Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Boram Yavaş Yavaş Tam Gaz  (Okunma sayısı 4793 defa)

Çevrimdışı vicetuning

• Yavaş Yavaş Tam Gaz...!
Boram Yavaş Yavaş Tam Gaz
« : 05 Şubat 2010, 17:29:39 »
arkadaşlar aşkıma kavuşalıı henüz 1,5 ay oldu. Resimlerini eklmek ancak nasip oldu. 2001 vw bora comfortline henüz 53000 de olduğu için çok sağlam  duruyo.

İlk Hali

Yavaş Yavaş Toparlanan HaLi

Buda En Son Hali

Çalışmlar devam ettikçe resimler güncellenecektir.
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2010, 17:38:00 Gönderen: vicetuning »

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: Boram Yavaş Yavaş Tam Gaz
« Yanıtla #1 : 05 Şubat 2010, 19:40:55 »
Aracın MAŞALLAH'ı var yalnız jant diye ağlıyor benden söylemesi  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2010, 20:22:15 »
güle güle kullanın, bora iyidir  :) ama ben ilk hali ile son hali arasında app plaka dışında fark göremedim  :-\

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2010, 13:05:50 »
Yaptığınız değişiklikleri de yazın ne olduğunu anlayalım .

Bu arada bora tehlikelidir virajlarda kopar gider yay koyun ince yanak lastik kullanın derim .

Hayırlı olsun . Kaza bela göstermesin Allah.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2010, 23:22:36 »
Sis farı var.

Çevrimdışı mami6848

• Sen Yetkili bi Abiye benziyosun :)
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2010, 10:06:21 »
Sis farı var.
Aynen abi bende aradaki farkı bulurken gördüm :D

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2010, 16:39:42 »
yorumlar için teşkkür ederim.
Aradaki fark şimdilik APP plaka ve sis farı.
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2010, 16:40:02 Gönderen: vicetuning »

« Yanıtla #7 : 15 Şubat 2010, 02:08:27 »
Hayırlı Olsun Güle güle Kullan . Ama sislerini söktür sis metalinin etrafına 5 6 tane delik açtır. boraların sis farlı yüksek ısı yaptığı için sıcak soğuk camı direk çatlatıyor camın garantisi olmadığı için tekrardan almak zorunda kalırsın . ;)

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #8 : 15 Şubat 2010, 08:16:47 »
Hayırlı Olsun Güle güle Kullan . Ama sislerini söktür sis metalinin etrafına 5 6 tane delik açtır. boraların sis farlı yüksek ısı yaptığı için sıcak soğuk camı direk çatlatıyor camın garantisi olmadığı için tekrardan almak zorunda kalırsın . ;)
teşekkür ederim sağol aslında onu takarkarken bunu biliyodum hella markaların ısıya karşı dayanıklı olduğu için onu almayı düşünmüştüm fakat fiyatı 500 ile 600 lira arasında değiştiği için vazgeçtim bende internetten bi alışveriş sitesinde 65 TL'ye aldım yani hep çatlasa değişsem kırılsa 6 defa olsa 420 TL gibi bi fiyat oluyo bu koşulda yine kardayım :)
bu arada bunları ben taktığım için halen tesisatı bağlı değil sadece görünüş olarak var en yakın zamandada iyi bir elektrikçiye bağlatmayı düşünüyorum zaten.

deiğin gibi yaparsam delik açtığım zaman buharlaşma ihtimali yüksek oluyo ozmanyada su faln girerse içine dha tehlike yaratabilir bence..

« Yanıtla #9 : 15 Şubat 2010, 11:17:24 »
Sen Bence dediğimi yaptır kücük matkap ucuyla del üstten su alma oranı birazda olsa düşer çünkü başıma çok geldi :D dediğin gibi hella yuvaları cok pahalı piyasada nadir bulunan bi ürün onlara zenon bağlattığın zaman bişey olmuyor ama bu yuvalara zenon koyarsan baya ısı yayar philips beyaz ampül hertürlü işini görür kısalarada philips koy süpper bi görüntü oluyor bu aracın kısaları H4 olduğu için tatlı bi aydınlık veriyor :)

Çevrimdışı vicetuning

« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2010, 08:18:45 »
Sen Bence dediğimi yaptır kücük matkap ucuyla del üstten su alma oranı birazda olsa düşer çünkü başıma çok geldi :D dediğin gibi hella yuvaları cok pahalı piyasada nadir bulunan bi ürün onlara zenon bağlattığın zaman bişey olmuyor ama bu yuvalara zenon koyarsan baya ısı yayar philips beyaz ampül hertürlü işini görür kısalarada philips koy süpper bi görüntü oluyor bu aracın kısaları H4 olduğu için tatlı bi aydınlık veriyor :)
sislere dediğin gibi yapabilirim bu hafta sonu birkaç delik açayım iç üstten ozaman :9
şu anlık xenon düşünmüyorum  orjinal ampülleri ile devam edeem ilerki günlerde belki
philips beyaz ampül deme aman aman aracı yeni aldığımda üstünde vardı görüş açısını yarı yarıya düşürüyo kısalarda uzunlarda pek fark yok hele yağmur yağdıysa bittim yolu bilmessen falzlla gidemessin. oyüzden orjinal sarı ampüllerini taktım birazdaha canlandı farlar şu anda daha iiyi..

« Yanıtla #11 : 17 Şubat 2010, 00:10:34 »
kesinlikle sislere zenon koyarsın kısalarda beyaz ampül kalsada fark etmez sisler yolu boyuyor kısalarda aydınlatır birazda olsa :)