Gönderen Konu: MK2' ye Kardeş Geldi MK3 Şimdilik Yola Devam Yakında MK1'de Geliyor !!  (Okunma sayısı 5384 defa)

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
    • Profili Görüntüle
MK2' ye Kardeş Geldi MK3 Şimdilik Yola Devam Yakında MK1'de Geliyor !!

Çevrimdışı aykuteraslan

• Profili Görüntüle
Hayırlı olsun yasin abim... Allah kaza bela vermesin abi bunuda bekliyoruz tabikide german style olrakk :)))  :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :sevgi: :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz: :bekleriz:

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
    • Profili Görüntüle
sağol kardeşim allah razı olsun ama bu biraz daha sade kalacak gibi:-))

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
1.8 , 1.6 mı hayırlı olsun güle güle kullan
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
    • Profili Görüntüle
1.8 CL KARDEŞ TEŞEKKÜR EDERİM .....

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
hayırlı olsun güle güle kullan jant zevkini mk2'den biliyoruz ama yinede söyleyeyim jantlar çok kötü duruyı :o
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı ccc_mk1

• Profili Görüntüle
mk1 bekliorem ;)

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
    • Profili Görüntüle
 :) :) TEŞEKKÜR EDERİM KARDEŞİM O GÜZEL SÖZLERİ İÇİN EVET JANTLAR ÇOK ESKİ MODEL BU ŞEKİLDE ALDIM AMA YAKIN ZAMANDA SADECE JANT DEĞİŞİKLİĞİ YAPICAM BAŞKA BİRŞEY YAPMAYI DÜŞÜNMÜYORUM MK2 YE KENDİ ZEVKİME GÖRE TEK BİNİYORUM BUNUN  BİRAZ SADE KALMASI GEREKİYO ÇÜNKÜ AİLE ARABASI OLARAK KULLANILACAK ONUN İÇİN BÖLE OLMASI GEREKİO ...  :D :D

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
    • Profili Görüntüle
MK1 E GELNCE DE ÇOK YAKINDAN TAKİP EDİYORUM ŞU AN ARAÇ YATIYO ZATEN UFAK TEFEK MASRAFI VAR BİRAZ DA KAPORTA MASRAFI VAR (TAMPON LASTİK FAR STOP VS...) BOYADA İSTİO AMA DEDİĞİM GİBİ MOTORU 10 NUMARA TAM BENİM İSTEDİĞİM GİBİ SAHİBİ NİN DURUMU PEK OLMADIĞI İÇİN YAPTIRAMIO HATTA GTI YAZILARINI BİLE SÖKTÜM BENDE DURUO BİRİSİNİ MK2 ARACIMA TAKTIM  :D :D KENDİMİ BİRAZ TOPARLAR TOPARLAMAZ İLK İŞİM ONU ALMAK OLACAK  :tamamdir

Çevrimdışı ÜRENCİK

• Profili Görüntüle
Yasin ben arabaya baktıkça nazarım değecek diye korkuyorum.Tayin ankara olursa bir tane mk1 yada mk2 alıp toplayasım var.İnaşllah durum el verirse senin çok kapını aşındırıcam haberin olsun. :D
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2010, 23:34:26 Gönderen: ÜRENCİK »
VOLKSWAGEN'e tercih edilebilecek tek otomobil yine bir VOLKSWAGEN'dir.

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
    • Profili Görüntüle
BEN BÜYÜK ZEVK DUYARIM AMA ŞİMDİDEN SÖLEYİM SERKAN KARDEŞ UYKULARIN BİRAZ KAÇACAK HABERİN OLSUN :-) BENDE UYKU FELAN KALMADI EĞER RAZI İSEN HER TÜRLÜ YARDIMCI OLURUM SANA  :D :D HERZAMAN BEKLERİM ...

Çevrimdışı omertek

• Profili Görüntüle
Hayırlı olsun güle güle bin :)
1993 RENO TOROS
2000 SEAT CORDOBA 1.6 SXE
1980 VW  MK1 GOLF LD

Çevrimdışı yassinn

• RED DİABLO
    • Profili Görüntüle
TEŞEKKÜR EDERİM ÖMER ALLAH RAZI OLSUN ....

Çevrimdışı baki çelik

• Profili Görüntüle
AnAAaaammmmmm benim arabananın tıpkısının aynısı ya  :D  hemi de Ankara'da Allahhhhh  :D :D   kardeş en kısa zaman da görüşelim hatrım kalır ona göre!...arabayı bi yere götüreceğin zaman beraber gideriz usta felan bakarız beraber modifiye eder ikiz gibim dolaşırız olur dimi olurr deeeee nooolluuurrrr :bekleriz: bi de jant bakarız sana Ankara'da herkes tanıdık jant-lastik konusunda haberin olsun...çıkmacıları da tanıyom bi de iyisinden usta bulduk mu tamamdır.. ^-^

Ha bide allah kaza bela vermesin, güle güle binmek nasip etsin kardeş.
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2010, 14:01:46 Gönderen: baki çelik »