Gönderen Konu: Mk III mün yeni haliiiiiii  (Okunma sayısı 10270 defa)

Çevrimdışı serkan wolf

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: AUDI A3 1.6 8P
Mk III mün yeni haliiiiiii
« : 21 Eylül 2008, 10:30:20 »
34 SU 348 ESKİ İMAJIII                                                                                                                                                                                             :sas
kin: VE YENİİİİİİ 8)           
    [img=http:// Eski imaj                                                                                                                                                          ı[URL=http://imageshack.us]http://
                                                                          YENİ İMAJ 8)                                                                                 

SEFAKÖY TEAM                                                                                                                                                                                             

KANKİGİLLER                                                                                                                                                                                   

« Son Düzenleme: 22 Eylül 2008, 23:41:29 Gönderen: serkan wolf »

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mk III ün yeni haliiiiiii
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2008, 11:15:41 »
daha şık olmuş ama şu karlıkta siyah olsa daha i olacak ;)

nese 1 saat sonra canlı görecez inş. :D

Çevrimdışı CoX_BoY

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Eylül 2008, 11:33:37 »
gayet şık olmuş  :tamamdir nazardeymesin

Çevrimdışı a.aslan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2008, 12:12:34 »
harika olmuş  :tamamdir :tamamdir
1.4 16V 100 ps highline

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2008, 00:19:59 »
Ne desem yalan olur, zevkler tartışılmaz senin rengin bunlar tabi ama ilk aldığındaki orjinal edition hali 10 kez daha güzeldi bence.Kazasız belasız keyifli sürüşler..
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı VR6_Alper

• 2.8 VR6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 22 Eylül 2008, 01:51:07 »
Bence bu hali daha güzel. Incik mincik durmuyor. Güzel duruyor. Bide bir kol silecek alsan tam olur araba. Sen Avcilardanmisin arkadas? Orda galiba birkeren gördüm bu arabayi.

Çevrimdışı serkan wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 22 Eylül 2008, 22:33:54 »
Aynen avcılarda görmüş olabilirsinn mekan orası  aslen  sefaköyden pegeuet çilerle takılıorum
 >:D

Çevrimdışı HellHound

• Muharrem
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mk III mün yeni haliiiiiii
« Yanıtla #7 : 23 Eylül 2008, 00:38:58 »
sanayi sahilde:) poz vermişiz...stickersız daha hoş olmuş kaput ama şu andada kırmızı çok boğmuş panjur ve karlık siyah olsa daha hoş olur...

Çevrimdışı volksport

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Eylül 2008, 00:48:20 »
Serkanım hani panjuru boyamıcaktın FK panjur carbon fiber falan diye kızıyodun bana... aynı panjurumu boyattın?

Stickerlardan kurtulman guzel olmuş ;)

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
  • Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 23 Eylül 2008, 08:54:48 »
stıcker'sız daha guzel ama bence orjınal bbs'ler  bı baska ;)

Çevrimdışı MK2 GTİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 23 Eylül 2008, 09:15:48 »
bbs ler bende artık  :)
sız hıc merak etmeyın ben ılk halınden bır tane olusturacagım bu arada serkan arac eskısınden daha guzel olmus kazasız belasız  (bır kule gergısı buldum kı akıllara zarar gti edıtıon senın topraklardan bırı getırdı)
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ

Çevrimdışı ---caner---

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 23 Eylül 2008, 13:22:18 »
mükemmel bi golf 3 ya eline sağlık

Çevrimdışı serkan wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 23 Eylül 2008, 21:33:19 »
bbs ler bende artık  :)
sız hıc merak etmeyın ben ılk halınden bır tane olusturacagım bu arada serkan arac eskısınden daha guzel olmus kazasız belasız  (bır kule gergısı buldum kı akıllara zarar gti edıtıon senın topraklardan bırı getırdı)
owwww senin adına sewindimm kusura bakma uğur abiciğim bizm hıyarlardan ses çıkmadı bn sana elimden geldiğince yardımcı oldummm bnm makinenin nerdeyse bütün orjinel  aksesuarları senin arabada olucak inşallahh piyasaya nezaman çıkıoosun sabırsızlıkla beklioorum bilesin

Çevrimdışı MK2 GTİ

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 24 Eylül 2008, 00:37:13 »
owwww senin adına sewindimm kusura bakma uğur abiciğim bizm hıyarlardan ses çıkmadı bn sana elimden geldiğince yardımcı oldummm bnm makinenin nerdeyse bütün orjinel  aksesuarları senin arabada olucak inşallahh piyasaya nezaman çıkıoosun sabırsızlıkla beklioorum bilesin

serkan sagol elınden geldıgınce yardımcı oldun zaten ayrıca parcalar ıcınde cok tesekkurler ben baska bır arkadasla tanıstım oda bulgarıstanda okuyor ılgılenecek ınsallah arac yavasta olsa ılerlıyor guzel bısey cıkacak  ama 2 ayı daha var sanırım
1982 MK1 EG GTİ
1986 MK2 EV GTİ
1983 MK1 DX GTİ 1994 MK3 ABF GTİ MY LİFE GOLF GTİ