Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Merhabalar.2001 polo confortline  (Okunma sayısı 3532 defa)

Merhabalar.2001 polo confortline
« : 01 Eylül 2011, 20:21:43 »
herkeze merhaba arkadaşlar tanışma topicini aradım ama bulamadım yinede yanlış yere açtıysam konuyu çok özürdilerim aranıza yeni katıldım,nasılmı ,kısaca kendimdede bahsediyim adım emrah düzcekliyim pres oparatörüyüm aslında motorcuyum motorsiklet kullanıyorum ama bu sene yeni motorumu ararken birden nasıl oldu bende anlamadım bir baktım araba almışım :) nasip dedim biniyorum ,biniyorumda bu araba nedir ne değildir diye netten araştırdım birde baktım ki harika bi site herşey var dedim üye oliyim bende bişeyler paylaşırım.aracıma gelince 2001 polo conforline diye geçiyo sanırım arabam en dolu kasasıymış,motorsikletten sonra araba bana çok yavaş geldi ama hayırlısı :) bu arada arabamı ilk sahibinden aldım aldıgımda 97 bindeydi şimdi 99 binde uzun yıllar satmayı düşünmüyorum çok memnuınum alır almaz yaptığım bakımlarıda yazıyım.çok titizimdir bu arada kolay kolay her işi ve işçiliği beyenmem :) o yüzden arbamı aldığım hafta içinde,4 adet lastik lassa impetus revo taktım ,aracıma hiç tüp takılmamış onu taktırdım,silecekleri değiştim,yağ,yağ filtrsi,hava filtresi,polen fitresi değiştim,orjinal paspaslarını arabadan aldım yerine yenisini koydum (orjinalliği bozulmasın diye)pasta cila,teybimi çıkarttım yerine pionner deh-4300 ub marka teybimi koydum ee hal öyle olunca hoperlörde koydum eskiler bilir katil hoperlör diye geçer :) ts 6985 pioneer,aklıma gelenler bunlar alır almaz bunları yaptım işte arabamın resimleri aldığım ilk gün çekmiştim :) şidi daha bi farklı geliyo gözüme :)

arkadaşlar herkeze kazasız beşlasız sürüşler dilerim arabam çok güzel ama nedense şimdiden motorumu özledim :( yorumlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.not:resimler güncelledim
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2011, 17:07:39 Gönderen: ceceduman »

Ynt: Merhabalar.2001 polo confortline
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2011, 22:16:38 »
Öncelikle sizde hoş gelmisiniz foruma.
Aracınıza yaptıklarınız bu konuda ne kadar titiz olduğunuzun bir göstergesi.
Aracınız gayet hoş ve canlı duruyor güle güle kullanın.
İki tekerden sonra dört teker ister istemez sizi etkiler ve umarım bu süreci çabuk atlatırsınız.
VW tercihi sizi yanıltmayacaktır ve VWniniz bu süreci atlatmada yardımcı olacaktır.

Kazasız belasız sürüşler diliyorum  :tamamdir
Golf: O bir tutku

Çevrimdışı BerkG

• Ispartada komandoluk şerefine nayil oldum..
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2011, 11:47:47 »
2011 hariç bence polo serisinin en yakışıklı arabası budur hayırlı olsun güle güle kullanın
PhoeniX

« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2011, 23:51:25 »
iyi yorumlarınız için çok teşekkkür ederim arkaşlar bu arada konuyu yanliş yere açmışım suskun81 arkadaş düzeltmiş teşekkür ederim :)

« Yanıtla #4 : 11 Eylül 2011, 17:08:10 »
resimleri güncelledim arkadaşlar yüklediğim siteden silinmiş  :-\

Çevrimdışı white quattro

• S-Line white quattro
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2011, 21:30:12 »
Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar...
Ayrıca aracada maşallah...  :sevgi:
quattro

« Yanıtla #6 : 06 Ekim 2011, 19:49:31 »