Gönderen Konu: NüNü '81 Golf MK1 GLD  (Okunma sayısı 40543 defa)

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
    • Profili Görüntüle
Ynt: NüNü
« Yanıtla #28 : 27 Mart 2011, 15:31:08 »
biraz kalitesiz olsada ön panjurun fotoğrafları hala fotoğraflarını adam akıllı çekemedim :(
son resimde arabaya biraz kalabalık binince baya bir sürüngen haline gelmişti onunda fotoğrafını çekmiştim :)

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -
« Yanıtla #29 : 28 Mart 2011, 01:05:39 »
ön panjur  :tamamdir

Çevrimdışı 90khan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 02 Nisan 2011, 23:06:42 »
iç kapı döşemelerini yenileyeceğim siyah zemin üstüne kırmızı beyaz ekose kaplamalı ve düz diyah karışımından ama hoparlör yuvarlarını ve cepleride kendim yapacağım fakat nasıl birşey olacağı hakkında  fikir ve görüşlere ihtiyacım var yardım lütfen

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #31 : 02 Nisan 2011, 23:15:16 »
panjur değiştirmiş arabayı hakkaten güle güle kullanın :)

Çevrimdışı 90khan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 03 Nisan 2011, 00:07:36 »
değiştirdim sonunda :) teşekkürler

Çevrimdışı 90khan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 24 Nisan 2011, 10:59:17 »
bugün yol var yine :( dün yağını filtrelerini değiştirdim bugünde niğdeye yolculuk. ankara ya gelişimde geçen pazar 06 sk 802 di galiba plakalı jetta mk2 kırmızı renkteki ile bir ara birlikteydik siteden bir abimiz mi acaba arabasının maşallahı vardı

Çevrimdışı 90khan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 01 Mayıs 2011, 21:33:29 »
bugün merkezi kilit taktırdım artık her kapıyı tek tek açma eziyeti bitti :) sıra geldi haziranda sınavlardan sonra kağı döşemelerini yapmaya tabi aynı zamanda tavandaki demirleri söktürüp birde çamurluğumda birinin çarpıp kaçması sonucu oluşan hasarı yaptırmaya :)

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 12 Mayıs 2011, 23:35:16 »
bugün merkezi kilit taktırdım artık her kapıyı tek tek açma eziyeti bitti :) sıra geldi haziranda sınavlardan sonra kağı döşemelerini yapmaya tabi aynı zamanda tavandaki demirleri söktürüp birde çamurluğumda birinin çarpıp kaçması sonucu oluşan hasarı yaptırmaya :)
araban çok temiz ve sade duruyor + beyaz olması avantaj gule gule kullan kazasız belasız :)

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 13 Mayıs 2011, 02:56:31 »
Ortaçgil'in "şık  latife" şarkısı geliyor aklıma konunu görünce, bu yzden ismini en çok sevdiğim araba bu ( : 
Kazasız belasız keyfli sürüşler.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #37 : 17 Mayıs 2011, 17:05:37 »
arabanın ilk fotoğraflarını görünce hem çok sevdim hem de çok üzüldüm toros kırması olmuş diye. başlığına da yazmaya çekindim başta. ya bunları söylesem kırar mıyım üzer miyim diye. ama sonra senin mesajlarını okudum ki bilinçli bir mk1 sever ile karşı karşıyayız. bir öneride bulunmaya gerek dahi yok. sis farları bagaj demirleri tek far panjur. araçtaki değişim güzel yönde. aracın çok şanslı senin gibi bir mk1 severin elinde olmaktan ötürü. sen çok şanslısın nünü gibi bir güzelliğe sahip olduğun için. Maaşallah. kazasız belasız cezasız.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı 90khan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 17 Mayıs 2011, 23:18:23 »
arabanın ilk fotoğraflarını görünce hem çok sevdim hem de çok üzüldüm toros kırması olmuş diye. başlığına da yazmaya çekindim başta. ya bunları söylesem kırar mıyım üzer miyim diye. ama sonra senin mesajlarını okudum ki bilinçli bir mk1 sever ile karşı karşıyayız. bir öneride bulunmaya gerek dahi yok. sis farları bagaj demirleri tek far panjur. araçtaki değişim güzel yönde. aracın çok şanslı senin gibi bir mk1 severin elinde olmaktan ötürü. sen çok şanslısın nünü gibi bir güzelliğe sahip olduğun için. Maaşallah. kazasız belasız cezasız.

güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim gerçek yıllardır hayalini kurduğum bir araba ve ufak tefek hataları dışında gerçekten orjinal kalmış kazası yok zaten ufak tefekler dışında ama o demirlere gelince nasıl bir mantıkla taktırmışlar cidden merak ediyorum  :bekleriz:

Çevrimdışı 90khan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 28 Mayıs 2011, 19:20:14 »
bugün arabamızı bıcı bıcı yaptırdık :) eksoz lastiği kopmuştu onuda yaptırdım sonrada dedim hazır güneş var bir kaç kare fotosunu çekeyim

göğüste okla işaret ettiğim yer kırıktı aldığımda bende modelcilik bilgilerimi kullanarak biraz plastik tamiri yaptım şimdi ankaraya gittiğimde boya yapacağım inş. hiç belli olmayacak kırık olduğu

« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2011, 19:20:29 Gönderen: 90khan »

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 28 Mayıs 2011, 20:16:20 »
maaşallah  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı golfüçyüs

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: -