Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: selamlar buda benim t4  (Okunma sayısı 18549 defa)

Ynt: selamlar buda benim t4
« Yanıtla #14 : 21 Eylül 2007, 20:16:21 »
Halil vallaha T5 için o kadar çok güzel dizaynlar varki bende gezerken hasta oldum ama T4 ler içinde hoş şeyler var. Mesela arka kapak üzerine istepne lastik yuvası takılabilir.Bence hoş duruyor T4 te.

« Yanıtla #15 : 21 Eylül 2007, 20:22:11 »
önceelikle verilen fikirler için ayrı ayrı teşekkür ederim.kaputtaki deri geçen hafta bakım yaptırdıığım servis takmış,sabah ilk işim sökmek olacak.aracım orjinal city van 2001 mod.4+1 115,000 km. söylemesi ayıp ama 15,900.00ytl'ye aldım.resimden de görmüşsünüzdür ücra bir köydeyim,malzemeleri bulma çok zor netten araştırıp memlekete gidince alabilirim anca,jantları ve iç döşemesini bayramda yapmayı düşünüyorum.kapı kolları ve aynayı gövde rengine sprey boya ile yapabilirmiyim.elimden gelir az çok fakat sprey boya kaliteli olurmu? bagaj portu ve spoyler fiyatlarını bilen arkadaşlardan ögrenebilirmiyim.saygılar.

« Yanıtla #16 : 21 Eylül 2007, 20:24:52 »
Sprey boyaya kesinlikle bulaşma dalgalı ve dayanıksız olur,renk uyumsuzluğuda söz konusu olucaktır.Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalısırız. Ücra köyümüz neresi acaba.?

« Yanıtla #17 : 21 Eylül 2007, 20:26:13 »
Sprey boyaya kesinlikle bulaşma dalgalı ve dayanıksız olur,renk uyumsuzluğuda söz konusu olucaktır.Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalısırız. Ücra köyümüz neresi acaba.?
teşekkürler desenize o işte bayrama kalacak  :-[
Gaziantep'e baglı akınyolu köyü
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2007, 20:28:11 Gönderen: demirbey »

« Yanıtla #18 : 21 Eylül 2007, 20:31:43 »
teşekkürler desenize o işte bayrama kalacak  :-[
Gaziantep'e baglı akınyolu köyü

Aceleye gerek yok zaten, bişiyi yaptıktan sonra keyif alarak yaptıgın şeyi izlemelisin,aracını acele ile yaptıgında ya şurası daha guzel olurdu yok boyle olurdu keşke bekleseydim , acele etmeseydim dememek önemli zaten.

« Yanıtla #19 : 21 Eylül 2007, 20:42:26 »
Aceleye gerek yok zaten, bişiyi yaptıktan sonra keyif alarak yaptıgın şeyi izlemelisin,aracını acele ile yaptıgında ya şurası daha guzel olurdu yok boyle olurdu keşke bekleseydim , acele etmeseydim dememek önemli zaten.
çok  haklısınız verdiginiz jant resimlerinden ilk sıradan soldan 2.nin fiyatları hakkında bilginiz varmı acaba?

« Yanıtla #20 : 21 Eylül 2007, 20:51:58 »
Jant konusundada yardımcı olabileceğim modeller.

Jant konusunda nette bunlara rastladım en populer olarak T4 lerde kullanılan jant modelleri arasında. Fiyat olarak bi bilgim yok ama internette ufak araştırmalarla bu modellerde jantları bulmanız mümkün.

Aşagıdaki sitede transporterlarla ilgili çalısmalar var.

« Yanıtla #21 : 11 Kasım 2007, 12:58:04 »
abiler t4 e yapılcak şeyler:füme sinyal lambası, karbon görünümlü sticker uygulamalı kaput, siyah film ,16''sık ve ince kollu jantlar, gövde rengi kapı kolları ve arka plaka ışık çerçevesi ,bagaj kaputunda yazı ve logo iptali ,logosuz ön panjur karartılı stoplar(üzerine cam filmi çekebilirsin),ve en son olarak da spoyler çok bomba olur.yanlara ve arkaya bar takıp da arbayı karavan minibüsü gibi yapma deim ben ama tabi bu dediklerim maliyete dayanan şeyler.yakın dostlarım zevkime güvenir.sende kafanda canlandır ve ondan sonra karaını ver şimdiden kolay gelsin...
http://img237.imageshack.us/img237/4259/signature0p.png
♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣ 34 RC 737 ♣♣♣