Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Mk 1 JETTA from TÜRKİYE  (Okunma sayısı 15875 defa)

Mk 1 JETTA from TÜRKİYE
« : 25 Ekim 2009, 11:29:11 »
Arkadaşlar restorasyon bitti . iş de bitti artık . son çektiğim resimleri ayrı bir başlıkda ekliyorum .iy seyirler.artık çok fazla vaktim olmuyor .ayrı bir başlık da açtığım için kusura bakmayın . sağlıcakla kalın... :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: Mk 1 JETTA from TÜRKİYE
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2009, 11:36:38 »
Maşallah ama daha tam bitmemiş hani yan kuşak çekilmemiş 4 düğmeli direksiyonu takmamışsın yani daha foto  eklemeye devam ediceksin mecbur  ;D
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #3 : 25 Ekim 2009, 12:12:34 »
Maşallah maşallah çok güzel hadda süper olmuş. :) Bir de koltuklar siyah deri kaplanıp kırmızı dikiş işlemeli oldu mu offf offf diyorum  :sevgi:

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #4 : 25 Ekim 2009, 13:30:23 »
Bu hali bile yeter  :tamamdir gayet güzel olmuş emeğinize sağlık  :)

« Yanıtla #5 : 25 Ekim 2009, 14:00:38 »
Maşallah. :) Buhaliyle bile araba süper abi. :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #6 : 25 Ekim 2009, 14:41:38 »
gercekten clasik bi arac oldu tam fuarlık herşeyille mükemmel... MASALLAH... :sevgi:

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #7 : 25 Ekim 2009, 17:55:22 »
41 kere maşallah Tütütütü, babası ama yeter çok sokaklara salma kapacaklar bunu sonra dizlerini döveceksin :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #8 : 25 Ekim 2009, 20:09:03 »
Allah kaza bela vermesin..Örnek bir restorasyon, 41 kere Maaaaşallahhh  :tamamdir
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #9 : 25 Ekim 2009, 20:16:36 »
Kız gibi oldu maaşallah. ;)
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #10 : 25 Ekim 2009, 20:42:47 »
teşekkürler arkadaşlar.

tamamı ile orjinal bir araç yapmaya çalıştım . umarım başarılı olmuşumdur. arabayı zaten kullanamıyorum kapalı garajda duruyor. boyandığından beri güneş görmedi. hem vaktim yok hem başka bir aracım var .işim gereği şirket aracı ile haşırneşirim.orjinal olmasını istediğimden başka bir değişiklik düşünmüyorum ama gökhanın dediği gibi direksiyonu değiştirebilirim. o gözden kaçtı.

böyle bir aracım olduğu için çok mutluyum . 23 nisan 1980 den beri ayrılmadık bundan sonrası nasip .

ama bir dergide veya furar da çıkmasını isterim. hepinize sevgiler.

« Yanıtla #11 : 25 Ekim 2009, 21:03:42 »
Vay be abi demek arabanın ilk sahibisin bende hep bi klasik arabanın ya 2. yada 1. sahibi olmayı hep istemişimdir abi faturası felan hal duruyomu varsa foto larını çekermisin hep merak etmişimdir. ::) :)
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #12 : 25 Ekim 2009, 21:08:17 »
arka logo ları tak abi, yanlara şerit çek. sonra direksiyonu deiştir, eskiyi bana gönder jettanın bozuk direksiyonun yerine takam :D

« Yanıtla #13 : 25 Ekim 2009, 21:18:44 »
logoları takmıcam böyle daha çok beğeniyorum . şeritleri düşünüyorum. direksiyonuda vaktim olrsa bi bakayım temiz ve hesaplı direksiyon bulursam sana yollarım eskiyi. :tamamdir

Vay be abi demek arabanın ilk sahibisin bende hep bi klasik arabanın ya 2. yada 1. sahibi olmayı hep istemişimdir abi faturası felan hal duruyomu varsa foto larını çekermisin hep merak etmişimdir. ::) :)

http://www.vwtr.net/forum/proje-jetta-sayfa-36-t7643.105.html

garnti kitapcığı ve faturaları bu linkte ;)