Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MurdeR's MK V  (Okunma sayısı 72812 defa)

Ynt: MurdeR's MK V
« Yanıtla #70 : 20 Eylül 2015, 20:58:26 »
Bunlara ön-arka tampon çıtları da dahilse dadından yenmez  ::)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #71 : 20 Eylül 2015, 23:02:30 »
Arkada cita yok 5 kasada. On taraf tamponuda boyicaz. Arka tampon ekini boyayayim mi o konuda kararsizim? Yakisiyorda sanki bunlarda

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #72 : 21 Eylül 2015, 00:33:20 »
Arkada cita yok 5 kasada. On taraf tamponuda boyicaz. Arka tampon ekini boyayayim mi o konuda kararsizim? Yakisiyorda sanki bunlarda

güzel hareketler bunlar.  :tamamdir

benim arabaya eleman ön ızgaranın al tarafına siyah bir bıyık uygulaması yapmıştı. beğenmedim söktüm çıkardım. nereden bileyim tamponun soyulmuş boyasını gizlemek için yaptığını?

depoyu doldurup oraya geleyim de birlikte boyayalım benim ön tamponu da. burada boyacıya vereceğim parayla.  :p :p :p
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #73 : 21 Eylül 2015, 02:02:41 »
güzel hareketler bunlar.  :tamamdir

benim arabaya eleman ön ızgaranın al tarafına siyah bir bıyık uygulaması yapmıştı. beğenmedim söktüm çıkardım. nereden bileyim tamponun soyulmuş boyasını gizlemek için yaptığını?

depoyu doldurup oraya geleyim de birlikte boyayalım benim ön tamponu da. burada boyacıya vereceğim parayla.  :p :p :p
basimin ustunde yeriniz var tolga hocam cikin buyrun gelin 😊 :)

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
« Yanıtla #74 : 22 Eylül 2015, 01:54:01 »
basimin ustunde yeriniz var tolga hocam cikin buyrun gelin 😊 :)

sağol Muharrem. biliyorum içten davet ettiğini. nasip gezmeye yeni arabamla gelirim bakarsın.  ;) ;)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #75 : 28 Eylül 2015, 01:20:51 »

Citalari boyadik on tampon boya istiyor suanda musait zamanda onada el aticam :) bide saglam bi polisaj istiyor araba. Park ampullerini sinyallerin yanina aldim amerikan parklarida kapattim boyle daha hos oldu gibi

« Yanıtla #76 : 28 Eylül 2015, 11:41:51 »
Güzel gidiyor kardeşim,yavaş yavaş olacak şeyler tabi...elinize sağlık  :tamamdir

« Yanıtla #77 : 28 Eylül 2015, 11:42:34 »
Güzel gidiyor kardeşim,yavaş yavaş olacak şeyler tabi...elinize sağlık  :tamamdir
Bir de bu farlarda mk4 deki gibi karartma yapılabiliyor mu  ::)
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2015, 11:43:04 Gönderen: s1nanozk »

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #78 : 28 Eylül 2015, 13:21:38 »
Bir de bu farlarda mk4 deki gibi karartma yapılabiliyor mu  ::)
yapılabilir ama panjur gri olunca sırıtır diye düşünüyorum gti ön tampon güzel duruyorda kararsızım girsem mi girmesem mi gti panjura  :D r32 arka tampon eki kesin gibi bu aralar takıcam :)

« Yanıtla #79 : 28 Eylül 2015, 16:01:48 »
Arka ek kesin zaten,yapmalısın diye düşündüğüm için söylemedim bile  :) Ön tarafta da gti tampon çok var ama güzel de oluyor namussuz  :D panjuru da plastidip ile siyah yaparsın o kolay.MK5 lerin farlarının sökülme durumları vs. nasıl bilmiyorum(hani mk4 de hella lar çıkıyor valeolar çatlıyor falan dı onun için dedim).Açılırsa koyulaştırılır.Bir de zaten arkaya r32 takarsan öne de bişeyler düşünmek gerekicek haliyle  :tamamdir
Bir de takip ediyorsundur belki de bu arkadaşın araca zamanla yaptıkları benim hoşuma gitti açıkçası
Özellikle jant konusunda scirocco larda olan doningtonlar çok güzel bence  :tamamdir
http://www.vwgolfturkiye.com/forum/topic/9890-55-bn-313-2007-14-tsi-comfortline-140-l%C4%B1k/
tam hatırlamıyorum bu da olabilir
http://www.vwgolfturkiye.com/forum/topic/10718-55ah407-samsundan-bi-mk5-tsi-daha/
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2015, 16:07:43 Gönderen: s1nanozk »

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
« Yanıtla #80 : 28 Eylül 2015, 21:09:40 »
jant kolay iş. bende pacific jantları duruyor.  :D :D :D :D

ulen bir ara neredeyse şahin doğan forumlarına düşecektim satmak için. boş ver satılmadığında da hayır vardır.  8) 8) 8)
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2015, 21:10:07 Gönderen: TEYOLOGY »

« Yanıtla #81 : 28 Eylül 2015, 22:59:04 »
jant kolay iş. bende pacific jantları duruyor.  :D :D :D :D

ulen bir ara neredeyse şahin doğan forumlarına düşecektim satmak için. boş ver satılmadığında da hayır vardır.  8) 8) 8)
yok abi o jantlar satılır mı yaa...ha tabi artık 5x100 le ya da vw ile bir daha işin olmaz o zaman başka  :D

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
« Yanıtla #82 : 01 Ekim 2015, 14:46:50 »
yok abi o jantlar satılır mı yaa...ha tabi artık 5x100 le ya da vw ile bir daha işin olmaz o zaman başka  :D

olmaz olur mu? valla ciddi ciddi evladiyelik bir mk4 1,8 4motion düşünüyorum. takibimde bir arkadaş düz 1,8i turboladı. 4 motion GTI oldu yani. içine yaptıkları aracını efsane yapıyor. gösterge paneli vs yaptıkları aracın ederi kadar.

öyle bir araç alıp mezara kadar o araçla gitmek gönlümde.

« Yanıtla #83 : 01 Ekim 2015, 19:18:46 »
olmaz olur mu? valla ciddi ciddi evladiyelik bir mk4 1,8 4motion düşünüyorum. takibimde bir arkadaş düz 1,8i turboladı. 4 motion GTI oldu yani. içine yaptıkları aracını efsane yapıyor. gösterge paneli vs yaptıkları aracın ederi kadar.

öyle bir araç alıp mezara kadar o araçla gitmek gönlümde.
İnternette ilan var bir tane satılık,o mu acaba?Adam epey masraf yapmış ama çok para istiyordu 2000 modeldi sanırım.Aynen dediğin gibi turbolu falan...R32 görünümlü yapmış,porsche jantları takmış ama bir alıcı olsam çok oynanmış diye almam.Satmıcaksam ayrı tabi ben oynarım bende de kalır senin dediğin gibi 8) İlanı bulursam koyarım buraya..