamıs yaa gerisini es gec

Çevrimdışı devran

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 11 Şubat 2009, 19:27:29 »
abi valla senın kadar uzelduk cok cok gecmıs olsun allah korumus...abı hemen sadaka dagıt!!! inş bu arcından daha ıyı bı araca bınersın ... abi kaza tam olarak nasıl oldu ya  :'( valla kendı arabamla kaza yapmıs gıbı uzuldum bole kotu bı kaza yapmak cok kotu dusmanım basına vermesın ...

Çevrimdışı Halil Kara

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 11 Şubat 2009, 22:13:12 »
Tesekkurler devrancim, Allah razi olsun.Neyseki bizde birsey yok.
Arac bugun perte cikti.Hafta sonu da tazmin belli olacak, sanirim kasko degeri verilecek.
Hafta sonu Antalya ya giderken cubuk belini inmeye basladigimda viraj icinde sanirim kamyonculardan arda kalan bir tasa carpip aracin dengesini bozdum.Yerler islakti, arabayi tam topladim derken bu seferde lastigin etkisiyle saniyorum birden bire yolun disina dogru cikmaya basladim.Yolda bariyer olmadigi icin 1.5 metrelik bankete dustum.Banketteki kayaliklara burun ustu cakildiktan sonra aracin sag arka kisminin donerek buyuk kayaliga carpmasiyla yine yola 4 teker uzerinde dustum.El frenini asilarak durmayi basardim.Hava yastiklarinin acilmasi ciddi yaralanmamizi onledi.Neyseki aractan indigimizde kimsede birsey olmadini gorunce icimiz rahatladi.
Canavarla macera buraya kadarmis.Gec bulduk, erken ayrildik.Hayirlisi diyelim artik.Cok sukur ki burnumuz bile kanamadi.
Canavarin son pozlari:

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 11 Şubat 2009, 23:24:56 »
kasko bedelini vermezler buguk ihtimal halilim benim aracta biliosun perte cıkmıstı kasko bedele 26,500 dü aracın piyasası neyse ona göre para veriolar misal diorum sen aracı 25 bine aldın faturanı götürüosun adam kasko bedeli 25 bin dio sonra aracın pert e cıktıgı zaman senin aracının temizligine veya km sine bakmıo senin passatların piyasası neyse onu verio adamlar bi dünya arastırma yapıo benim arac 26,500 dü degeri ben aldım kaskodan 24,500 öle işte

Çevrimdışı erdem2179

• erdem2179
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: golf mk3 gti
« Yanıtla #27 : 12 Şubat 2009, 00:08:27 »
ALLAH korumuş boşver arkadaşım mala gelsin size bişiy olmamış ya bidaha alırsın inşallah kasko değerinide alırsın...
Mk3 gti