Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf V 1.6 FSI Comfortline Otomatik 2004  (Okunma sayısı 9600 defa)

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
Ynt: Golf V 1.6 FSI Comfortline Otomatik 2004
« Yanıtla #14 : 24 Eylül 2007, 00:14:32 »
Abi arabayı metal'den almışın galiba bana çok yakın orası

Çevrimdışı teo

« Yanıtla #15 : 24 Eylül 2007, 00:27:12 »

hayir. metalde anahtar kodlama olayina girdim sadece o kadar. ondan 2 ay once de tesaduf yine metal'de saticinin evine yakin diye bir Golf IV Pacific ekspertize gitmistim. orada da sorun yasamistim sekreterya kismi ile:) araba da saglam hasarli cikti saticidan onceki gecmisinde. sordum sahibine ne is diye, ben alirken baktirmadim haberim yoktu dedi. icimden saydim eger biliyorduysan; bu zaman ve para kaybi, ondan da ote yalanciligin insallah sana bir gun doner diye. bilmiyorduysa da kendi ihmali. neyse iste oyle. sonucta metal golf V'i aldigim saticiya da en yakin servisti. anahtar kodladilar kodladiktan sonra da plaka altligi olayina girdiler. onun da hasar gormesinde bi sebep arasak mi acaba bilmiyorum valla...

Abi arabayı metal'den almışın galiba bana çok yakın orası

Çevrimdışı teo

« Yanıtla #16 : 24 Eylül 2007, 00:35:09 »

Bu arada.. aracta hic bir modifiye yok. tamamiyle orijinal (meteeee; old School:P ben de o sticker'dan hakediyorum sanirim:) zaten rabbit de sadece golf'e yakisir US hesabi). yaptirmak isteseydim bile buna hic zamanim yok. simdilik bu haliyle seviyorum ileride onerilerinize acik olurum. cunku binici olarak aldim. gelecekte saglam para kazanirsam Golf TSI DSG'ye donerim tabii; o ayri:)

Unutmadan.. hepinize, hic gerekmedigi halde, ayri ayri iyi dileklerinizi iletmenizden dolayi ictenlikle tesekkur ederim. hossohbetlik konusunda benim icin de ayni sey gecerli; ki bunu nezaketen soylemiyorum. Onemli olan bunun devami, bunun bozulmamasi...

Çevrimdışı teo

« Yanıtla #17 : 24 Eylül 2007, 00:36:06 »

Ilk fiziksel nazarligi annem koymustu arabaya bu da ilk e-nazarlik oldu. ictenliginden suphem yok. 2 tane goz bi tane ceki demiri nazarligiyla bana bi sey olmaz artik:P

Masallah Allah nazarlardan saklasin.Gule gule hayirli islerde kullanasin insallah Gokhan abicim.
Cok temiz ve karizma duruyor.sonunda istedigin araca kavustun darisi bizlerin basina :)
Nazarligimizi unutmayalim...

Hayirli geceler diliyorum.

« Yanıtla #18 : 24 Eylül 2007, 00:48:30 »
Ilk fiziksel nazarligi annem koymustu arabaya bu da ilk e-nazarlik oldu. ictenliginden suphem yok. 2 tane goz bi tane ceki demiri nazarligiyla bana bi sey olmaz artik:P

Aynen öyle ;D

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
« Yanıtla #19 : 08 Ocak 2009, 20:33:15 »
Arkadaşlar, bir arkadaşım bu modelin yakıt tüketimisi sormamı rica etti forumda.

şöyle bir şey buldum:

Gelelim tuketim verilerine.Fsi nin 6 ileri sanzimani ile hem performans degerleri hemde yakit degerleri sinifina gore gayet guzel.Normal kullanimda sehir icinde 8-9 litre arasi tuketim yapar.Kucuk sehirlerde ise 7 litreyi gormek bile mumkun oluyor.Sehir disinda eger 90-100 km/h hizlarda sabit sekilde ilerliyorsaniz 6. vitesin etkisi ile tuketim 5.5 litreye kadar dusuyor.

ama bu düz vites için geçerli yanılmıyorsam.

Otomatik bitesin değerlerini söylebilir misiniz lütfen :)

Teşekkürler.
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg

« Yanıtla #20 : 08 Ocak 2009, 21:07:05 »
Arkadaşlar, bir arkadaşım bu modelin yakıt tüketimisi sormamı rica etti forumda.

şöyle bir şey buldum:

Gelelim tuketim verilerine.Fsi nin 6 ileri sanzimani ile hem performans degerleri hemde yakit degerleri sinifina gore gayet guzel.Normal kullanimda sehir icinde 8-9 litre arasi tuketim yapar.Kucuk sehirlerde ise 7 litreyi gormek bile mumkun oluyor.Sehir disinda eger 90-100 km/h hizlarda sabit sekilde ilerliyorsaniz 6. vitesin etkisi ile tuketim 5.5 litreye kadar dusuyor.

ama bu düz vites için geçerli yanılmıyorsam.

Otomatik bitesin değerlerini söylebilir misiniz lütfen :)

Teşekkürler.

Sanirim benim yazimi alintimi yapmissiniz :)
Gokhan abim (teo) daha iyi bilir tuketim degerlerini fakat bildigim kadariyla Istanbul gibi buyuk sehirlerde, sehir icinde 10 litre civari tuketimden bahsediliyor.Bizim burasi kucuk sehir, trafik yok, fazla trafik isigi yok, onun icin en azindan 100 km de 1 litre fark yapiyor.Ustteki yazimda bunu da dikkate aliniz lutfen...

Çevrimdışı serkov

• Das Auto.
« Yanıtla #21 : 08 Ocak 2009, 21:30:42 »
Sanirim benim yazimi alintimi yapmissiniz :)
Gokhan abim (teo) daha iyi bilir tuketim degerlerini fakat bildigim kadariyla Istanbul gibi buyuk sehirlerde, sehir icinde 10 litre civari tuketimden bahsediliyor.Bizim burasi kucuk sehir, trafik yok, fazla trafik isigi yok, onun icin en azindan 100 km de 1 litre fark yapiyor.Ustteki yazimda bunu da dikkate aliniz lutfen...

evet evet sizin yazınızdan alıntı yaptım ama alıntı koduyla yazmayı unutmuşum çok özür dilerim. :(
Aus Liebe zum Automobil. Otomobil Aşkına. http://img401.imageshack.us/img401/1295/vwdasautologoqc9.jpg