Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: NüNü '81 Golf MK1 GLD  (Okunma sayısı 40531 defa)

Çevrimdışı 90khan

• Ne mutlu Türk'üm diyene!
Ynt: NüNü '81 Golf MK1 GLD
« Yanıtla #112 : 03 Şubat 2012, 20:47:13 »
teşekkürler hamit abi bugün iyi üşüdüm ama içim rahat artık arabada gereksiz kablo ıvır zıvır kalmadı hiç :)

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #113 : 03 Şubat 2012, 21:00:49 »
teşekkürler hamit abi bugün iyi üşüdüm ama içim rahat artık arabada gereksiz kablo ıvır zıvır kalmadı hiç :)
Aslında en iyisi hepsini temizleyip sadece kendinin bildiği ve bileceği kabloların olması  :tamamdir
H.G WORKS

« Yanıtla #114 : 03 Şubat 2012, 22:05:36 »
tam olarak nasıl söktüğünü tarif edebilirmisin malzeme takım taklavat ne gerekiyor bende düşünüyorum ama gözüm kesmiyor güzel bi havada söküp toplamam lazım

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #115 : 03 Şubat 2012, 22:18:39 »
alt kapakları söktükten sonra kalorifer kontrol panelinin bağlantılarını ve kalerifer alt hava bağlantıları gibi göğsün çıkmasını egelleyecek parçaların bağlanıları göğüs ile kesilir.solda ve sağda bulunan 2 şer adet vidaları söktükten sonrada hafif(2-3cm)yukarı kaldırıp cama doğru nazikçe itilir ve komple çıkartılmış olur.Nazik konusunu dikkate almalısınız cam önündeki yanılmıyorsam 4 adet olan bağlantı ayaklarından birinin dahi bağlanamaması ileride seslerin gelmesi demektir.

Çevrimdışı 90khan

« Yanıtla #116 : 04 Şubat 2012, 17:55:23 »
göğüsü taktım yerine sonunda tamamen :) teyibim bangır bangır çalıyor artık :)

« Yanıtla #117 : 04 Şubat 2012, 22:33:26 »
escocem eyvallah sağolasın kolay görünüyor tırnaklara dikkat etmek lazım  :tamamdir

Çevrimdışı 90khan

« Yanıtla #118 : 13 Şubat 2012, 11:49:18 »
Geçen perşembe ankarada buzlanma yüzünden önce ben kaydım ve vitoya çarptım sonra zincir taktım biraz yürüdüm germek için durdum ve bu sırada ben arabada değilken kayıp gelen bir a3 benim yine aynı yerden sol şöför kapısından bana çarptı sonuç bu. çok az bir macun çatlamasıyla ve hafif bir göçükle yırttım kazalardan onun dışında bişi olmadı allaha şükür :( benim çarptığım vitoda hasar yok fakat a3 ün yan tarafı boydan boya benim arabanın zinciri tarafında tırmalanmıştı yazık oldu

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #119 : 13 Şubat 2012, 14:20:20 »
Geçmiş olsun adaş büyük bişey yok çok şükür Allah beterinden korusun  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı suskun

• Hamit GÜLSOY
« Yanıtla #120 : 13 Şubat 2012, 23:56:05 »
gökhan geçmiş olsun kardeşim cana gelmesin  :tamamdir
H.G WORKS

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #121 : 14 Şubat 2012, 00:40:10 »
nazarlık say sen onu. benim memlekette "şer kırıldı" derler. iyi sayarlar böyle ucuz atlatılan şeyleri. buna da şükür.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı 90khan

« Yanıtla #122 : 21 Şubat 2012, 17:42:06 »
teşekkürler  geçmiş olsunlarınız için dün sanayide ayaküstü yapılan bir pazarlık ve anlaşma sonucu bugün arabamın satışını verdim vw e veda ettim yenisini alana kadar. şahsıma ait ilk arabamdı ve artık yok güzel yolculuklar yaptık birlikte o beni üzmedi bende onu üzmediğime inanıyorum inş yeni sahibide iyi bakar  :'(

« Yanıtla #123 : 21 Şubat 2012, 22:30:32 »
hayırlısı olsun allah daha iyilerini nasip eder inşallah

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #124 : 22 Şubat 2012, 01:08:45 »
teşekkürler  geçmiş olsunlarınız için dün sanayide ayaküstü yapılan bir pazarlık ve anlaşma sonucu bugün arabamın satışını verdim vw e veda ettim yenisini alana kadar. şahsıma ait ilk arabamdı ve artık yok güzel yolculuklar yaptık birlikte o beni üzmedi bende onu üzmediğime inanıyorum inş yeni sahibide iyi bakar  :'(

:'( :'(  umarım değerini bilen birine gider. hastasıdır alan kişi.

hakkında hayırlısı olsun. yenisini alana kadar bırakma buraları.
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı 90khan

« Yanıtla #125 : 22 Şubat 2012, 12:00:25 »
değerini bilecek birisi değil tam olarak ama en azından etrafında  arabanın eksiklerini yaptırtabileceği bir sürü arkadaşı var plakasını değiştirmeyecek arabanın muayene ve kaporta işlerini hepsini yaptıracak temiz bir mk1 olacak oynanmadan fazla buradan kopmam yeni mk1 im le buralardayım yine tabi yenisi alır almaz alana kadar yine buradayım :)