Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: NüNü '81 Golf MK1 GLD  (Okunma sayısı 40529 defa)

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
Ynt: NüNü
« Yanıtla #42 : 29 Mayıs 2011, 17:44:07 »
sabah yeni bir hasar buldum kuzumda sağ arka köşeden sürtmüş birisi yine evin önünde (tamponuma) ne güzel sadece boyayacağım diye düşünürken şimdi birde tamponcuya gidecek araba ikinci defa çarpan bu kişi kim bilmiyorum ama bulduğumda ne yapmaya çalıştığını soracağım bir öğrenci arabasından ne istiyorlar çok merak ediyorum çarpıyorsun bari bi not falan bırak önce çamurluğum(4 ncü resimde gözüken ufak hasar) şimdi tamponum:(
« Son Düzenleme: 29 Mayıs 2011, 17:45:15 Gönderen: 90khan »

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #43 : 29 Mayıs 2011, 17:53:46 »
yakaladığında o adamın arabasını alıp....

böylesine araba fazla. hayır kazadır çarparsın sürtersin. dikkatsiz davranırsın kapıyı açtığında kapı yandaki araca çarpar vs. ama hiç bir şey olmamış gibi uzaklaşmak da nesi?
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı 90khan

« Yanıtla #44 : 29 Mayıs 2011, 18:26:20 »
tavanımdaki demirlerden tamamen kurtuldum :) tavanım ve hasarlı çamurluğum boyandı henüz fotoğrafını çekmedim bu iki kare dışında yenileri yakında gelir birde ön amortisörlerimi çağlar beyden aldığım amortisörleri taktım ver arabanın burnunun yüksekliği ideal yüksekliğe ulaştı :D böylece mk2 amortisörlerinden kurtulmuş oldum yüksek durmasının sebebi oydu zaten

« Son Düzenleme: 21 Haziran 2011, 14:51:10 Gönderen: 90khan »

Çevrimdışı 90khan

« Yanıtla #45 : 21 Haziran 2011, 21:11:05 »
bbb ye gelebilseydimi keşke sınavım olmasaydı da :(

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
« Yanıtla #46 : 21 Haziran 2011, 21:59:55 »
ne çağlar beyi len bildiğin panikcuceyim ben, hayırlı olsun güle güle eskit... :saygılar

Çevrimdışı 90khan

« Yanıtla #47 : 21 Haziran 2011, 22:26:19 »
:) kararsızlık sonucu hitap şekli seçimi  ;D

Çevrimdışı 90khan

« Yanıtla #48 : 24 Haziran 2011, 11:07:38 »
tamponumuzu söktün boyamak için :) alt üst beyaz orta şeritide siyah boyamayı düşünüyorum ayrıca tamponun altında kalan kaporta kısmınıda beyaza boyayacağım haftaya biter herhalde :)

buna benzer bir görüntü elde edeceğim inş

« Yanıtla #49 : 29 Haziran 2011, 00:56:32 »
gördüm hala takmamışsın tamponunu :) çankayada duruyordu araba çok yol ağzına park ediyosun ondan sürtüyolardır durmadan :)sevımlı araclar hosuma gıtmeye baslıyorlar boyle gordukce ben olsam kapı döşemelrine dokunmam orjınallıkten yana ama tabı yenısı yapılan ıs guzelse nasıl guzl durur bılemeyız maşallah :saygılar
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2011, 00:56:46 Gönderen: aykuttuncer »

Çevrimdışı 90khan

« Yanıtla #50 : 29 Haziran 2011, 01:49:36 »
o gün hastane işi yüzünden oraya çektim yoksa kenarda köşede bırakmam arabamı yer arıyacak vaktim yoktu :)  tamponuda takmasam mı diye bir düşünce oluşmaya başlamadı değil :) bu arada yarın ya da öbür gün amfi ve whoofer takılabilir belki yarında aks körüğü ve yeni antenimi takmak için şaşmaza gideceğim bir aksilik çıkmazsa

« Yanıtla #51 : 29 Haziran 2011, 01:54:10 »
o gün hastane işi yüzünden oraya çektim yoksa kenarda köşede bırakmam arabamı yer arıyacak vaktim yoktu :)  tamponuda takmasam mı diye bir düşünce oluşmaya başlamadı değil :) bu arada yarın ya da öbür gün amfi ve whoofer takılabilir belki yarında aks körüğü ve yeni antenimi takmak için şaşmaza gideceğim bir aksilik çıkmazsa
geçmiş olsun kardeş hastane falan bi sorun yoktur umarım bende :) golf 1 hevesimi başlıyor ne

Çevrimdışı 90khan

« Yanıtla #52 : 29 Haziran 2011, 02:03:44 »
atlattı inş saolasın  amcamın ameliyatı vardı da doktorlar iyi geçti diyor şimdi patolojiden sonuç bekliyoruz ama sorun yok gibi duruyor doktorlar düşük ihtimal veriyorlar. mk1 hevesine gelince bir gören bir binen vazgeçemez ;)
« Son Düzenleme: 29 Haziran 2011, 02:04:17 Gönderen: 90khan »

« Yanıtla #53 : 29 Haziran 2011, 02:09:49 »
atlattı inş saolasın  amcamın ameliyatı vardı da doktorlar iyi geçti diyor şimdi patolojiden sonuç bekliyoruz ama sorun yok gibi duruyor doktorlar düşük ihtimal veriyorlar. mk1 hevesine gelince bir gören bir binen vazgeçemez ;)
hiç binmedim bugune kdr

Çevrimdışı 90khan

« Yanıtla #54 : 06 Temmuz 2011, 19:13:03 »
ben geldim sonunda tamponuna  kavuştu benim düldül ön tamponu söküp boyuyamadım malesef arabaya ihtiyacım olduğundan şimdilik sadece arka tampon boyandı ama yaz sonuna ön tamponuda boyamış olurum şuan malesef yaz okulu için niğdeye dönmek zorunda kaldım. bu arada yeni plaka bastırdım eski plakalarıma kıyamıyorum hala onlarıda düzeltip geri takacağım arabama kararlıyım ama buda muhtemelen yaz sonunu bulur burada lazım olan hiç bişi yok çünkü
:(
neyse bakalım bu hali hoşunuza gidecek mi. bir de tampondaki nikelaj şeritlere ihtiyacım var eskileri çok kötü durumdaydı geri takmadım bende

« Yanıtla #55 : 06 Temmuz 2011, 19:18:54 »
güzel olmuş eline sağlık da o kadar emek etmişsin eksoza bi çözüm bul bence geri karartmış üst tarafı