Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: New Year New Car  (Okunma sayısı 19338 defa)

New Year New Car
« : 05 Ocak 2011, 19:32:35 »
Arkadaşlar uzuuuuun süre Golf Mk3 GTI aradıktan sonra değişik birkaç model ve Honda baktıktan sonra artık lanet ettim temiz araba olmadığına derken bugün ani bir kararla ZSV'yi aldım daha resim çekme şansım olmad, arabanın eksikleri var zamanla eksiklerini tamamlayıp yeni resimleri buraya eklemeye devam edeceğim.
Yeni yoldaşım 1996 model C180 Classic. Kendisi hatasız 2-3 parça boyası ve 96 senesinden ufak bir sürtünme  harici kusuru yok.Bir önceki sahibide tanıdığımız olduğundan onun referansıyla aldık. Performanstan uzak ama huzurlu bir araba. Elektrikli arka camları ve kliması yok onun harici full.O eksikleride ben tamamlayıp arabayı advagarde serisine taşıyacağım nasipse  :) Resimlerin, yarın eklerim artık

Çevrimdışı ThE_Unforgiven

• Tam Gaz Kumburgazzzz
Ynt: New Year New Car
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2011, 19:37:21 »
Gani napıyosun sen ya :D
CaDDe De YaVaŞ, OtOBaN Da SaVaŞ

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2011, 21:10:58 »
hayırlı uğurlu olsun abi :) düşündüklerinin dışında bişey olmuş

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #3 : 05 Ocak 2011, 21:40:43 »
oyy :) ganicim hayırlı olsun :)

« Yanıtla #4 : 05 Ocak 2011, 21:56:03 »
hayırlı uğurlu olsun, yıldızı yeter  ;)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #5 : 05 Ocak 2011, 22:38:56 »
Gani abi hayırlı olsun en yakın zamanda bekliyoruz fotoları  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2011, 22:49:34 »
kaputta yıldız olacak aga hayırlı olsun gani ne renk araç
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2011, 23:09:43 »
Arkadaşlar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. İnşallah Allah daha iyilerini size nasip eder. Nizam araç Lacivert,aslına bakarsan benim 19-20'li yaşlarımdan beri beğendiğim bir araçtı ama benim istediğim renk şimdiye kadar hep füme-gri veya beyazdı. Kısmet laciverteymiş olsun bu da güzel duruyor :) Hasan gerçekten aradığım arabaların çok dışında bir araba oldu. VW grubunda istediğim araçlara çok uçuk rakamlar teleffuz ettiler,Bora baktım iyisi 21'den aşağı düşmedi Honda'lara baktım 4 tane Civic gezdim bir tane kazasızı yoktu Mercedes'e denk gelince araçta hoşumuza gitti Bora alacağıma bunu alırım dedim. Gerçekten çok farklı bir araba,ilk aldığımda ısınamadım,mk2 GTI beni mutlu ederdi ama bu etmedi dedim arkadaşlara sonra bütün gün kullandıktan sonra arabaya alışmaya başladım ve beni kendine çekmeye başladı. insan uzun yola çıkmak istiyor hiç inmek istemiyor üzerinden Allah'tan LPG var :) eksikleri var illaki 15 yaşında araba onlarıda yaptırınca daha keyifli bir hale gelecek inşallah :)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2011, 23:26:32 »
Arkadaşlar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. İnşallah Allah daha iyilerini size nasip eder. Nizam araç Lacivert,aslına bakarsan benim 19-20'li yaşlarımdan beri beğendiğim bir araçtı ama benim istediğim renk şimdiye kadar hep füme-gri veya beyazdı. Kısmet laciverteymiş olsun bu da güzel duruyor :) Hasan gerçekten aradığım arabaların çok dışında bir araba oldu. VW grubunda istediğim araçlara çok uçuk rakamlar teleffuz ettiler,Bora baktım iyisi 21'den aşağı düşmedi Honda'lara baktım 4 tane Civic gezdim bir tane kazasızı yoktu Mercedes'e denk gelince araçta hoşumuza gitti Bora alacağıma bunu alırım dedim. Gerçekten çok farklı bir araba,ilk aldığımda ısınamadım,mk2 GTI beni mutlu ederdi ama bu etmedi dedim arkadaşlara sonra bütün gün kullandıktan sonra arabaya alışmaya başladım ve beni kendine çekmeye başladı. insan uzun yola çıkmak istiyor hiç inmek istemiyor üzerinden Allah'tan LPG var :) eksikleri var illaki 15 yaşında araba onlarıda yaptırınca daha keyifli bir hale gelecek inşallah :)

abi sen beğendiysen sorun yok :) güle güle bin inşallah allah kaza bela vermesin

« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2011, 09:50:20 »
Hayırlı olsun gani abi ;)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #10 : 06 Ocak 2011, 10:08:20 »
klima niye yok onu anlamadım
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #11 : 06 Ocak 2011, 10:18:09 »
hayırlı uğurlu olsun araba piyasasının uçuk ve karışık olduğu bu zamanda
gerçekten iyi bir tercih ilerde  vw  sonra bende geçeceğim mercedese
hiç bekletme ekle fotoları :)
golf 4 1,8 Highline

Çevrimdışı htmetin

Otomobil
    Mk4
  • Hasan Tekin METİN
« Yanıtla #12 : 06 Ocak 2011, 15:41:02 »
Klimasız mercedesmi? Hayırlı olsun. Başka arabaya binseydin üzülürdüm
Bir Alman Atasözü Der ki "DAS AUTO"
1998 Mk3 AFT motor sportline manuel +Sunroof - 2003 Mk4 Highline Manuel - 2000 Mk4 1.9 TDI Comfortline

« Yanıtla #13 : 06 Ocak 2011, 16:02:18 »
C180 Classic olarak geçen seri bu. Zaten bu serilerin çoğu böyle,bunda da sunroof olunca klima koyulmamış. Şimdilik yok evet ama ileride dijital Advangarte kliması düşünülüyor  ;)  2. günüm bugün ama yavaç yavaç seviyorum arabayı. İnanılmaz konforlu bir araç