Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MurdeR's MK V  (Okunma sayısı 72821 defa)

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
Ynt: MurdeR's MK V
« Yanıtla #42 : 13 Haziran 2015, 19:06:50 »
Rcd510 süper olmuş fayda fiyat olarak en kaliteli ve en uygun cihaz ne kadar yakıştığı zaten ortada :sevgi: fakat plaka karakterini hiç sevmedim  :-\

« Yanıtla #43 : 13 Haziran 2015, 20:43:03 »
Eren e katılmamak elde değil  :) bir de o plakanın ledi ne öyle sokağı aydınlatmış,plaka okunmuyor  ;D

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
« Yanıtla #44 : 13 Haziran 2015, 20:47:19 »
Arac ustunde takili fotografi yoktu o normal plakaydi :D
Arac ustunde boyle duruyor plaka

Çevrimdışı gültekin77

• Otomobil
    2003 BORA TDİ 130 HP OTM.
  • Hayat sürprizlerle dolu...
« Yanıtla #45 : 15 Haziran 2015, 23:30:54 »
Arka plaka led ışığı çok fazla, bir tavsiyede bulunabilirim;
Eğer lambanın sadece bir tarafında led varsa o ışığın direk yere vuracak şekilde değilde biraz yukarı doğru çevirip şiddetini biraz azaltabilirsin. :)
Ben öyle yaptım gayet iyi oldu. :tamamdir
Karakter alışverişte ortaya çıkar.

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
« Yanıtla #46 : 15 Haziran 2015, 23:58:31 »
Hayırlı günlerde kullan teyyibini. plaka konusunda zevkler ve renkler diyeceğim öncelikle. sen sevdiysen kimsenin ne dediği önemli değil. fakat şahsi kanaatim Erenle aynı yönde.

bunlar senin için ufak dokunuşlar. sendne fazlasını bekliyoruz. ne bilem GTI tamponlar filan.  :D :D
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı ozgur0292

• Otomobil
    Golf4 1.6 sr otomatik
« Yanıtla #47 : 16 Haziran 2015, 02:11:30 »
Muharrem yok bişey yapmıcam diyosunda sen duramazsın be kardeşim😁😁😁

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #48 : 16 Haziran 2015, 03:01:27 »
Arka plaka led ışığı çok fazla, bir tavsiyede bulunabilirim;
Eğer lambanın sadece bir tarafında led varsa o ışığın direk yere vuracak şekilde değilde biraz yukarı doğru çevirip şiddetini biraz azaltabilirsin. :)
Ben öyle yaptım gayet iyi oldu. :tamamdir
komple setti duyu falan birlikte icine bakmadim hic. Bi bakayim yarin hic olmadi uzerine siyah folyo cekerim biraz zayiflar. Geri yanasirken falan baya guzel oluyo :D arka taraf aydinlatiyor cok guzel :))

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #49 : 16 Haziran 2015, 03:03:58 »
Hayırlı günlerde kullan teyyibini. plaka konusunda zevkler ve renkler diyeceğim öncelikle. sen sevdiysen kimsenin ne dediği önemli değil. fakat şahsi kanaatim Erenle aynı yönde.

bunlar senin için ufak dokunuşlar. sendne fazlasını bekliyoruz. ne bilem GTI tamponlar filan.  :D :D
valla tolga hocam bunla oynayamiycam fazla cunku vakit olmuyor elime bi is aliyorum hep yarida kaliyor. Plaka lambalarini inanirmisin 2 saatte takabildim on kere gidip geldim araba dukkan arasinda. O yuzden yaptigim isten sogumamak icin yapmiycam :) citalari boyucaz musait bi zamanda govde rengine. Bide alt sis ve  ortadaki panjuru piano black boyicam onlar canli gosteriyor on tarafi

Çevrimdışı TEYOLOGY

Otomobil
    (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #52 : 20 Haziran 2015, 08:11:53 »
Ama bu tampon o comfortline hacı amca jantlarıyla olur mu muharrem biraz sıralı git kardeşim    :)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #53 : 20 Haziran 2015, 12:09:32 »
hosuma giden jant bulamadim ki bi tutlu 5x100 bulunmuyor diyordukta 112 dede accayip cesit var :)) interlagos dusunuyorumda fiyatlari cok yuksek replikalarinin falan hep

Çevrimdışı rene

• Otomobil
    Jetta Tdi
« Yanıtla #54 : 20 Haziran 2015, 16:06:08 »
interlagos bence sedanlara daha çok yakışıyor örn.bi jetta mk5'e çok yakışıyor yada passat b6 ya.
Söktüklerin güzeldi ama senin içine sinmedi sanırım Gtı jantı klasik olsada mk5 e yakışıyor.
GT den çıkma Bbs classix bulabilsen süper olur ama çok zor.mk6 ile bijon aralığı aynı ise donington bakabilirsin scriccolardan çıkma var sahibinden de zibil gibi.
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2015, 16:06:41 Gönderen: rene »

« Yanıtla #55 : 20 Haziran 2015, 17:27:44 »
Kardeşim alıcaksan orjinal jant al(dilimde tüy bitti) :D Bir de ille vw jantı mı almak lazım,birçok markanın kalite jantları var.O.Z. falan olabilir mesela  :) Bir de vw jantı alacaksan sciroccolarda yıldıza benzer 5 kollu bir jant vardı adını hatırlamıyorum.VW ye alınabiliecek güzel jantlardan.Eren gti jantı demiş de onlar da herkeste var anasını satim,orjinal de olsa benim fikrim has gti da kalması  ;D Bir de Eren'in dediği gibi senin araba tampondan önce jant-yay istiyor haberin olsun kardeşim  :tamamdir
« Son Düzenleme: 20 Haziran 2015, 17:28:51 Gönderen: s1nanozk »