Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MK1  (Okunma sayısı 7988 defa)

MK1
« : 08 Kasım 2009, 23:11:26 »
yeni mk1'in fotolari...

araci satin aldigim kisi resto etmis, boyasini pek iyi atmamislar
yeniden boyaticam
komple elektrik tesisati gerekiyor
ve motor calismiyor !!!
ya starter bozuk yada motorda bisey var daha bakmaya vaktim olmadi.

buda diger aldigim 1983 Turbo Diesel... (yanindakida her gun kullandigim 1.4tdi polo)

buda masada kalan 1983 gti :(( .. malesef arkadasi kestik bictik ama kaynak icin vakit bulamadik. golf1 icin bulunan tum kaporta parcalari satin alindi ve kaynak olmasi lazim malesef araba feci çürüktü..

bunlarda arabaya kullanicagim koltuklar ve diger tüm stok :) (gerçi diger parcalardan pek gorunmuyor)

« Son Düzenleme: 08 Kasım 2009, 23:21:12 Gönderen: golf1_18gti »

Ynt: MK1
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2009, 23:32:22 »
ats cup clasıc  :tamamdir cok aradım bır zaman sız cennette gıbısınız orlarda
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

« Yanıtla #2 : 08 Kasım 2009, 23:38:41 »
cennet icinde cehennemde diyebiliriz...
parca ve aksesuar konusunda sıkıntı yok.
ama iş yaptırıcak kimse yok
iş yaptırmak için resmen yalvarıyoruz.. ve işçilikler çok pahalı arabalarında ucuz olmasının sebebide bu. nerdeyse lastiği patlayan arabasını çöpe atıcak burda cunku tamirciler sanki araba tamiri değil, kalp ameliyatı falan yaptıklarını sanıyorlar ehehe.

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2009, 00:24:36 »
Şu ronal jantlara bayılıyorum, bej mk1 de çok taş görünüyor.Kolay gelsin.
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #4 : 09 Kasım 2009, 00:49:22 »
tam benlik memleket orası ben kendim yaparım kaynak maynak boya v.s. :)

« Yanıtla #5 : 09 Kasım 2009, 00:50:36 »
maşallahh :) da bence şuraya bi raf yapalım rafa çizelim parçaları heder olacaklar yerlerde  :D

« Yanıtla #6 : 09 Kasım 2009, 13:06:48 »
güzel duruyor fotolarda yenisi eskisinede zaman harcadimmiydi güzel olur...benim o imkanim(arabayi koyacak yer,is yapacak yer vs) yok yoksa bende mk1 alirdim :)
belcikadanmi katiliyorsun?? ben her sene hollandadaki vw fanatics water&air bulusmasina gidiyorum belki görüsürüz
seneye M.I.V.W. gitmeyi düsünüyorum...

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #7 : 09 Kasım 2009, 13:10:22 »
cennet icinde cehennemde diyebiliriz...
parca ve aksesuar konusunda sıkıntı yok.
ama iş yaptırıcak kimse yok
iş yaptırmak için resmen yalvarıyoruz.. ve işçilikler çok pahalı arabalarında ucuz olmasının sebebide bu. nerdeyse lastiği patlayan arabasını çöpe atıcak burda cunku tamirciler sanki araba tamiri değil, kalp ameliyatı falan yaptıklarını sanıyorlar ehehe.

Çok doğru söylüyosun vallahi sizin orda sıkıntı bu işte.

Allah kolaylık versin ATS Classic parlıyor gerçekten her old school cu sever bu jantı

Sen en iyisi algel parçaları buraya burda toplayalım :)
Volkswagen Motorsport

« Yanıtla #8 : 09 Kasım 2009, 13:16:17 »
ronal turbolarin yerine o ats classicleri takmayi dusunuyorum.. ama ondan once cooookk is var.. elektrik tesisatini ve motoru adam etmem lazim
parcalari burdan Türkiye'ye yukleyip orda toplamak aslinda hicte fena bi fikir degil :))) ama yol parasi vs.. ayni hesaba gelir

« Yanıtla #9 : 09 Kasım 2009, 13:26:32 »
Abi siz hangi ülkedesiniz?
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #10 : 09 Kasım 2009, 16:50:00 »
Belçika

« Yanıtla #11 : 09 Kasım 2009, 19:29:24 »
Türkiye`de olup 3 ay parca aramaya raziyim. 1 haftadir araliksiz garajdayim, hic bir sey yaptiramadim. Günde 1-2 saat zamanim oluyor onuda arabaya harciyorum. Neyse sitem etmek birsey degistirmiyor.

Güzel arabaymis, Allah kaza bela vermesin, jantlarda yakiyor valla :D :sevgi:

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #12 : 09 Kasım 2009, 19:32:15 »
Geçen sanayide bi Lada Samara gördüm bu Turbo Ronalların aynısının ofsetlisi vardı garibime gitti yakından baktımki O.Z Racing miş yazı türü bile aynı  ;D Ama Mk1 fena sakın katletme süper valla  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #13 : 09 Kasım 2009, 22:47:36 »
:) sagol katletmeden bitirmeye calisicaz