Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf mk1 1,3 ls bu da benim böcük  (Okunma sayısı 8163 defa)

Çevrimdışı Han

• Her Şey Golf Mk1 ve Dostluk İçin.
Ynt: golf mk1 1,3 ls bu da benim böcük
« Yanıtla #14 : 23 Aralık 2009, 10:57:07 »
Bu arada Muayeneden filmler hafif kusurlu geçiyor bilgilerinize Far  ayarlarına çok dikkat edin farınız dağıtıyorsa yenisi ile değiştirin :D
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2009, 10:57:51 Gönderen: ercijuana »
işin içinde erci var ise gerisi teferruattır :D
http://GolfMk1Ciyiz.Biz Her Şey Golf Mk1 İçin

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #15 : 23 Aralık 2009, 11:40:04 »
Bu arada Muayeneden filmler hafif kusurlu geçiyor bilgilerinize Far  ayarlarına çok dikkat edin farınız dağıtıyorsa yenisi ile değiştirin :D
Koyu filmler geçemiyor abi hafif tonda koyu olanlar geçebiliyor evet far ayarına çok dikat ediyorlar ama farların kısa hüzmelisi hafif kusu uzunla ağır kusur özellikle bunlara dikkat edin özellikle UZUN HÜZMELİ FAR AYARI İYİ OLMALI  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı SCORPIONMAN2005

• büyük tutku golf mk1
« Yanıtla #16 : 23 Aralık 2009, 15:22:59 »
Ya benim arabadaki filmler koyu bana hafif kusur demişlerdi geçmiyorsa sökmek lazım bunları şimdi:(Farlar değişecek Gökhandan sağolsun esin ticaretin telini aldım 20 tl farların tanesi.Ayfarda farbada aynı fiyat.Tabiki farba alacağım:)Yalnız küçük farlardan bir tane lazım bana acil.Esin ticarettede yok bulamıyorum:(Daha olmadı ön panjuru iki farlı alacağım değiştireceğim.En son çare artık.

« Yanıtla #17 : 23 Aralık 2009, 17:04:34 »
Sedatçım teşekkür ediyorum güzel dileklerin için.

ben teşekkür ederim abicim nedemek senide vw ci olarak aramızda görmekten mutluyuz

Sedat abi el arabası ne alemde en son ESP vardı ee hani projelerden haberdar et bizi foto isteriz foto. :D

mk2 videosu varya ondan yapıcam  :D ;D , esp değil ASD vardı,  önce sen mk1 in fotolarını atta bende koyarım resim
My Cars Audi & Vw Germany Style

• büyük tutku golf mk1
« Yanıtla #18 : 23 Aralık 2009, 22:49:54 »
ben teşekkür ederim abicim nedemek senide vw ci olarak aramızda görmekten mutluyuz

mk2 videosu varya ondan yapıcam  :D ;D , esp değil ASD vardı,  önce sen mk1 in fotolarını atta bende koyarım resim
vw ci olmak bir ayrıcalıkmış bende sizlerin aranızda olmaktan çok mutluyum.
« Son Düzenleme: 23 Aralık 2009, 22:51:28 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »

• büyük tutku golf mk1
« Yanıtla #19 : 24 Ocak 2010, 14:59:42 »
Cuma akşamı izmitteydim.Körfez sanayi sitesinde salıncakları değiştirdik.Ön sol rotil değişti.Keşke sağ rotilide alsaymışım.Ustam iyi durumda dedi ama pişman oldum almadığıma.Dönerken 130 u  gördük böcükle.Ön takım yapılınca şaha kalktı neredeyse araç.En kısa zamanda sağ rotili ve rotbaşlarınıda alacağım değiştireceğim.
« Son Düzenleme: 24 Ocak 2010, 15:01:12 Gönderen: SCORPIONMAN2005 »