Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MurdeR's MK IV Jant Günceli  (Okunma sayısı 93352 defa)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
    Golf V TSI Comfortline 140 hp Kompresör+Turbo
MurdeR's MK IV Jant Günceli
« : 20 Şubat 2014, 19:24:42 »

« Son Düzenleme: 18 Nisan 2015, 22:10:24 Gönderen: MurdeR »

Ynt: MurdeR's MK IV
« Yanıtla #1 : 20 Şubat 2014, 22:06:59 »
bu farlar çok hoşuma gidiyor benım poloya göre de vardı ama yurt dışında nerden baksan 1000 liraya yakın bir fiyata geliyordu. kargosu gümrüğü falan. ben onu alırım gelir şahincinin birisi önümde hareket yaparken camına bi taş atar çizer veya park ediyorum diye burar falan :D sonra al basına belayı :D

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2014, 10:07:19 »
bu farlar çok hoşuma gidiyor benım poloya göre de vardı ama yurt dışında nerden baksan 1000 liraya yakın bir fiyata geliyordu. kargosu gümrüğü falan. ben onu alırım gelir şahincinin birisi önümde hareket yaparken camına bi taş atar çizer veya park ediyorum diye burar falan :D sonra al basına belayı :D
:D :D güzel farlardı ama şuanda hoş benim aracımdada takılı değil :D kendi farlarına mercek modifiyesi yaptım onları kullanıyorum  :)

« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2014, 10:19:56 »
yeniden açtın di mi kardeşim sen de konunu :)

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2014, 11:01:47 »
yeniden açtın di mi kardeşim sen de konunu :)
aynen yeniden açtım bende şimdi büsürü resim vardı herşey silindi malesef :)

« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2014, 12:24:22 »
aynen yeniden açtım bende şimdi büsürü resim vardı herşey silindi malesef :)
al benden de o kadar,konuyu bulamadim tekrar açtım..güncel olsun diye en son fotoları koydum, daha ekleriz ama bazen arada nasıl yaptın falan gerekli bilgiler oluyodu.onların da gitmesi kötü oldu. :/

Ynt: Ynt: Ynt: MurdeR's MK IV
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2014, 12:35:36 »

:D :D güzel farlardı ama şuanda hoş benim aracımdada takılı değil :D kendi farlarına mercek modifiyesi yaptım onları kullanıyorum  :)
bende ayniyim korkuyorum biri vuracak falan diye ya da ben vuracam diye :D Sahinci gordugum zaman ya gecerim ya da geciririm onlarla hic ugrasamam. Onlar 100 tl ile cikar ben 2 3 katina cikarim. Onlarin arabasi zaten sağdan soldan her yerden darbeli sıkıntı olmaz onlara.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2014, 13:44:39 »

« Yanıtla #8 : 21 Şubat 2014, 14:48:20 »
maşallah çok başarılı bir araç olmuş. allah kaza bela vermesin  :tamamdir

« Yanıtla #9 : 21 Şubat 2014, 15:13:41 »
kardeşim özel mesaj gönderemiyorum farlarla alakalı birşey soracağım uzunlar için aracın kendi uzun hüzmesinimi kulanıyorsun yoksa bixenonumu eğer bixenonu kullanıyorsan farlar kapalıyken selektör yapabiliyormusun:) yapabiliyorsan nasıl bağladığını anlatırmısın rica etsem :)

sigorta kutusunda kısa uzun far rölelerine diyotmu koydunuz far tesisatı içindemi diyot kullandınız :)   
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2014, 17:15:12 Gönderen: 34ZD0555 »

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #10 : 21 Şubat 2014, 19:37:24 »
kardeşim özel mesaj gönderemiyorum farlarla alakalı birşey soracağım uzunlar için aracın kendi uzun hüzmesinimi kulanıyorsun yoksa bixenonumu eğer bixenonu kullanıyorsan farlar kapalıyken selektör yapabiliyormusun:) yapabiliyorsan nasıl bağladığını anlatırmısın rica etsem :)

sigorta kutusunda kısa uzun far rölelerine diyotmu koydunuz far tesisatı içindemi diyot kullandınız :)   
şuanda sadece bixenon kullanıyorum alışkanlık olmuş sanırım bende gece gündüz yanık geziyorum ben ama gündüzleri tahminimce beyaz farda selektör belli olmaz diye düşünüyorum. sarılarıda bağlıyıcam gündüzleri selektör için. kendi uzunlarını yani

« Yanıtla #11 : 21 Şubat 2014, 19:47:30 »
şuanda sadece bixenon kullanıyorum alışkanlık olmuş sanırım bende gece gündüz yanık geziyorum ben ama gündüzleri tahminimce beyaz farda selektör belli olmaz diye düşünüyorum. sarılarıda bağlıyıcam gündüzleri selektör için. kendi uzunlarını yani

ben bakındım biraz videolara falan aydınlatması gündüzde belli oluyor bana göre hiç yoktan iyidir :) ben komple söktüm uzun tarafı sadece ampul duruyor aslında düşündümo tarafada mercek takayım diye sadece görüntü amaçlı sonra vazgeçtim :) buarada 6 amperlik diyot bağlanıyormuş kısa ile uzun far kablosu arasına metin hocaya (metinmb407 ) soracağım diyotun kısa tarafı ne tarafa uzun tarafı ne tarafa diye yada daha sağlıklı  bir çözüm önerisi varmı diye ama forum yüzünden özel mesaj gönderemiyorum  :)
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2014, 19:49:19 Gönderen: 34ZD0555 »

« Yanıtla #12 : 21 Şubat 2014, 19:48:29 »
.
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2014, 19:48:55 Gönderen: 34ZD0555 »

Çevrimdışı MurdeR

• Otomobil
« Yanıtla #13 : 21 Şubat 2014, 19:52:47 »
banada metin abi bilgi vermişti bu konu hakkında. ama diyot falan uğraşamamıştım ben farların arka kapakları hala takılı değil fırsat bulup yapamamıştım onu tamponu falan tekrar indiricem muhtemelen ben. farların içine toz toprak girmiş hep temizleyip takıcam geri  kapaklarınıda yapıp.