Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Mk 1 JETTA from TÜRKİYE  (Okunma sayısı 15879 defa)

Ynt: Mk 1 JETTA from TÜRKİYE
« Yanıtla #14 : 25 Ekim 2009, 21:25:25 »
Çok sağolasın abi sen bu arabayı türkiyedenmi aldın almanyadanmı? ???

Vay be abi o zamanı gözümde canladırıyorumda vay anasını ne kadar mutlu olmuşsundur bu arabayı alıca burdan tahmin edebiliyorum.
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #15 : 25 Ekim 2009, 21:27:47 »
bu araçlar türkiyeye hiç gelmedi . gelenler ya gümrükden yada bizim gibi almanyadan dönenler tarafından getirildi.evet 5 yaşındaydım bu renk olsun diye sergideki arabayı çıkarmışlardı.

« Yanıtla #16 : 25 Ekim 2009, 21:32:38 »
bu araçlar türkiyeye hiç gelmedi . gelenler ya gümrükden yada bizim gibi almanyadan dönenler tarafından getirildi.evet 5 yaşındaydım bu renk olsun diye sergideki arabayı çıkarmışlardı.
Abi eminim şu anki 2010 model arabalara taş çıkartıcak güzellikte ve temizlikte şu anki bazı 2010 model araçlarla kıyaslamam bile senin bu arabanı. O kadar orjinal ve temiz olduğunu biliyorum. :tamamdir
 Abi bide arabanın üzerinde hala orjinal teyibi duruyomu ben vw nin orjinal teyiplerine hastayım bi vw miz olmasa bile 4 bir yana haber saldım bulmak için. :)
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #17 : 25 Ekim 2009, 21:34:01 »
benim aracım en baz modeli yani Jetta L teyp . çakmak gibi donanım yok

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #18 : 25 Ekim 2009, 21:41:03 »
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #19 : 25 Ekim 2009, 21:54:04 »
Çok saol erşan abi şu 1.si iyi oldu fiyetıda ygunmuş onu hemen aricam. Abi peki bu ne teyibi?
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #20 : 25 Ekim 2009, 21:59:21 »
Çok saol erşan abi şu 1.si iyi oldu fiyetıda ygunmuş onu hemen aricam. Abi peki bu ne teyibi?

AM/FM radio bu kaset özelliği yok 79 model kadar bunları kullandılar sonrası tape ünitlileri takmaya başladılar..
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #21 : 25 Ekim 2009, 22:03:49 »
evet aynısından var elimde ama kimbilir nerde

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #23 : 30 Ekim 2009, 17:00:18 »
Erol abi hayırlısı olsun paranın kuruşu kuruşuna hak eden bir aracın var maşallah .

Keşke almanyaya gönderebilseydik TL değil Euro olarak satardın bu paraya  ;)
Volkswagen Motorsport

« Yanıtla #24 : 30 Ekim 2009, 17:36:58 »
selçuk kardeşim bu ilanı koyma amacım en azından böyle araçların da var olduğunu göstermek için. bu parayı veren arkadaşda bu aracın kıymetini bilecek biridir. satılması için değil biraz da reklam olsun.
gösterdiğin değer içinde teşekkür ederim. :tamamdir

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #25 : 06 Kasım 2009, 00:42:36 »
ellerine sağlık geçekten çok güzel..çok emek var..ne güzel kapalı garajın var antalyada kafam rahattı istanbulda gece uyandığımda kalkıp camdan arabaya baktığım dahi oluyor.

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #26 : 06 Kasım 2009, 01:20:31 »
ellerine sağlık geçekten çok güzel..çok emek var..ne güzel kapalı garajın var antalyada kafam rahattı istanbulda gece uyandığımda kalkıp camdan arabaya baktığım dahi oluyor.

sen gel onu bide bana sor calındıktan sonra  1saatte bi bakıyorum..

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #27 : 06 Kasım 2009, 01:45:07 »
geldiğimin 2. günü ön sol jantın bijon yerlerinde parmak izleri vadı ofsetide resmen elle silinmişti :-[ Allahtan şifreli bijon takmışım yoksa sanırım  jant lastik olmayacaktı  ayağında aracın..neyse konuyu bölmeyelim..